آخرین دیدگاه ها

تشكر از اين دو بزرگوار به غير از زحمت و هزينه و وقت گذاشتن چيزي ندارد فقط مشاركت مردمي را بالا مي برد هنوز شور و حال انتخاباتي در قاطبه مردم نيست بايد ميتينگ هاي زيادي گذاشته شود.

۰۳/۴/۲ ۱۱:۳۰
نقل قول از وحید

این شخص رییس جمهور بشه برای یک شهرستان دو تا فرماندار میذاره ؟

این که درسته
یکی برای میانه و یکی برای ترکمانچای

۰۳/۴/۲ ۱۰:۳۹

اقای نماینده سابق رو ما نفهمیدیم اصلاحاتچی هست اصول گراست.
کلا طرفدار کدوم گرایشه؟

قاليباف مرد ميدان و هميشه موفق در كارهاي شهرداري هم موازي كار كرد تا كارهاي زيادي را انجام داد .

۰۳/۴/۲ ۱۰:۳۰

این نشان میدهد شهرستان میانه خیلی بزرگ است دو نفر تقسیم کار میکنند.

مشخص است نسبت به بقيه ستادها فعال تر هستند و خواهان زياد دارد .

پادشاهی نیست خدمت و نوکری است حتما می گنجند .

ستاد مردمي ميتواند چندين ستاد باشد مشكل نداره از اسمش مشخص است ستاد مردمي هست نه ستاد مركزي انتخاباتي

این شخص رییس جمهور بشه برای یک شهرستان دو تا فرماندار میذاره ؟

۰۳/۴/۱ ۲۲:۴۵

از کوزه همان برون طراود که در اوست . و یا بقول معروف از این جا پی توان برد که در دریا چه طوفان است!!!

۰۳/۴/۱ ۱۸:۰۲
نقل قول از محمدصادق نائبی

صدای میانه یک آژانس خبری مستقل و غیردولتی است و از هیچ مقامی دستور نمی گیرد و اختیار دارد از چه کسی حمایت کند. جمله ای هم که نوشته ای شاید در مورد خانواده خودت صدق بکند نه شیرزنان ایران.

سلام.دستتون درد نکنه یکی باید ترمز اینها را بکشه.در حیرت هستیم ماشین نفرت پراکنی و دروغ های اینها کی دچار افول خواهد شد.طرف بلد نیست اسم خود را به انگلیسی بنویسه ولی به ظریف با آن سابقه و تخصص در امور بین الملل گیر میده برجام را نخوانده امضا کردی و یک عده هم این دروغ ها را باور کرده و تکرار می کنند. نگاه ایدئولوژی صرف به مسایل عقل و تامل انسان را از بین برده است.خدایا خودت یاری رسان باش.

۰۳/۳/۳۱ ۰۸:۳۸

شما مردم فکر میکنید اگر غیر از پزشکیان کسی دیگر بیاد مملکت گلستان خواهد شد ..... گوشتی روکه الان میخرید 600 بعداز انتخابات اصولگرایان به ظاهر اصول گرا 900 خواهید خرید . مردم فراموش کار شدند......

نقل قول از کاربر مهمان

شهر بناب به ۱۷۰۰ نفر غیر بومی شغل داده .میانه هم در آمار قتل، اعتیاد،خودکشی،بیکاری،بی حجابی با سرعت شگفت انگیزی در حال پیشرفت میباشد

نمایندگان میانه باید علیه استانداری به دیوان عدالت شکایت کنن

۰۳/۳/۳۰ ۱۶:۲۶

نیگران اولمایین!
قراره زاکانی با تیبای جلیلی گوشت را درب خانه تحویل بدهد. البته کیلویی یک میلیون تومان

اصلن چه نیازی به گوشت است. چرا ساده زیستی را در پیش نمی گیرید. الان علم می گوید: خوردن گوشت زیاد برای بدن عوارض زیادی دارد.

آقایون تا وقتی که رشوه خواری هست این مملکت درست نمی‌شود سرمایه دار به کارگر کار فرما به کارگر ظلم می‌کند

این دوستانی که رییس و اعضای ستاد میشوند و مسئولیت قبول میکنند و دعوت به اعتماد به این کاندیدا میکنند ایا بعد یا قبل انتخابات میتوانند برای سوالات و درخواست های مردم از ایشان جواب بگیرند؟

این دوستانی که رییس و اعضای ستاد میشوند و مسئولیت قبول میکنند و دعوت به اعتماد به این کاندیدا میکنند ایا بعد یا قبل انتخابات میتوانند برای سوالات و درخواست های مردم از ایشان جواب بگیرند؟

۰۳/۳/۳۰ ۱۴:۳۵

لعنت بر خائن لعنت بر نفوذی لعنت بر کسیکه به راکتور اراک سیمان پر کرد لعنت بر نمک خور کشور و خائن بر اون لعنت بر عامل آمریکا و رژیم سگیونیستی در ایران لعنت بر جاسوس هسته ای و سکه بگیر برجام

نقل قول از کاربر مهمان

همشهری های عزیز جهت ادامه مسیر سید ابراهیم رئیسی به آقای جلیلی رای بدین

مسبب تمام فلاکت های ناشی از تحریم ها و منزوی شدن ایران در عرصه بین المللی که نتیجه آن در تنگنا قرار دادن ایران و تورم طاقت فرسا که سفره های ملت را بر باد داد و گرانی کمر ملت را شکست و سرپرستان خانواده ها را شرمنده اهل و اعمال کرد و خانواده ها را به خاک سیاه نشاند عملکرد همین آقا جلیلی و تیم مذاکره کننده ایشان بود . حالا آمده کل ایران را بر باد دهد. التماس تفکر آگاهانه و سنجیده انتخاب کنید تا شرمنده و مورد لعن و نفرین نسلها آینده نشوید. یا علی مدد .

نقل قول از کاربر مهمان

آقای پزشکیان در حد و اندازه مقام ریاست جمهوری نیست چون سابقه و تجربه اجرایی لازم را ندارد

اتفاقا تنها کسی که در حد ریاست جمهوری است تنها دکتر پزشکان است که استاد و رییس دانشگاه بوده ،معاون وزیر بوده ، وزیر بهداشت و درمان بوده ، چندین سال هم نماینده قدر قدرت مجلس بوده بقیه در حد رییس یک اداره کوچک و پیش پا افتاده هم نیستند فقط آقازاده پروری ، فرستادن فرزندان به خارج جهت تحصیل !! و اقامت و عیش و حال در خارج با پوشش خارجی تر از خارجی ها، تهیه سیسمونی آنچنانی از ترکیه ، و...