کد خبر: ۶۲۳۸
۸۶۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تقبل60 درصد هزینه تیم تراکتورسازی توسط سپاه

۱۳۹۱/۴/۲
۰۹:۵۵

 

 

خبرگزاری مهر: فرمانده سپاه عاشورا گفت: 60 درصد هزینه های امسال تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ برتر را سپاه تقبل کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی اکبر پورجمشیدیان ظهر امروز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال برای تیم تراکتورسازی بیش از 10 میلیارد تومان هزینه می شود که شش میلیارد تومان آن توسط سپاه تامین خواهد شد.

وی افزود: تا کنون دو میلیارد تومان از مبلغ تعهد داده شده سپاه، پرداخت شده و حداقل چهار میلیارد تومان دیگر به صورت مستقیم به تیم فوتبال تراکتورسازی پرداخت خواهد شد ضمن اینکه برای پرداخت غیرمستقیم دو میلیارد تومان دیگر توسط سپاه برنامه ریزی شده است.

به گفته عضو ناظر هیئت مدیره تیم فوتبال تراکتورسازی، در اختیار قرار دادن بهترین زمین چمن فوتبال سپاه در تبریز از جمله پرداخت های غیرمستیقم سپاه به تیم فوتبال تراکتورسازی است.

سردار پورجمشیدیان، افزود: یک موسسه مالی واعتباری که 30درصد از سهام تیم تراکتورسازی را خریداری کرده، به تناسب سهم خود تامین اعتبار خواهد کرد و در صورت گرفتن یک اسپانسر خوب، بقیه هزینه ها از این محل تامین می شود.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه در صورت کمک مالی دولت، مشکلات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز مرتفع خواهد شد، گفت: بر این اعتقادیم که با توجه به هواداران پرتعداد و پرشور تراکتورسازی، باید حداقل نصف کمکی که از سوی دولت به تیم های استقلال و پرسپولیس می شود به تیم تراکتورسازی اختصاص یابد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز