کد خبر: ۱۳۶۱۱۸
۲۲۶۱ بازدید
۸۵ دیدگاه (۸۱ تایید شده)

فیلم هشدار و اخطار جدی مریم عبداللهی به "پیمانکاران انتخاباتی"!

۱۴۰۲/۱۲/۲۷
۱۴:۰۷

مریم عبداللهی منتخب شهرستان میانه برای مجلس دوازدهم در جمع هواداران خود، با خطاب کردن منتقدان خود به "پیمانکاران انتخاباتی" گفت:

"به پیمانکاران انتخاباتی میانه بصورت کاملاً جدی، هشدار و اخطار می دهم: دست از سر مردم محروم و مظلوم میانه بردارید، مردم انتخاب خود را کرده اند".

گفتنی است خانم عبداللهی در دو ساله اخیر از میانه به تبریز و سپس تهران نقل مکان کرده است و اگر فارسی صحبت می کند یا ترکی را با لهجه فارسی حرف می زند به این دلیل است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۳/۵ ۱۴:۵۶

واقعا.قابل.افتخارکه‌ازاهالی‌ترکمانچای‌بره‌نماینده‌شه‌چندسال......اهل‌میانه.رای می آورند..بازمم‌یک‌ترکمانچابیی‌بایدنماینده‌شود..

۰۳/۲/۲۹ ۱۷:۰۴

واقعا نمیشه چیزی گفت واقعا این نماینده ماست ،پس وای به حال مردم عادی .انتخاب کردن ولی نحوه ی انتخاب خیلی مهمه آیا این انتخاب صحیح هست ؟یک نماینده نباید از ضعف مردم استفاده کنه این یک توهین به خود ومردم هست یک نماینده ای که شان و منزلت خودشو با دویست هزار میخره دیگه انتظار پیشرفت نخواهیم داشت

۰۳/۱/۵ ۲۱:۵۶

بنده درس پس می دهم

۰۳/۱/۵ ۲۱:۰۳

شما الان دقیقا جزو ‌کدام دسته اید؟

۰۳/۱/۵ ۲۱:۰۲

قامما قالاخ یانا یانا

۰۳/۱/۵ ۱۰:۵۹

فعلاً ایشان جوابی قانع کننده به خاطر استفاده از عکس و تصویر شخص دیگر در پوستر انتخابات خود جواب دهند تا بعد ....

۰۳/۱/۵ ۰۲:۲۶

درضمن وقتی هاشمی نماینده بود تو تبریز اکبر اعلمی نماینده بود! اهل سیاست باشید نیازی به توضیح اضافی نیست!

۰۳/۱/۵ ۰۲:۲۴

اولا من کسی رو با کسی مقایسه نمیکنم. فقط میگم نماینده میانه تو مجلس جایگاه ونقش مهم نداره. من در تهران ودروزارت راه وشهرسازی کار میکنم وتقریبا به دلیل شرایط کاریم به نفوذ نماینده ها آشنا هستم. طرح توجیهی تغییر مسیر اتوبان درزمان هاشمی رخ داد ومیانه به روستا تبدیل شد. رئیس کمیسیون جزو افتخاراته! واقعا کمیسیون ترکیب چهارتا نماینده مجلسه!در موضوعات متعدد! یعنی نزدیک ۵۰تا کمیسیون داریم! هاشمی استاندارشدن بخاطر فقط یک سخنرانی حمایتی از رفسنجانی دریک شرایط خاص بود! در واقع مزد اون سخنرانی حمایتیشو گرفت! درضمن مشهوری ومعروفیت با دوتا کارخانه گیربکس وعیره نیست. جایگاه میانه رو تو استان تونست ارتقا بده توبیست سال؟ ازنظر زیر ساخت اقتصادی واجتماعی وکالبدی ارتقا داشتیم؟ نمود اقدامات هاشمی مهاجرت بی رویه از شهرستان به سایر نقاط وعمدتا بخاطر اشتعال بود. واقعا قبول ندارید ؟البته تمام گفته هام بابرسی آمارهای موجود آن سالها قابل راستی آزمایی است

