کد خبر: ۱۳۴۴۵۰
۳۵۲ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

 اجرای طرح پیشگامان امنیت "پیشگیری و مقابله با سرقت و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز " در " میانه"

۱۴۰۲/۹/۷
۲۱:۰۲

سرهنگ "حسن رفیعی" در  تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: یکی از اقدامات اساسی پلیس، پاسخگویی به موقع و بهنگام به مطالبات مردمی است.

وی افزود : فرماندهی انتظامی شهرستان میانه با استعانت از خداوند متعال، طرح تشدید مقابله با سرقت و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز را در سطح شهرستان همزمان با سراسر کشور و با استفاده از توان واحد های عملیاتی در ۱۲ساعت گذشته اجرا شد.

سرهنگ " رفیعی" ادامه داد: در این طرح ماموران پلیس توانستند از ۹باب پاتوق معتادان ، ۸ منطقه آلوده و جرم خیز ، ۵باب ضایعات فروشی و ۱۳مورد از ضایعات فروشی های سیار در سطح شهرستان بازدید و در نهایت تعداد ۵۹معتاد متجاهر دستگیر، تعداد ۳ دستگاه موتورسیکلت مزاحمین به نوامیس توقیف و یکدستگاه خودرو مسروقه نیز کشف شد.

این مقام انتظامی بیان نمود: در خصوص ساماندهی معتادان متجاهر همه دستگاه ها باید همکاری لازم را با انتظامی شهرستان داشته و اجرای این گونه طرح ها نیز در راستای هشدار و آگاهی بخشی به مردم ضروری است و با اجرای اقدامات موثر و همچنین اجرای طرح های پیشگیری با استفاده از ظرفیت معتمدین محلی، بسیج و گشت رضویون با نگاه محله محور می توان فرصت های ارتکاب جرم را از مجرمان سلب و از رفتارهای مجرمانه آنان جلوگیری بعمل آورد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه تصریح کرد: ان شاالله تلاش خواهیم کرد که با شناسایی و دستگیری سارقان و مجرمان حرفه ای بتوانیم یک امنیت و آرامش خوبی را در سطح شهرستان رقم بزنیم و از آنجایی که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس محسوب می شود، لذا پلیس در این طرح با مخلان نظم و امنیت عمومی و افرادی که به هر صورت بخواهند به امنیت و آرامش مردم خدشه وارد کنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

 معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۹/۸ ۰۰:۵۷

جهت جلو گیری از به مخاطره افتادن جان و مال و بهداشت و سلامت مردم باید مراکز خرید فروش و انبارها ضایعات تعطیل و در آینده با برنامه ریزی اصولی به خارج از شهر انتقال یافته و تحت نظارت مسولین امنیتی و بهداشتی مربوطه فعالیت نمایند .

۰۲/۹/۸ ۰۰:۴۶

باسلام و عرض خدا قوت و خسته نباشید به جناب سرهنگ و کلیه پرسنل گرانقدر نیروی انتظامی از جناب سرهنگ رفیعی عزیز عاجزانه تقاضا داریم محض رضای خدا و با توجه به فرمایشاعران که می فرمایند امنیت خط قرمز پلیس است معتادان و سایر خلافکار انی که در داخل کانال سرپوشیده فاضلاب واقع در انتهای شهرک امام که یک دهانه آن به خیابان سعدی بالاتر از نانوایی و دهانه دیگر آن در ادامه خیابان ابوذر نرسیده به میدان دادگستری میباشد و داخل کانال شبانه روز محل تجمع معتادان و سایر خلافکاران میباشد بطوریکه موجب نگرانی خانواده ها گشته و آسایش و امنیت اهالی را سلب کرده اند لطفا اقدام عاجل در این خصوص بعمل آورید پیشنهاد میشود دهانه های کانال با در پوشهای بتونی مسدود شود . مطمئنا دعای خیر اهالی بدرقه راهتان خواهد بود . با تشکر فراوان از طرف اهالی محل .

۰۲/۹/۷ ۲۲:۲۱

جناب فرمانده دستتون درد نکنه خداقوت وپشت وپناهتان.

۰۲/۹/۷ ۲۲:۰۷

چرا باید ایجاد امنیت و پاک سازی نقاط جرم خیز به صورت مقطعی و تبلیغاتی و همزمان با سایر نقاط کشور اجرا شود؟
یعنی چه که ایجاد امنیت با مطالبات مردمی اجرا می شود؟ آیا برای امنیت سازی باید مطالبه مردمی وجود داشته باشد؟ این امر همیشه مطالبه مردمی بوده و خواهد بود.
آیا نباید پیشگیری و مقابله با جرم و تخلف بصورت قانونی، دائمی و بدون تبعیض اعمال شود؟

۰۲/۹/۷ ۲۱:۳۴

سلام
از عزیزان تقاضا دارم رسیدگی کنن و مارو در یافتن ایسیو پیکان وانت یاری نمایند در خیابان آتش نشانی ۵آذر از خودرو بنده مورد سرقت واقع شده و ایسیو و جعبه سیاهو از جا کندن و بردن که تا به امروز موفق به یافتنش نشدیم ممنون میشم اگه کسی دیده یا اطلاع داره خبر بده ۰۹۱۴۸۶۸۷۱۴۱

اخبار روز