کد خبر: ۱۲۰۷۵
۸۱۸ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

حاشيه های بازي ايران ـ صربستان

۱۳۹۲/۴/۲
۱۹:۵۳

 

 

 

به گزارش فارس، از ساعت 16:15 بازيکنان دو تيم وارد زمين شدند؛ بازيکنان ايران به شدت مورد تشويق قرار گرفتند و تماشاگران بازيکنان را به صورت انفرادي تشويق کردند.

* زماني که تماشاگران با فرياد زدن نام داورزني قصد تشويق کردن وي را داشتند، رئيس فدراسيون واليبال از تماشاگران خواست تا به جاي وي بازيکنان داخل زمين را حمايت کنند.

* برخي از اعضاي سفارت صربستان در ايران با در دست داشتن پرچم صربستان در جايگاه ويژه حضور دارند.

* ولاسکو، سرمربي تيم ملي واليبال کمي ديرتر از بازيکنان وارد سالن مسابقه شد؛ وي به شدت مورد حمايت حاضران در سالن قرار گرفت و تماشاگران بي‌امان نام وي را صدا مي‌زدند.

* ملي‌پوشان ايران پس از گرم کردن به سراغ انجام کارهاي توپي رفتند و سرويس و دريافت را تمرين کردند.

* ظرفيت سالن 12 هزار نفري آزادي تقريبا پر شده است و اکثر تماشاگران با در دست داشتن پرچم ايران، تيم ملي را حمايت مي‌کنند؛ مديريت سالن هم با پخش موسيقي‌هاي ملي سعي در تهييج جمعيت دارد.

دو تيم ملي واليبال ايران و صربستان از ساعت 17 امروز يکشنبه در چارچوب هفته چهارم ليگ جهاني براي دومين بار به مصاف هم رفتند.

به نقل از فارس، تمام بليت‌هاي بازي امروز نيز همانند بازي نخست از طريق اينترنت به فروش رسيد و سالن مسابقات قبل از شروع مسابقه تکميل شد.

تعدادي زيادي از علاقمندان که موفق به خريد بليت نشدند به مجموعه ورزشي آزادي آمدند، اما به دليل تکميل ظرفيت سالن موفق به ورود به سالن مسابقه نشدند.

يوسف کرمي، قهرمان تکواندوي جهان و المپيک در سالن 12 هزار نفري حضور دارد و مسابقه تيم‌‌هاي ايران و صربستان را از نزديک تماشا مي‌کند.

تيم ملي واليبال کشورمان در نخستين ديدار در برابر صربستان که جمعه 31 خرداد ماه برگزار شد، موفق به کسب نخستين امتياز ليگ جهاني خود از اين تيم شد.

دومين ديدار تيم‌هاي واليبال ايران و صربستان از سري مسابقات ليگ جهاني از ساعت 17 در مجموعه ورزشي آزادي آغاز شده است که ست اول اين ديدار با نتيجه 25 بر 20 به سود ايران به پايان رسيد.

به کزارش فارس، فرهاد قائمي، در اواسط ست اول از ناحيه کمر دچار آسيب‌ديدگي شد که به نظر مي‌رسد ديگر قادر به ادامه بازي نيست.

* بعد از برتري ايران در ست اول فرياد «ايران ايران» در سالن آزادي طنين‌انداز شد.

* حمزه زريني که در بازي‌هاي قبلي به دليل عملکردش انتقاد شده بود امروز در اين ديدار به دوران اوجش بازگشته است.

* کاغذ سه تکه‌اي در سالن در دست تماشاگران وجود دارد که روي آن نوشته شده "خليج هميشه فارس"

 

دومين ديدار تيم‌هاي واليبال ايران و صربستان از سري مسابقات ليگ جهاني از ساعت 17 در مجموعه ورزشي آزادي آغاز شده است که هم‌اکنون در ست چهارم در حال برگزاري است.

به گزارش فارس، در جريان اين ديدار در ست اول، فرهاد قائمي از ناحيه کمر دچار آسيب‌ديدگي شد و به دليل درد زياد همراه با خوش‌خبر به بيمارستان منتقل شد.

* حسن‌زاده، رئيس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال نيز در سالن مسابقه حضور دارد.

* در بازي قبلي ايران با صربستان، محمد عباسي وزير ورزش حضور داشت، اما در اين ديدار هيچکدام از مسئولان وزارت ورزش حضور ندارند.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۴/۲ ۱۹:۵۴
امروز بازی خیلی خیلی قشنگ

اخبار روز