۰۳/۱/۵ ۰۰:۵۰

صدای میانه هم شاید از نظر کمیت رشد کرده ولی از لحاظ کیفیت در بعضی جهات تنزل کرده است قبلاافراد مطلع و آگاه مشارکت زیادی در مباحث مختلف داشتند ( هرچند افراد سطحی نگر هم درکنار آن حضور داشتند)

۰۳/۱/۵ ۰۰:۴۳

احداث فولاد در میانه قبل از هاشمی مصوب شده بود

۰۳/۱/۵ ۰۰:۲۶

بله واقعا درسته همه میانه را با هاشمی میشناختن....تا از میانه فاصله نگری و در کلان شهر ها نباشی آین تفاوتها احساس نخواهد شد...هاشمی استاندار تهران بود واقعا پست استانداری تهران کار هر کسی نیست و به کسی هم نمیدن...افتخار میانه بود...

۰۳/۱/۵ ۰۰:۲۲

دوست خوبم جواب شما را در کامنت گذاشتن...فولاد...کیربوکس....بنده مدرس و محقق هستم تهران زندگی میکنم تو شهر خودم کار پیدا نکردم اما وقتی غول‌های تهران را میبنم و دیدم که هاشمی یه تنه جلوی اونا وایساده دیگه حرفی ندارم...هاشمی قوی ترین نماینده مجلس بود که متاسفانه وزیر نشد....واقعا هاشمی کجا و این نمایندها کجا.....

۰۳/۱/۵ ۰۰:۱۷

هاشمی وقتی ۲۰ سال رییس کمیسیون‌یود نماینده های تبریز هیچگاه رییس کمیسیون نشدند. هاشمی جزو هیئت رئیسه مجلس بود و اون بالا می نشست. شاید تنها نماینده در طول این ۴۵ سال بود که همزمان هم رئیس کمیسیون‌ بود و هم هیئت رئیسه مجلس بود.
همین نماینده ای که هیچ کاری برای میانه نکرد برای میانه نورد فولاد و احیای فولاد و گیربکس سازی ایران خودرو آورد. نماینده های بعدی یک پیچ سازی هم نتونستند بیارند. شما کیو با کی مقایسه میکنی؟

۰۳/۱/۴ ۲۰:۳۰

قصدم حمایت از هیچ نماینده ای نیست. این هاشمی که جزو ده نماینده برتر مجلس! از دید شما بود ! تو۲۰سال برای میانه چیکارکرده؟ لطفا کلی صحبت نکنید مستند بفرمایید. در ضمن ایران دست حدود ده نماینده تبریز وتهرانه!نماینده میانه کیلویی چنده! واقع بین باش

۰۳/۱/۳ ۱۵:۳۶

سالی که‌نکوست از بهارش پیداست

خدا به داد ما برسد.

۰۳/۱/۳ ۰۹:۴۷

انگار جزو آن دسته آدمهایی هستید که دروغ میگید بعد کم کم خودتون هم باورتون میشه! معاون دو‌ وزارت؟؟؟!!! خانم دوکتور؟!؟!؟!

۰۳/۱/۳ ۰۱:۲۱

دوست خوبم اینو فقط دقت کن و بپرس...هاشمی جزوه ۱۰ نماینده تصمیم گبری در مجلس بود...حرفش حرف بود و کلی هم خدمت به شهرش کرد.نماینده قدر و قدرتمند چیه.....امیدوارم که منتخب مردم بتواند برای شهرمان کار اساسی انجام دهد

۰۳/۱/۳ ۰۰:۴۹

آدم باشعور! این حرفهای ناپسند و خطرناک و متکبرانه حتی در دوران نامزدی و تبلیغات هم زده شود، ایراد دارد و برای ما خطرناک است. در این شهر نماینده های زیادی با باد غرور در غبغب آمده اند و سر به زیر انداخته ، رفته اند. توجیه هم حدی دارد. آدم چقدر می تواند تخلفات و خطاهایش را توجیه کند. همین شماهای دور بشقاب هستید که یک نماینده را منحرف می کنید و به حاشیه می کشانید.

۰۳/۱/۲ ۱۶:۳۱

اونجور که مشخصه این سخنرانی مال ایام تبلیغاته نه بعد انتخابات،
حالا تاملی لازم است که چرا و با چه هدفی دو هفته بعد بارگذاری شده

۰۳/۱/۲ ۱۴:۱۳

هاشمی هم قبل از نمایندگی معاون‌ دو وزارتخانه بود خانم دکتر عبدالهی هم سابقه دو‌معاونت بر دو‌ وزارتخانه دارند.

۰۳/۱/۲ ۱۳:۱۵

تو رو کیو با کی مقایسه میکنند. اول حرف زدنو بلد بشید بعد این ادعاهای لایه اوزون پاره کن رو بکنید.

۰۳/۱/۲ ۱۲:۴۳

هاشمی بلد نبود....خخخخخ....۱۰۰ سال دیگه همه مثل هاشمی میانه نخواهد دید.اینو منی که ۳۰ ساله تهرانم میگم و میبنم....

۰۳/۱/۱ ۱۶:۳۶

هاشمی بلد نبود. رزومه نداشت. ایشان بلده رزومه هم که داره ماشاللا. این گوی و این میدان.

۰۳/۱/۱ ۱۶:۳۵

نکنه میخوای بگی بخاطر علاقه اش به تدریس بود؟ اگر علاقه به تدریس داشت باید علاقه به درس خوندن هم داشت. اگر علاقه به درس خوندن داشت توی دره خرمن فوق دیپلم نمی خوند.

۰۳/۱/۱ ۱۶:۱۲

رای به این خانم اونی نبود که شما فرمودید رای به این خانم سونامی جایگاه و خواسته خانم ها بود که تا حالا از میانه نماینده خانم نداشتیم و همچنین هزینه کرد این خانم در انتخابات بودو حامی های ایشان

۰۲/۱۲/۲۹ ۰۱:۰۲

مگه کار فقط بخاطر پوله!!! هاشمی واونهایی که رزومه داشتن میانه به چه روزی افتاد!!! اینکه موفق بشه یا نشه بستگی به لیاقت خودش داره. کار کنه رای میاره دوره بعد کار نکنه رای نمیاره طبیعیه! نماینده ها وقتی کلا به مجلس میرن اشبا میشن وحوصله پیگیری وغیره ندارن.منم فقط امیدوارم این خانم که با اختلاف بسیارزیاد رای اول رو آوردن قدر این همه حمایت رو بدونن. رای به عبدالهی بخاطر خستگی مردم از کار نکردن نماینده قبلی‌ها بوده.

۰۲/۱۲/۲۹ ۰۰:۵۱

خانم عبداللهی به عنوان یک زن از شما انتظار دارم که از حقوق و آزادی و اشتغال زنان حمایت کنید و به قوانین ضد زن مثل بعضی از نماینده ها رای ندهید و نماینده و وکیل دولت نباشید بلکه نماینده مردم باشید و از حق مردم میانه، جذب سرمایه و تأسیس شرکتهای جدید جهت اشتغال زایی حمایت نموده و حق امتیاز تاسیس یک شرکت پتروشیمی و پالایشگاهی را برای میانه بگیرید و این افتخار را به نام خود ثبت کنید تا مردم میانه از شما به خوبی یاد کنند

۰۲/۱۲/۲۸ ۲۳:۰۸

یک پاسخی از استاد نایبی خواندم که در 18 سال عمر صدای میانه، خانم عبداللهی یازدهمین نماینده خواهند بود که تجربه می کنیم. در این سالها نماینده ها آمدند و رفتند ولی صدای میانه ماند. بنده نیز به عنوان یک معلم زحمتکش و خون دل خورده به خانم عبداللهی بصورت جدی هشدار و اخطار می کنم با صدای میانه زورآزمایی نکن، رسانه ای جماعت سر به زنگاه یکدست و متحد می شوند و هر مخالف رسانه ای را شکست می دهند. شخصیت علمی و مدیریتی و رسانه ای استاد نایبی با کسانی که شما دیده اید متفاوت است. چهار سال بعد محبوبیت شما را هم می سنجیم محبوبیت همیشگی ایشان را هم می سنجیم. دیدار تا چهار سال بعد.

۰۲/۱۲/۲۸ ۲۳:۰۱

خانم عبدالهی یکی از انتظاراتی که از شما هست اینه که برید مجلس و تدریس به زبان مادری را اجرایی کنید، شبکه ملی به زبان ترکی بذارید، شما همینجا جلوی هم روستایی هایتان و همشهریانتان دارید فارسی صحبت می کنید یا ترکی را چنان صحبت می کنید که برایتان سخت است! واقعاً این کارها برای چیست؟ آیا واقعا این کار را تفاخر می دانید؟ خیال می کنید مردم اگر تصور کنند شما فارسی بلدید و ترکی سختتان است بهتر است؟ آیا عار می دانید ترکی را همانطور که چند سال پیش در میانه و تبریز صحبت می کردید صحبت کنید؟ واقعا من خیلی در تعجبم از این تغییر لهجه تان. دخترخاله من متولد تهران است و دختر او نیز متولد تهران است. یعنی نوه خاله ام و مادر اون نوه کلاً تهرانی هستند اما ترکی را خیلی روانتر از شما صحبت می کند و وقتی می آیند میانه، به تمام ذوق و شوق ترکی صحبت می کنند که بهتر یاد بگیرند. تو را خدا این کارها را کنار بگذارید تا از چهار سال بعدی نگران نباشیم که چه رفتارهای دیگری داشته باشید.

۰۲/۱۲/۲۸ ۲۲:۴۰

تو را خدا مثل رزومه سازی تان، ادعا نکنید تمکن مالی هم داره، پس چرا برای ماهی 700 هزار تومان حاضر بود در دانشگاه جامع علمی کاربردی تدریس بکند؟ مصاحبه خودش الان موجوده که میگه حقوق ما زیر یک میلیون هست و بیمه هم نیستیم.

۰۲/۱۲/۲۸ ۲۲:۳۹

خانم عبدالهی ان شاءالله بزرگ میشه یاد میگیره که دیگه اینجوری حرف نزنه .
تازه کاره
کم کم یاد میگیره

۰۲/۱۲/۲۸ ۲۲:۳۸

اگر گوش کنید داره میگه: "مردم انتخاب خود را کرده اند". اگر ایام تبلیغاته واقعا ایشون اینقدر مطمئن بود از نتیجه انتخابات؟ این که خودش یک داستان میشه اگر واقعیت داشته باشه.

۰۲/۱۲/۲۸ ۲۲:۳۴

اون یادش به خیر که می گی، از دو سالگی در تهران بود و بعد از 40 سال زندگی در تهران و 12 سال مدرسه در تهران و 6 سال زندگی در انگلستان، ترکی را با لهجه (و نه لحجه) فارسی صحبت می کرد که حتی اون هم از این خانم که دو ساله رفته کرج و تهران، روانتر صحبت می کرد. خانم عبداللهی تمام مدرسه را در ترکمنچای خونده و دانشگاهش را در دره خرمن، بعدش تبریز رفته که مهد ترکی است. چطور در عرض دو سال زندگی در تهران اینقدر با ادا و اطوار ترکی صحبت می کنه؟

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۹:۵۳

با سلام
بجا فرمودین آقای مهندس نائبی. آیا کسانی که با رانت نمایندگان محترم صاحب پست و مقامی می شوند نیز از دسته پیمانکاران هستند؟

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۹:۳۳

ایشان از یک خانواده نسبتا باشرایط مالی بالاتری هستند. گمان نمی‌کنم هزینه های تبلیغات از کانال‌های دیگه تامین شده باشد. بااینحال باید بجای کنکاش وتخریب از بانوی اول شهرستان حمایت کنیم تا تمرکزش بررفع مشکلات باشد.

