کد خبر: ۱۳۷۳۰۷
۴۶۹ بازدید
۲۱ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

هنربر:

قیمت گوشت در میانه بالاست

۱۴۰۳/۳/۲۸
۰۰:۵۰

 

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میانه برگزار و مسائل مربوط به این جلسه مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت که یکی از این موارد، توزیع گوشت توسط کشتارگاههای دام میانه در آستانه عید سعید قربان بود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در این جلسه، با بیان اینکه قیمت گوشت در این شهرستان نسبت به شهرستان های همجوار بالاست، بر لزوم تعدیل قیمت گوشت تاکید کرد.

محمدباقر هنربر با اشاره به اینکه دو کشتارگاه صنعتی شهرستان باید با نظارت و هماهنگی کامل ادارات صمت و جهاد کشاورزی، شرایط توزیع گوشت تنظیم بازار را فراهم کنند، گفت: هدف از این کار، افزایش قدرت خرید مردم به ویژه مردم ساکن در مناطق کم برخوردار است.

وی با بیان اینکه دو کشتارگاه در کنار سیاستگذاری های انتفاعی خود، شرایط مردم را در اولویت قرار دهند، ادامه داد: ما آماده هرگونه پیگیری و کمک برای رونق بیشتر هر دو کشتارگاه شهرستان هستیم و هدف ما حمایت واقعی از سرمایه گذاران در شرایط رقابت سالم به نفع شهرستان است.

فرماندار میانه با انتقاد از عملکرد برخی ادارات در اعلام نتیجه استعلامات به مراجعین گفت: ادارات از هرگونه بلاتکلیف گذاشتن مراجعین به ویژه سرمایه گذاران بپرهیزند و پاسخ مربوطه را بطور صریح و در کمترین زمان اعلام نمایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۳/۳۰ ۱۶:۲۶

نیگران اولمایین!
قراره زاکانی با تیبای جلیلی گوشت را درب خانه تحویل بدهد. البته کیلویی یک میلیون تومان

اصلن چه نیازی به گوشت است. چرا ساده زیستی را در پیش نمی گیرید. الان علم می گوید: خوردن گوشت زیاد برای بدن عوارض زیادی دارد.

۰۳/۳/۳۰ ۱۲:۳۹

دراین مملکت نه!
درشهر میانه ازهمه جا گرون تره دلیلشو پیداکنید!!

۰۳/۳/۳۰ ۱۲:۳۷

باسلام خدمت همشهریان عزیز

فقط گوشت نیست که درشهرستان میانه گران هست
من هفته پیش تهران بودم هلو65تومان آلوچه45تومان -موز60تومان و... بوددرحالی که درمیانه هلو150تومان-آلوچه120تومان وموز95تومان بودباکیفیت پایینتر ....
درشهرهای دیگر ازجمله هشترود وبناب وتبریز و..هم قیمتهاخیلی ازمیانه پایینتره
یه فکراساسی باید کرد به شهرمون

۰۳/۳/۲۹ ۰۹:۵۷

آقای هنربر چه هنری از دستتون بر میاد غیر از نمک پاشیدن بر زخم مستضعفان؟ لطفا بگویید هنرتون برای کنترل و کاهش قیمت گوشت در میانه چیست ؟

۰۳/۳/۲۸ ۱۴:۴۶

سلام
جناب فرماندار فقط گوشت نیست، موز تهران ۵۵ تومان بود و میانه ۷۵ تومان
اما از جمله گران ترین ها در میانه یکیش هم سبزی است ۳۵ تومن میانه ۲۵ تومن زنجان!!!!

۰۳/۳/۲۸ ۱۱:۳۳

چه کسی بهتر و اصلح تر از جناب فرماندار و ستاد تنظیم بازار وجود داره که جلوی این گرانی رو بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

۰۳/۳/۲۸ ۱۰:۰۷

واقعا جای تعجب دارد.
با توجه به وضعیت جغرافیایی میانه از لحاظ تعداد گاو و گوسفند
نسبت به شهرستان های مجاور ، تعداد بیشتری دارد.
ولی چرا باید گران باشد نمیدانیم.
صد در صد دلال گری موثر است.

۰۳/۳/۲۸ ۰۹:۵۱

مثل اینه دکمه تائیدتان خراب شده و یاسوخته .یادم اومد گفتید که ما بیکار نیستیم که تائید کنیم .

۰۳/۳/۲۸ ۰۹:۱۵

آقای هنر بر ما هم می دانیم قیمت گوشت در میانه خیلی بالاست . شما چه اقداماتی برای تنطیم قیمت و کاهش قیمت گوشت در مدتی که میانه حکومت می کنید کردید ؟

۰۳/۳/۲۸ ۰۸:۳۴

قیمت گوشت در میانه از اول بالاست .

۰۳/۳/۲۸ ۰۷:۵۸

جناب آقای فرماندار صرفنظر از سر کوچه بعضی ها ارزانی که نیست از ارزانی حرف نمی زنم شما بفرمایید در این مملکت چه چیزی قیمتش مناسب است ؟ تنها چیزی که ارزان است و پشیزی ارزش ندارد پول ما است !!!!!!!؟؟؟؟. آقا فرماندار اقلام خوراکی ، پوشاکی ،دارویی ، صنعتی و ،،، را نمی گویم که قیمت شان نجومی و با دخل مردم زمین تا آسمان فاصله دارند ! . آیا اصلا باورتان میشود یا حتی در خواب می دیدید که قیمت یک تراکتو پهن ( به اصطلاح کود دامی ) حد اقل یک میلیون و تا یک میلیون و پانصد هزار تومن باشد ؟؟؟ ملاحظه می فرمایید چه خاکی بر سر ریال !! و تومان !! ما شده است !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟

۰۳/۳/۲۸ ۰۷:۲۱

گوشت چیه !!!؟؟ بابام می گفت گوشت چیزی بود قرمز رنگ که با آن غذا های خوشمزه درست می کردند !!! افسوس که مثل خیلی چیزهای دیگه از سفره های مردم پرکشید و رفت . !!!

۰۳/۳/۲۸ ۰۶:۳۰

جناب فرماندار جای ارزون سراغ داری آدرس بده بریم بگیریم

اخبار روز