کد خبر: ۵۴۲۴
۱۳۴۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

جزئیات جدید در مورد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی

۱۳۹۰/۱۲/۹
۱۷:۱۶

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا حاجی‌خیاط بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران زمان برگزاری این آزمون را روز 19 اسفند اعلام کرد و افزود: آن دسته از نیروهای قراردادی که قبل از تاریخ 29/12/89 با دستگاه اجرایی محل اشتغال خود قرارداد بسته‌اند می‌توانند از روز 10 اسفند تا 16 اسفند با مراجعه به سایت استانداری آذربایجان شرقی نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

وی با بیان اینکه آزمون تبدیل وضعیت استخدامی، شامل نیروهای قراردادی شاغل در دستگاه‌های مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است، خاطرنشان کرد: کلیه نیروهای قراردادی کار معین یا مشخص، نیروهای قرارداد خرید خدمت و نیروهای قراردادی که محل پرداخت حقوق آنان از محل طرح‌های عمرانی بوده ولی در امور جاری دستگاه فعالیت می‌کنند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری آذربایجان همچنین اظهار کرد: داوطلبان شرکت در این آزمون می‌توانند متناسب با شرایط مدرک تحصیلی، هر یک از پست‌های سازمانی مرتبط با رشته‌های شغلی مندرج در آگهی آزمون را انتخاب و ثبت‌نام کنند.

وی در خصوص وضعیت نیروهای منتقل شده از تهران به دستگاه‌های اجرایی استان نیز گفت: این نیروها می‌توانند 46 پست سازمانی مرتبط با دستگاه اجرایی خود را که به آن انتقال یافته‌اند انتخاب نمایند.

حاجی‌خیاط تصریح کرد: این پست‌ها مختص نیروهای انتقال یافته از تهران است و سایر نیروها حق انتخاب آنها را نخواهند داشت.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز