کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۱۴ ۰۸:۳۲

قدردانی از اقدام هوشمندانه مهندس نایبی که همواره برای خنثی کردن تحرکات عوامفریبان، روشنگری کرده و پیشقدم بوده است. در هفته های اخیر تحرکات زیادی برای به حاشیه کشاندن بحث پشت پرده "ام آر آی"  و ذوق زدگی آقای نماینده و روشنگری قافلان انجام شده ولی هیچکدام نتوانسته کوچکترین تغییری در تصمیم مردم برای نه گفتن به فریب افکار عمومی ایجاد کند. 

ماه همیشه پشت ابر نمی ماند آقای نماینده. 

بنده بنا به مصالح عمومی در جریان این تحرکات سکوت اختیار کردم ولی جریان فریبکار با هر چه در توان داشت به میدان آمد و با توسل به انواع تهمت ها و نیرنگ ها سعی در مظلوم نمایی کرد که به حول و قوه الهی راه به جایی نبرد و منزوی تر از همیشه در باتلاق خود ساخته دست و پا می زند. 

و یک توصیه دوستانه به دوستان رسانه ای ام که به نام  این مردم مجوز فعالیت گرفته اند و شدند روابط عمومی یک جریان شکست خورده و عوام فریب. اینکه راه و آرمان شما تنویر افکار عمومی و اطلاع رسانی هست نه چاکری نماینده ای که چند صباحی با رای همین مردم به موقعیت دست یافته. پس به فکر دوران بعد از قدرت هم باشید تا جایگاه رسانه در ذهن شهروندان فهیم میانه ای تخریب نشود.  

۹۴/۹/۱۳ ۱۳:۱۷

با سلام و تشکر از همه مدیران ،مسئولان صدای میانه و جناب آقای مهندس نائبی و همه دوستانی که قلم بدست دارند و برای پیشرفت و حل مشکلات این شهر

۹۴/۹/۱۳ ۱۳:۱۶

نوش جان عزیزان زحمت کش عرصه اطلاع رسانی...

۹۴/۹/۱۳ ۱۰:۲۴

آقا نوش جان  .  همگی  لایک   دارین

۹۴/۹/۱۳ ۰۰:۳۲

درود برهمه عزيزاني كه در عرصه اطلاع رساني و اگاهي جامعه تلاش و هزينه ميكنند.

۹۴/۹/۱۲ ۲۲:۰۲

نظرات ،پیشنهادات و مطالبی که گذاشته میشد بدون قصد و غرض به عنوان شهروندی که در شهر بزرگ شده ام و مشکلات این شهر  را حس کرده ام که متاسفانه روابط عمومی ایشان به بهانه های بدون دلیل و منطق حذف می نمود و تهمت و افتراهایی با بعضی طرفداران  زده میشد که تعجب میکردم  بالاخره گذشت زمان همه چیز را ثابت کرد و تشکر ویژه از مهندس نائبی که محیط آزاد و دوستانه و در عین حال قانونمند در صدای میانه ایجاد کرده اند.

۹۴/۹/۱۲ ۲۰:۴۳

 یک پیشنهاد:از تعداد نظر سنجی ها(می پسندم -نمیپسندم)میتوان  به محبوبیت این طیف میتوان پی برد

۹۴/۹/۱۲ ۲۰:۳۸

واقعا متاسفم به طرز فکر تو.البته خوب گفتند که از کوزه همان تراود که در اوست

۹۴/۹/۱۲ ۲۰:۳۵

ما که ماهی نخوردیم!...............

۹۴/۹/۱۲ ۲۰:۲۳

صدای میانه و قافلان همچون دو برادر هستند که در قاموس هیچ کدام دروغ و ترس و فریب معنا ندارد.

زحمت این همنوایی و هم صدایی با حق را آقای مهندس نایبی عهده دار بودند. از ایشان که دوش به دوش همیشه کنار قافلان هستند و از تمام دوستان بزرگوار قدردانیم.

۹۴/۹/۱۲ ۱۷:۱۴

نوش جان

۹۴/۹/۱۲ ۱۵:۱۸

بنده هم متهم به قايم شدن پيش اكانت جعلي بودم. 

عرض نكردم شيزوفرني درمان داره. 

 

۹۴/۹/۱۲ ۱۵:۰۸

ای کسانی که ماهی خورده اید بدانید که ماهی سرشار از  امگا 3 بوده و برای تقویت حافظه مفید است مبادا این روز را فراموش کنید!نوش جان.

