کد خبر: ۱۳۷۵۹۸
۷۰۴ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

تصفیه خانه آب شرب میانه یا قالیشویی؟! +فیلم

۱۴۰۳/۴/۲۰
۱۷:۳۵

 

این فیلم با عنوان تصفیه خانه آب شرب میانه یا قالیشویی منتشر شده که هنوز مسئولین برای آن توضیحی ارائه نکرده اند 

آقای فرماندار و مسئولین منتظر توضیحات شما هستیم...

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۴/۲۴ ۱۸:۳۸

کدام مسئول؟؟؟؟!!!!
شهر بی صاحب!!!!
اگر نبودند از این بهتر اداره می شد٪٪٪٪٪٪
اگر در میانه دیدید سلام برسانید.

۰۳/۴/۲۱ ۱۸:۴۲

باسلام

اگر شما عضو سایت باشید، می توانید آزادانه مطلب انتشار دهید چه کامنت و چه مقاله.

حتی الآن هم اگر نقطه نظر مبسوطی دارید می توانید بدون عضویت و با ارسال مطلب آزاد، در قالب یک مطلب مستقل، نظر خود را انتشار دهید.

۰۳/۴/۲۱ ۱۵:۱۴

لعنت خدا بر تمامی مسئولان بی کفایت
اینا به خانواده خودشون وبه همه مردم مدیونن
مردن از این زندگی کردن بهتره

۰۳/۴/۲۱ ۱۵:۱۱

خاک بر سرت مسئول
خاک بر سرت

۰۳/۴/۲۱ ۱۴:۲۳

جناب آقای مهندس نایبی
ضمن تشکر فراوان از زحمات شما در انعکاس مشکلات شهرستان میانه، لطفا نگذارید آقای احمدزاده، پاسخ و نظرات مردم و کاربران را سانسور کند!! من در ذیل این مقاله ایشان:
《تا چه اندازه به سخنان رییس جمهور منتخب پایبندیم؟
جاوید احمدزاده ۱۴۰۳/۴/۱۹ ۱۸:۵۴》
دیروز یک جوابیه فرستادم اما تا این لحظه درج نکرده است!
این دور از انصاف و دور از شان این رسانه و سایت وزین است و ناراحت کننده می‌باشد.

۰۳/۴/۲۱ ۱۳:۵۳

ازدوستان محترم میانه خواهشمندیم به این قضیه ورود کند و محکم و قاطع برخوردنماید

۰۳/۴/۲۱ ۰۸:۳۴

در اداره آبفای میانه متاسفانه از بهداشت خبری نیست بارها شاهد و ناظر بوده‌ایم که در مواردی که ترکیدگی لوله ایجاد میشود مامورین ابفا تکه چوبی از زمین پیدا میکنند و بضرب چکش آن را در سوراخ فرو میکنند که بمرور زمان چوب فرسوده میشود ضمن اینکه آب دوباره نشت میکند آبهایی آلوده نیز از درز چوب فرو شده در سوراخ به داخل لوله آب وارد شده و قاطی آب شرب به مصرف شهروندان می رسد ..!!!!.

۰۳/۴/۲۱ ۰۸:۱۸

با سلام خدمت شهروندان محترم ، باید اعتراف کنیم که واقعا میانه شهر بی صاحبی است برای نمونه فاجعه ای که در بارندگی اخیر در این شهر اتفاق افتاد و آب از آب تکان نخورد وکسی سوال نکرد که آب بارندگی از کجا به داخل شبکه فاضلاب نفوذ کرده و چرا نفوذ آبهاجاری در سطح شهر به داخل شبکه فاضلاب پیش بینی نشده و تمهیدات لازم برای دفع آن انجام نشده است تا با چنین بارندگی نسبتا شدید فاضلاب اکثرا در قسمت همکف خانه هاو آپارتمانها بالا زده و زندگی تعداد کثیری از شهروندی را به نجاست آلوده کند که طبق اظهار خود مسولین که احتمالا بعنوان بیلان کار برای خودشان اعلام کردند از هشتاد و چند خانه توسط آتشنشانی این کثافتها جمع اوری و تخلیه شد غافل از اینکه این بیلان کار نبود بلکه اعلام بی کفایتی مسولین بود .

۰۳/۴/۲۱ ۰۰:۲۴

الان فرماندار دقیقا کجاست؟ چه کاری مهمتر از این دارد؟ با سرنوشت مردم چه می‌کند؟ مردم اعتماد دارند که این آب، آب سالم است نمی دانند که آن طرف یک نفر از بین صدها هکتار زمین، دقیقا امده و در محل تصفیه خانه فرش می‌شوید.

۰۳/۴/۲۰ ۲۳:۰۶

این فیلم می تواند یک فاجعه انسانی و یک بی کفایتی مطلق مسئولین یا یک دروغ مسئولین را نمایش دهد.

این بخش از تصفیه خانه، حوضچه های فیلتراسیون است و آن دستگاهی که در فیلم دیده می شود، دستگاه بک واش است که مواظبت از آن بسیار اهمیت دارد. فرشی در این تصفیه خانه شسته شده و در نرده های اطراف این حریم پهن شده است. این فیلم می تواند برای دومین بار (بعد از یادگاری یک میانه ای روی یک ساختمان مهم در فرانسه) میانه را در جهان معروف کند.

1ـ اگر آب تصفیه خانه به خانه ها می رود، یعنی تاید و چرک و آب این فرش به انضمام تمامی استفراغ ها و ادرارها و فضولات محتمله بعنوان آب گوارای آشامیدنی به شهروندان هدیه شده است!

2ـ اگر تصفیه خانه کار نمی کند، اولاً آن افتتاح رئیس جمهور و ماهها بی آبی و سپس آب گل آلود و ... چه بود؟ ثانیاً حتی اگر تصفیه خانه کار نکند مگر آنجا یک نفر وجود ندارد که صیانت از آب شرب بکند؟ آیا نباید درب آن پلمب باشد؟ کسی که فرش را می شوید کیست؟ فرایند شستن و خشک کردن آن در محل تصفیه خانه لااقل یک پروسه 48 ساعته است. آن فرد با چه آرامش و طمأنینه ای این کار را کرده است و الآن چندمین بار است که این کار را می کند؟

این فیلم برای همیشه می تواند یک شهروند میانه ای را از خوردن و مصرف آب آشامیدنی لوله کشی شده پرهیز دهد. آدم باور نمی کند یک شهر اینقدر بی صاحب باشد.

امیدوارم شخص دادستان محترم شهرستان میانه بعنوان مدعی العموم وارد این موضوع شود و با تمامی خاطیان برخورد نماید. 

۰۳/۴/۲۰ ۲۱:۰۸

باشووا داش دوشسون میانا باشووا داش دوشسون اداره آب

۰۳/۴/۲۰ ۲۰:۰۹

اگر فرماندار یا مسئولی در شهر بود اینکار را انجام می دادند آنها برای عواملشان مسئول هستند

۰۳/۴/۲۰ ۱۸:۱۴

آری کدام فرماندار و یا مسئول که هیچ احساس مسئولیتی نسبت به حقوق قانونی خود درقبال مردم نداشته و ندارند و تنها در فکر جیب شأن و مقامشان هستند لعنت خدا بر مسئولین بی مسئول باد .

اخبار روز