کد خبر: ۲۳۸۲۰
۴۵۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

شوخی کی‌روش با بازیکنان در تمرین امروز

۱۳۹۳/۴/۲
۰۹:۰۴

شوخی کی‌روش با بازیکنان در تمرین امروز

طرفداری - بازیکنان تیم ملی ایران امروز تمرین شادابی را در کمپ کورینتیانس شهر سائوپائولو پشت سر گذاشتند.

 تیم ملی فوتبال ایران پس از بازگشت از شهر بلوهوریزنته به کمپ کورینتیانس شهر سائوپائولو اولین جلسه تمرینی خود را پس از بازی با آرژانتین برگزار کرد.

روحیه بازیکنان ایران در تمرین امروز بسیار بالا بود و شوخی بر فضای تمرین حاکم بود. این در حالی بود که پس از شکست ایران برابر آرژانتین خیلی از بازیکنان ایرانی در زمین مسابقه نای بلند شدن را نداشتند و حتی در مسیر بازگشت به سائوپائولو گریستند.

امروز تنها بازیکنان ذخیره تمرین کردند. کارلوس کی‌روش با بازیکنان صحبت کرد تا روحیه آن‌ها را برای بازی با بوسنی بالا ببرد. او در این تمرین چند بار با شوخی با بازیکنانش صحبت کرد تا شکست برابر آرژانتین را فراموش کنند.

کروز اوشن، مربی بدنساز تیم ملی ایران نیز در تمرین امروز به طور ویژه با بازیکنان ایرانی کار کرد. بازیکنانی که در بازی با آرژانتین به میدان رفتند در سالن به تمرین پرداختند.

دغدغه اصلی اعضای کادر فنی ایران بازبابی روحیه بازیکنان برای دیدار حساس با بوسنی است. با توجه به زمان کم شروع دیدار با بوسنی کارلوس کی‌روش سعی دارد علاوه بر استفاده از مربی بدنساز و کار بر روی بازیکنان تیم ملی آن‌ها را از لحاظ روحی نیز آماده دیدار با بوسنی کند که در هر دو دیدار خود شکست خورده‌اند و از جام جهانی حذف شده‌اند.

در صورتی که ایران بتواند بوسنی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و نیجریه نیز با همین نتیجه از آرژانتین شکست بخورد فیفا سرنوشت تیم دوم این گروه را مشخص می‌کند اما اگر آرژانتین با دو گل نیجریه را شکست دهد آن وقت ایران با پیروزی یک بر صفر برابر بوسنی به دور دوم راه می‌یابد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز