کد خبر: ۱۶۸۶۳
۱۱۵۱ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی شد

۱۳۹۲/۹/۱۲
۰۰:۲۰

 

 

پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی شد
تبریز- خبرگزاری مهر: جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی شد.
 

به گزارش خبرنگار مهر، پاشایی مدیر کل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ظهر دوشنبه در مراسم معارفه خود گفت: سازمان دهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش آذربایجان شرقی یکی از ضروریات است که قبل از هرگونه فعالیتی باید به این امر توجه جدی شود.

وی در ادامه اظهار داشت: سرمایه انسانی یکی از سرمایه های مهم در آموزش و پرورش است که باید با استفاده از آنها بتوانیم قله های کمال علم و دانش را فتح کنیم.

پاشایی سازماندهی نیروهای انسانی، بودجه ریزی عملیاتی، توسعه مشارکت های مردمی، توجه جدی به بحث برنامه ریزی، پرورشی و بحث معیشت معلمان را از مهم ترین برنامه های خود در آموزش و پرورش استان دانست.

مدیر کل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بزرگترین دغدغه معلمان را بحث معیشتی آنها دانست و افزود: با توجه به اینکه معلمان همواره از بحث معیشتی رنج می برند باید مشکل اساسی آنها مورد توجه قرار گیرد.

پاشایی معیشت معلمان را علاوه بر مشکلات مالی، بحث بزرگداشت آنها دانست و گفت: معلمان پس از بازنشستگی در انزوا به سر می برند و مدیران آموزش و پرورش به هیچ عنوان از تجربیات آنها بهره مند نمی شوند، باید با قدردانی از زحمات آنها در بحث های مشاوره ای تحصیلی دانش آموزان از آنها بهره مند شویم.

وی گفت: در آموزش و پرورش استان با توجه به سیاست های تعیین شده رهبری و دولت برای بهبود وضعیت فعلی پیش خواهیم رفت.

گفتنی است؛ جعفر پاشایی متولد شهرستان هشترود و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد در رشته پژوهش علوم اجتماعی دانشگاه آزاداسلامی واحد رودهن و مدیر نمونه در سطح ملی، رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بستان آباد و رئیس اداره آموزش و پرورش هشترود وچاراویماق از دیگر سوابق وی است.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۹/۱۲ ۱۰:۵۴
عجب سوابق درخشانی دارند؟ ارشد دانشگاه آزاد رودهن ؟!!!! ریاست اداره بستان آباد و هشترود؟؟؟؟

اخبار روز