کد خبر: ۶۷۶۲۶
۳۱۳۹ بازدید
۳۰ دیدگاه (۲۹ تایید شده)

مدیر جدید آموزش و پرورش میانه منصوب شد +تصویر

۱۳۹۵/۹/۱۳
۱۹:۱۹

معاونت مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه تغییر یافت.

به گزارش صدای میانه، امروز با تودیع آقای صادقی ، آقای فرامرزی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش میانه معارفه شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۱۹ ۱۹:۱۲

بهار است به جای پرداختن به مسائل اقبال بومی وزیر بومی کارایی افراد لحاظ شوکه خود نیک می دانید آقا صادقی مدیریتی کارآمد وابسته ای است . انشاالله مدیریت نیز منشا برکات برای میانه باشد

۹۵/۹/۱۹ ۱۶:۰۸

از نمایندگان میانه هم باید تشکر ویژه کرد
که برخلاف دوره قبل، اکثر مدیران جدید از نیروهای بومی انتخاب می شود

۹۵/۹/۱۵ ۲۰:۲۳

ضمنا ایشان از جانبازان دفاع مقدس بوده و مدتی مسئول حراست آموزش و پرورش شهرستان میانه بوده اند

۹۵/۹/۱۵ ۰۱:۱۸

انتخاب بجا و شایسته شما به سمت ریاست اموزش و پرورش شهرستان میانه را بشما سرور گرامی تبریک می گویم و آرزوی موفقیت میکنم.

۹۵/۹/۱۴ ۱۷:۰۰

جناب آقای دکترعلی فرامرزی
انتخاب بجاوشایسته جنابعالی را به عنوان معاون مدیرکل ومدیرآموزش وپرورش منطقه میانه تبریک می گویم وازبارگاه خداوند منان آرزوی توفیق روز افزونی را برای حضرتعالی خواستارم.

۹۵/۹/۱۴ ۱۶:۳۵

شخصیتی ارزشی و اصولگرا .......
به دولت تدبیر و امیدعرض تبریک داریم

۹۵/۹/۱۴ ۱۳:۵۵

برای ایشان سه توصیه دارم 1کار 2کار 3کار

۹۵/۹/۱۴ ۰۹:۳۲

باسلام وعرض ادب از مسولین غیر بومی شهرستان میانه شبکه بهداشت و غیره هم منتظر تودیع ومعارفه خداحافظی هستیم: به امید پیشرفت شایسته

۹۵/۹/۱۴ ۰۹:۲۲

برای مدیریت مهمترین گزینه انتخاب از بدنه خود اون سیستم میباشد که آقای دکتر فرامرزی نیز از خود بدنه آموزش و پرورش بوده و در ضمن ایشان مدیری لایق و توانمند و همچنین برای ما غریبه نیستند بومی هستند. که این نیز برای شهرستان یک افتخار هست اکثرا از شهرستانهای دیگری مدیر میفرستند که دلسوزی لازم را ندارند.

۹۵/۹/۱۴ ۰۸:۵۰

ارجمند گرانمایه جناب آقاي فرامرزي افتخار آقكند

برخود لازم می دانيم؛ انتصاب جناب عالی را به سمت رياست محترم آموزش و پرورش شهرستان ميانه تبریک عرض نمایيم .امید است در سایه تأییدات الهی، در این عرصه خطیر و خدمت به جامعه علمی و اعتلای شهرستان موفق و سربلند باشید.****

۹۵/۹/۱۴ ۰۸:۲۵

دکتر علی فرامرزی متولد سال 1347 در شهر اقکند شهرستان میانه و از خانواده ای مذهبی و متدین هستند. دوران دبیرستان خود را در همان شهر به اتمام رسانده اند و مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را دانشگاههای معتبر کشور به پایان رسانده و از نیروهای با دانش اموزش و پرورش می باشند در حال حاضر نیز بعد از گذراندن امتحان جامع مشغول دفاع از پایان نامه در مقطع دکتری در دانشگاه ارومیه رشته روانشناسی بالینی می باشند. خدمت در اداره بهزیستی میانه، اموزس و پرورش ناحیه 1 و 4 تبریز بعنوان معاون مالی و اداری و ... از جمله مسوولیتهای ایشان است.