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۹:۱۹

خانم دکتررررر؟

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۷:۱۸

بهتر هست انصاف رو حتی در دشمنی خودمون با دیگران رعایت کنیم این سخنان در ایام تبلیغات بوده و خطاب به حاشیه سازان گفته شده بود. گویا جناب نائبی و دوستان کمر همت به تخریب رو از الان بستند!

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۶:۴۰

یاد یکی از نمایندگان ادوار دور افتادم که چندین دوره نماینده مردم بود و بقدری حضور کمرنگ در میانه داشتند که ترکی را با لحجه بسیار غلیظ فارسی حرف میزدند. اون موقع نمیدونم چرا به نحوه حرف زدنش کسی ایراد نمی‌گرفت؟

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۳:۵۷

مریم باجی کم گوی گزیده گوی چون در
تا مرد سخن نگفته باشد عیب وهنرش نهفته باشد
این ادبیات شاید مناسب قبل انتخابات هست ولی به هیچ وجه مناسب ودر شان یک منتخب نیست
زیاد به توصیه اطرافیان کم سواد توجه نکنید
اعتدال را پیشه بگیرید تا مردم میانه طعم خدمت یک خانم را بچشند نه اینکه یک خانم را انتخاب کرده اند پشیمان شوند

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۳:۱۴

اره ولله شما حق میگید ولی هر کسی فلاحی نمیشه ولی ارزو داشتن جیز بدی نیست

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۱:۵۳

دیگه بعد از رای آوردن این لحن خوب نیست دعوا نداریم که

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۱:۴۹

اکثر کسانی که به فارسی حرف زدن خانم دکتر عبداللهی اعتراض می کنند. همان هایی هستند که با افتخار با فرزندانشان فارسی حرف زده و فارسی با لهجه ترکی را میاموزند! پیسرم گاشوق رو بده! همین الان در خیابان قدمی بزنین در بین نسل زیر 20 اکثرا زیبان فارسی رایج است!
سارا فلاحی نماینده ایلام هستند. این دوره هم انتخاب شدن. از کرد ها که متعصب تر نیستیم؟ فهمیدن که مردانگی به سیبیل نیست گاهی یک زن از صد مرد ، جوانمردتر است.
به ایشان فرصت داده و ببینیم چه می شود بهتر از ازمودن ازموده ها می باشد

۰۲/۱۲/۲۸ ۱۰:۰۷

من تعجب میکنم کهبعضی ادعای خدمت را دارند اینقدر از زبان تهدید و فشار و چنین و چنان میکنم بر زبان میراند خانم یک کم متانت و با ارامش با تهدید قسم خوردن کارها پیش نمیرد

۰۲/۱۲/۲۸ ۰۹:۰۶

نمی دونم برای چی این فیلم کوتاه 30 ثانیه ای منو یاد یکی از نماینده های اسبق میندازه

۰۲/۱۲/۲۸ ۰۸:۵۴

سرکار خانم عبداللهی لطفاً شفاف سازی فرمایید هزینه تبلیغاتیتون چند میلیارد بود و از کجا تامین شد؟

۰۲/۱۲/۲۸ ۰۷:۲۷

بعضی نماینده ها تا درب مجلس و داخل مجلس را بشناسند دو سال طول می کشه.

۰۲/۱۲/۲۸ ۰۷:۲۵

یاد شعار خانم عبداللهی می افتم که از نوحه حاج مهدی رسولی انتخاب شده:

ای نهضت بیداری ( آگاه شوید بیدار شوید خانم عبداللهی می خواد کار بکنه برین کنار )


این نامزد همونایی که بهش رای دادن همین (واضح تر از این نمیشه گفت)

۰۲/۱۲/۲۸ ۰۵:۲۰

سوالی که برام مطرحه پولیست که صرف تبلیغات انتخابات شده
اولا: معمولا موکل به وکیل پول میده تا براش کار کنه اینجا ظاهرا
بر عکسه بنابر این مردم طبیعتا نمی توانند از نماینده مطالبه گر باشند ونماینده پاسخگو نخواهد بود کما اینکه در دوره های قبل
شاهد بودیم ثانیا: در کشور ما معمولا برای نماینده بودن به عنوان سرمایه گذاری نگاه می شود طبیعتا هزینه وسودآن باید
باید بر گردد به سرمایه گذار که در آن صور ت عاید آن فقط مال کسانی خواهد شد که هزینه آن را پرداخت کرده اند ،)حامیان مالی نماینده) اما سوالی اصلی اینه آیا چنین نماینده ای اگر هم بخواهد برای مردم کاری بکند. که سودی برای آن حامی نداشته
باشد ،می تواند ،چرا که تعارض منافع پیش می آید،بهر حال برای خانم نماینده آرزوی موفقیت می کنم وامیدوارم به این پست به عنوان یه فرصت اقتصادی نگاه نکنند

۰۲/۱۲/۲۸ ۰۰:۳۵

بعضی از همشهریان ما که اصرار دارند فارسی حرف بزنند نه فارسی را می توانند درست و حسابی حرف بزنند نه تورکی را.
قارقا ایسته دی کهلیک یئریییشین اورگشه اوز یئریییشین ده اونوتدو

سرکار خانوم شما باید منتقل دهنده مشکلات موکلانتان به مرکز باشید آیا ارتباطتان با یک پیرمرد و پیرزن بی سواد به زبان فارسی خواهد بود؟

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۳:۱۸

درضمن به عنوان شخصی که به شما رای دادم اولین خواسته ما اینه به عنوان یک شیر زن ترک از حقوق مردمت دفاع میکنی. این توانای رو داری درضمن به انتقادات سازنده امیدوارم گوش کنی.

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۳:۱۶

خانم عبدالهی شما الان نماینده کل میانه هستید بعنوان یک دلسوز شهر توصیه های بنده را بپذیرید.۱.فارسی حرف زدن را فقط در صحن علنی مجلس و پایتخت صحبت کنید۲۰ مشاوران دلسوز و میانه رو و کاربلد در هر حوزه داشته باشید۳. به افراد چاپلوس و نان به روز نرخ خوری که در ستاد و تبلیغات انتخاباتی دوستان جمع شده اند باج نداده و محکم تصمیم گرفته و مواضعشان را برای اینگونه افراد مشخص کنید وگرنه ۴ سال آویزان شما و ملت خواهند شد.۵. آداب دیپلماسی را سریع یاد گرفته و با قوانین مملکتی و نهادها و شرح وظایف وزارتخانه ها آشنایی و اشرافیت کامل داشته باشید۶. در عین زن بودن مردانه باشید و نگذارید احساسات زنانه و هیجانات در سخن گفتن و تصميمات بر شما غلبه کند۷. قدر و ارزش و منزلت جایگاه حقوقی کنونیتان را خوب بدانید یک نماینده به تنهایی توان سوال و کشاندن هر وزیری را به مجلس دارد پس ... ۸.شما بر کل شهرستان نماینده شدید تعصبات منطقه ای نداشته باشید و انشالله حواشی گذشته و تبلیغات را جمع و جور و اصلاح کنید . موفق باشید ب ح

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۳:۱۵

شیر زن شما انتخاب اول شهرمیانه وترکمانچای وحومه هستی انرژی ووقت خودتونو صرف عقب ماندگیهای شهرستان کنید. ملت رای دادن تابراشون کارکنی. لطفا به حاشیه ها توجه نکن با عملکردتان جواب منتقدان را بدهید.

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۲:۵۶

وای دده بتر ترسیدیم،بهتر بود خانم نماینده ی محترم اون مابقی ۵۰۰۰۰ میانه ای که بهشون رای ندادن هم همشهریشون بدونن از الان شمشیرشونو از رونبندن،۴سال دیگه با چی مردم رو فریب خواهند داد؟،(یا به قول شخصی میگفت دیگه فلانی تواین ۴سال خودشو گرفت داره ساخت وساز میکنه🤣 ما برای وصل کردن آمدیم نی برای چپاول کردن انشاءالله که اینطوری باشه🙄)یه کم متانت هم در کنار شجاعت برای یه خانم اصیل لازمه .

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۶

سرکار خانم عبداللهی! بهتر است از حالا برای خودت حاشیه سازی نکنی و سیاست تنش زادیی را در پیش بگیری و با تندروها هم مرام و هم فکر نشوی مگر نه انی می شود که .......

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۱:۰۶

عین آفتاب چهار سال بعد را می بینم که میانه به چه روزی خواهد افتاد با این ادبیات و تفکر.

۰۲/۱۲/۲۷ ۲۱:۰۳

سرکار خانم عبداللهی
توصیه ای به عنوان یک پدر به شما می کنم که مواظب باشید از همین اول تحت القای اطرافیان نادان و بی اطلاع قرار نگیرید که شما را مانند چند نماینده قبلی به نابودی می کشانند. در سختترین روزگاران نیز پرچم رسانه ها بالا بوده و کسی نتوانسته آنها را خفه کند. تهدید رسانه ها شما را به بن بست می کشانند. از مشاورین آگاه بهره ببرید که لااقل اوضاع رسانه ای و سیاسی بیست سی سال اخیر را مشرف باشند. اگر چنین کاری نکنید اشتباه نمایندگان قبلی را تکرار خواهید کرد. نه شما و نه هیچ مقامی قادر به شکست دادن رسانه ها خصوصاً رسانه ریشه دار و مستحکمی مانند صدای میانه نخواهید شد. اصلاً گیریم که یک فرد چه دادستان چه فرماندار و چه نماینده روزی موفق به بستن درهای صدای میانه شود، این 20 تا 25 هزار نفری که هر روز آمار بازدید کنندگان از صدای میانه را نشان می دهد چه به مسببین خواهندگفت جز لعنت و انزجار؟
امیدوارم نصیحت پدرانه ام را بپذیرید و جوگیر نشوید.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۹:۵۷

از کوزه همان تراود که در اوست

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۹:۵۳

منظور ایشون از پیمانکاران تبلیغاتی نفراتی هستند که با پول کثیف برای نامزدهای دیگر رای جمع می کنند و یا پیمانکاران تبلیغاتی نامزدهایی که کلی پول کثیف خرج جمع آوری رای نمودند و کمتر از ایشان رای آورده و از روی حسادت عکس فوتوشاپ ایشون را بهانه قرار داده و به ایشان ناجوانمردانه حمله می کنند.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۹:۵۱

بالا خره نفهمیدیم کدامیک خانم عبداللهی واقعیه تصویر پوستر
یا اونی که تو فیلم صحبت می کنه ؟

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۹:۱۳

گلین خانم ،،،
ادب.از کی اموختی،
ادب انسان (به )از مقام و دولت اوست.
هر امدنی رفتنی هم دارد،
به قول بزرگ مرد ایران:""محمدعلی اسلامی ندوشن""
به کجا چنین شتابان،
پیمانکار یعنی چه؟؟؟؟..

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۹:۰۲

دئمیشم دا بیر نفر تئزه ژورنالیست و مدیاچی لاردان شکایت إلیئن قوشولدی لیسته. حاجی اصغری باشلادی، مددی اسماعیلی داوام إتدی. بیدا إئدجق اوزونین خالقین باشین قاتا 4 ایلی هدره وئره. اوقدر شکایت إلیوووز شکایت چینحدانوز پاتداسین :)

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۸:۵۲

با چند درصد تخفیف پیمانکاری انتخاباته ولی در اصل میشه همون مهندسی انتخابات ،

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۸:۴۹

گلین باجی آیا غوین یرین برکیت آننان تهدید اله

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۸:۲۷

مگه انتخابتون تایید نشده؟میتونید با اکانت واقعی خودتون از تصمیمات و برنامه هاتون بگید و حتی اولتیماتوم هایتان را از طریق هویت واقعی بیان کنید.
درباره پیمانکار و کارفرما هم اجازه دهید اگر کسی مدرکی در موردتان دارد در محاکم دنبال کنند و ان موقع شما از خود دفاع کنید.
اگر قرار باشد با هر حرفی شما وارد حاشیه شوید دیگر فرصتی برای مشکلات میانه و ایران نمی ماند.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۸:۰۸

پیمانکار انتخاباتی آن‌ نامزدی است که با پول کثیف بخواهد رای جمع کند.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۷:۳۶

یازیخ میانا وای بر میانه، نرسیده دعوا میکنه از برنامه ها بگو میخواهی چه کار کنی کلی گویی تمام شد تبلیغات هم تمام شد الان وقت کار و تلاش است بالاخره رای آوردی .

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۷:۳۵

شما از همین ابتدا سعی کنید بجای خط و نشان کشیدن و تهدید،مشاوران و اطرافیان خود را از افراد آگاه و خیرخواه و دلسوز انتخاب کنید و با عملکرد و تصمیمات اصولی که با سرِبالا بتوانید در موردشان اظهار نظر کنید،جواب منتقدان و مخالفان و پیمانکاران را بدهید.میانه کم مشکل انباشته ندارد!

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۷:۳۳

منظور از پیمانکار انتخابات چیه یا چه کسانی هستند ؟ بالاخره رقابت شد بین ۳۰ نفر کاندیدا ما که متوجه نشدیم منظورش چه کسانی را میگه دست از سر میانه بردارند .

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۷:۱۴

چهار سال هم بمونه تهران چیس فارس اولار...

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۴۵

منظور ایشون از پیمانکار، آقای ... پیمانکار ... هستش.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۴۳

پیمانکاران آنهایی هستند که بعضی ها را از کار و زندگی انداختند و کشیدند آوردند برای نمایندگی ثبت نام کردند و برایشان سینه چاک کردند و قول صد در صد پیروزی دادند و شبانه روز برایش تبلیغ کردند ، شانتاژ کردند ، به سایر کاندیدا ها تهمت‌ها، ناروا ها و ناسزا روا داشتند و افتراع ها بستند تا کاندید خودشان که باهم قرار داد بسته بودند پیروز میدان شود ولی نشد که نشد ، چون تدبیر الهی چیز دیگری را رقم زده بود .

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۳۸

وای به میانه ...

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۳۱

نیه به ترکی دانیشمیر
یتیم به نواق آیغاجیق

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۲۷

فک کنم دارن تیکه میندازن به شایعه پراکنی هایی که در مورد رای گیری یه عده انجام دادن

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۲۳

اگه به قول شما اون پیمانکاران انتخاباتی دست برندارند مثلا چی کار میخوای بکنی خانم عبدالهی؟؟؟؟

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۶:۰۸

احسنت بر این درایت و شجاعت

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۵:۲۰

منظورش نائبی و دوربریاش بوده که همه میدونیم چه بلایی سر میانه آورده ند.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۵:۱۲

منیم داییم 1348ایلیندن. اصفهاندا یاشییر تورکو دانیشیر بیر اصیل اذربایجان میللتی کیمین. بوخانیم ایکی ایلدی گدیب تهرانا. دای تورکو دانیشماخ باشارمیر. ادامین گرک اصالتی اولا

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۵:۰۵

چه دلیلی داره لجه فارسی یا ترکی مسخره کنی تو که ...

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۴:۵۶

یه قول ترکهای کرجی: هفتاد بش متر یر آلمیشدیم خدا شاهد دی.

۰۲/۱۲/۲۷ ۱۴:۲۱

پیمانکار اصلا میدونند چیه اصلا مفهوم پیمان کار در انتخابات را میدونند یا نه اگه میدونند برای همه بفرمایید ما که نفهمید منظور ایشان چیه

اخبار روز