۹۴/۹/۱۲ ۱۴:۱۲

همیشه خوش باشید ان شاالله که در تعالی و پیشرفت منطقه میانه ثابت قدم و پابرجا باشید

البته  آقای مرتضی رشیدی و خانواده محترمش از مدتها پیش برای من شناخته شده بودند ولی بنابه خواسته خود آقای رشیدی اقدام به  معرفی ایشان نکردم

۹۴/۹/۱۲ ۱۳:۴۱

محدودیت مکان باعث شد تنها 20 نفر فعال رسانه ای به نمایندگی از صدها نفر، خود را همراه با قافلان بنامیم ولی بی تردید هزاران دل همره اوست. او را رها نمیکنیم و عهد میکنیم یا با هم بسوزیم یا با هم بسازیم. قافلان تنها نیست. من هم قافلانم.

نماینده ی این مردم! ای که پرده ها را کنار زدی و برای نخستین بار به اسم سمبل مردم میانه، صدای مردم را به دادگاه کشاندی، من را هم به دادگاه بکشان.

۹۴/۹/۱۲ ۱۳:۳۶

سه نائبی یکجا!

میز پشتی بنده هستم در کنار آقای مهدی یعقوبی و آقای مرتضی رشیدی که سینه چاکانش ماههاست ادعا میکنند این دو، جعلی و غیرواقعی و هر دو همان نائبی اند! صدها کامنت الآن موجود است که سینه چاکانش بجای پاسخ به سئوال، به دنبال کشف سائل و نقاط ضعفش بودند.

الآن که این دو عزیز را بنده معرفی کردم حال نوبت شماست که پاسخ دهید اگر پاسخی دارید.

۹۴/۹/۱۲ ۱۳:۱۸

ای جانم!! بنازم این اتحاد و معرفت را...جای بعضی ها خالی... نوش جان دوستان عزیز, بخورید تا کور شود هر آنکه نتواند دید...

۹۴/۹/۱۲ ۱۳:۱۲

با سلام خدمت دوست بسیار عزیزم جناب آقای زمانی

شما و دوستانتان حتی مسئولان روابط عمومی جناب آقای دکتر مددی  به بنده تهمت ، افترا می زدید که اکانتم جعلی می باشد و تا حالا هم نتوانسته اید این ادعای خود را ثابت کنید.

آیا مرتکب گناه بزرگ نشده اید؟

ضمنا همه ما فقط زیر پرچم جمهوری اسلامی و تابع ولایت فقیه می باشیم

صرفا جهت اطلاع آقایان

«انَّما يَفْتَرِى الْكَذِبَ الَّذينَ لا يُؤْمِنُون باياتِ اللَّه»نحل، 105

«تنها كسانى دروغ‏ پردازى می كنند كه به آيات خدا ايمان ندارند.»

۹۴/۹/۱۲ ۱۲:۳۸

سلام گرم آقای زمانی به همه عزیزان

1- این تیلیغات بنده در مورد ساچ بالیغی های میانه خدا را شکر تاثیر داشته

2- بنده که از همان روز اول عرض داشتم که این افراد در واقع زیر پرچم آقای نایبی هستند حال  نام نشانشان زیاد فرقی نمی کند ماهیتشان همان هست که عرض کردم برام جالب این است که دعوای زرگری با صادق نایبی راه می انداختند !!

3- این دور هم نشینی همان معجزه ساچ بالیغی را که بنده عرض کردم را واضح می کند و امیدوارم که ساچ بالیغی به مزاج دوستان سازگار باشد!

4-لطفا دوستان به جای نشان دادن نگرانی گاه و بی گاه در مورد مسائل شهر تلاش به شناساندن کاندید ( ماشاالله دست به جیب خود) بکنند

۹۴/۹/۱۲ ۱۱:۲۲

چقدر آدم اینجا پشت سر هم هست

جای بعضی ها خالی

۹۴/۹/۱۲ ۱۱:۲۱

پشت سر قادر حسن زاده اینجا هم کسی هست!

۹۴/۹/۱۲ ۱۱:۰۷

اینجا بهتر معلوم میشه چه کسانی پشت آقای حسن زاده هستند، که نه یک نفر بله اغلب اعضای سایبری و بزرگواران اهل اخبر همگی حامی اقدامات و فعالیت های ایشان می باشند.

امیدوارم همیشه کنار و پشت و پناه هم باشید.

۹۴/۹/۱۲ ۱۰:۲۶

قابل توجه آقای زمانی و روابط عمومی احدی از نمایندگان ، رونمایی از آقایان مرتضی رشیدی و مهدی یعقوبی قسمت سورپرایز این دورهم نشینی بود .

 

۹۴/۹/۱۲ ۱۰:۰۵

نوش!

اخبار روز