۹۵/۹/۱۴ ۰۰:۲۷

این بحث مربوط به قبل از کنار رفتن اقای فانی بود که در ان مقطع مسکوت ماند

۹۵/۹/۱۳ ۲۳:۲۱

زحمات جناب آقای صادقی بویژه در بخش عمرانی و تجهیز مدارس در طول دو سالی که در آموزش و پرورش منطقه میانه و هم چنین شش سالی که در منطقه ترکمانچای حضور داشتند ماندگار و فراموش نشدنی است.ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به ایشان انتصاب آقای دکتر فرامرزی را به سمت معاونت محترم مدیرکل و مدیریت آموزش و پرورش منطقه میانه را تبریک عرض می نماییم.

۹۵/۹/۱۳ ۲۲:۵۹

سلام، لطفا در مورد سوابق و تحصیلات جناب اقای فرامرزی رئیس جدید گزارشی ارائه فرمائید.

۹۵/۹/۱۳ ۲۲:۴۲

راه گفتندوبعدازآن رفتند

۹۵/۹/۱۳ ۲۲:۴۲

ضمن عرض خسته نباشید به جناب آقای صادقی به خاطرخدماتی که دراین مدت برای عرصه ی فرهنگ شهرستان کشیدن البته بیشتر سخت افزاری ودر زمینه تجهیز مدارس واداره وکارهای عمرانی وخیر مقدم وآرزوی موفقیت برای آقای فرامرزی
ازکلیشه ی تبریک وتهنیت که بگذریم میماندآرزووآرمان انتخاب مدیران براساس شاخصها وویژگیهای کاملا ملموس وقابل اثبات وازقبل پیش بینی شده درقوانین ومقررات وبه دوراز اعمال نظرها وسابقه ی رفاقتها ودخالت سلیقه های شخصی وحزبی وجناحی وباندی در عزل ونصب مدیران که اون هم به حول وقوه ی خداوندمتعال درآینده ای نه چندان دور همین صدصدوپنجاه سال آینده در این مملکت محقق خواهد شد انشااله وبحث نه چندان قابل توجه اهمیت ثبات مدیریت ومحاسن ومعایب آن که .......بگذریم

۹۵/۹/۱۳ ۲۲:۳۹

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۵/۹/۱۳ ۲۲:۲۶

راه آن است که رهروان رفتند.....

۹۵/۹/۱۳ ۲۲:۰۹

انتصاب شخصیت اصولگرا را تبریک میگم

۹۵/۹/۱۳ ۲۱:۱۸

با سلام انتخاب بجا وشایسته جناب آقای فرامرزی را به عنوان معاون مدیر کل ومدیر آموزش وپرورش میانه به همشهریان عزیز فرهنگیان زحمت کش ودانش آموزان تبریک می گوییم ایشان واقعا مایه فخر ومباهات شهرستان می باشند ،اکثر همشهریان ومخصوصا فرهنگیان عزیز ایشان را سالهاست می شناسند واز حسن شهرت آقای فرامرزی مطلع هستند.بومی بودن وحسن شهرت ودرایت ایشان در امور تعلیم وتربیت موهبتی است که خداوند متعال عنایت فرموده ،امید وارم بتوانیم شکر این نعمات را بجا بیاوریم وبا همدلی وهمکاری شاهد توسعه پایدار در امر آموزش وپرورش منطقه بوده باشیم.آرزوی توفیق به تمامی مسئولین دلسوز ازدرگاه باری تعالی داریم.

۹۵/۹/۱۳ ۲۱:۰۶

برادر ارجمند جناب آقای فرامرزی


سلام علیکم


با احترام، انتصاب جنابعالی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش میانه که نشان از شایستگی شماست را تبریک عرض می نمایم. خدمت صادقانه و تلاش مخلصانه در عرصه های علمی و فرهنگی کشور توفیقی است که خداوند به شایستگان عنایت می نماید. جنابعالی از اساتید برجسته و خدوم جامعه دانشگاهی و یکی از چهره های ارزشمند و فرهیخته عرصه علم و دانش بوده که همواره با تفکر علمی، مخلصانه در جهت اعتلای بار علمی ایرانی، گام برداشته و تلاش نموده اید. برای شما در مسئولیت جدید از خداوند منان توفیق، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

۹۵/۹/۱۳ ۲۰:۵۲

این پاسخ از طرف شما قانع کننده است اقای نایبی عزیز ولی از طرف روابط عمومی اموزش و پرورش و خبرگزاریهای دیگر مورد قبول نیست. این بحث از ده روز پیش مطرح بوده ولی دو روز پیش نهایی شده بود. به نظرم طوری عمل نماید که مدیر جدید با انگیزه مضاعف و اعتماد بنفس بیشتری کار خودشان را شروع کنند و از جبهه گیری و سوگیری بی فایده خودداری شود این برای تمام ادارات لازم است.

۹۵/۹/۱۳ ۲۰:۵۱

با تشکر از جناب آقای صادقی
و عرض خیر مقدم به جناب آقای فرامرزی ، با وچود اینکه آقای صادقی مرد شریفی بودند ولی انتخاب یک بومی بجای غیر بومی مایه افتخار شهرستان است ضمن آنکه بنده با آقای فرامرزی در سال 74 در آقکند همکار بودم ایشان انسان کارآمدی هم هستند و آرزوی توفیق بر ایشان دارم.

۹۵/۹/۱۳ ۲۰:۴۶

در حالی صدای میانه برای اولین بار این خبر را منتشر کرده که هنوز در سایت آموزش و پرورش میانه این خبر درج نشده و آخرین خبرشان مربوط به 7 آذرماه است.

۹۵/۹/۱۳ ۲۰:۰۰

باسلام. بنده این خبر را روز چهارشنبه شنیدم ولی قطعی نشده بود. امروز ساعت 12 نیز که جلسه معارفه تشکیل شد از روابط عمومی آموزش و پرورش از طریق پیام، سئوال کردم لیکن همین یک ساعت پیش پاسخ دادند.

غرضی در درج خبر نیست.

۹۵/۹/۱۳ ۱۹:۵۷

جناب صادقی!

از زحمات شما در طول مدت مدیریتتان در شهرستان میانه تشکر میکنم.

۹۵/۹/۱۳ ۱۹:۵۲

سلام برای رسانه عمومی های در سطح شهرستان که از تمام کشور اخبار مربوط به شهرستان و اتفاقات خوشایند انرا همه روزه رصد می کنند بسیار متاسفم به دلایل زیر :
1_ خبر انتصاب اقای فرامرزی بعنوان مدیریت جدید اموزش و پرورش که مدیری لایق و اصولگرا و ارزشی هستند برای کل میانه مایه مباهات و افتخار میانه است و تاخیر در درج خبر انهم ناقص و بدون تصویری نشانگر اهداف مغرضانه رسانه است.
2_ انتخاب یک کاغذکنانی بعنوان راس مدیریت شهرستان برای سایرین انقدر سنگین و ثقیل است!!!که اجازه نه تنها تبریک بلکه بیان واقعیات را هم مشکل می نماید ! چراکه انتخاب ایشان برای کل شهرستان مفید بفایده است یا انتخاب مدیرانی از سراب و ... که معلوم نیست از کجا امده اند و به کجا می روند و خطی مشی انها چیست.

۹۵/۹/۱۳ ۱۹:۴۵

باسپاس از زحمات جناب آقای صادقی که برای آموزش و پرورش شهرستان کشیده اند . عرض تبریک و آرزوی موفقیت و درخشش جناب آقای فرامرزی در امر تعلیم و تربیت شهرستان را از درگاه احدیت خواستارم

۹۵/۹/۱۳ ۱۹:۲۵

با تقدیر و تشکر از زحمات آقای صادقی

اخبار روز