کد خبر: ۱۶۸۸۸
۱۰۷۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

حواشی حضور ظریف در دانشگاه تهران

۱۳۹۲/۹/۱۲
۲۰:۰۴

حضور محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران در دانشگاه تهران با استقبال پرشور دانشجویان همراه شد.

به گزارش ایرنا، نشست وزیر امور خارجه با دانشجویان با عنوان «مذاکرات هسته ای و سیاست خارجی» در حالی ساعت 15 در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران آغاز شد که بسیاری از دانشجویان بدلیل شمار زیاد جمعیت پشت درهای بسته این تالار ماندند.

**حدود 200 دانشجو در مقابل درب اصلی و همچنین تعدادی نیز در کنار درب دوم تالار علامه امینی تجمع کردند تا بتوانند در این نشست حضور یابند.

بسیاری از این دانشجویان معترض بودند که چرا نمی توانند در این نشست شرکت داشته باشند.

**ماموران حراست دانشگاه تهران تصمیم گرفتند برای لحظاتی کوتاه دو در ورودی تالار علامه امینی را باز کنند اما پس از لحظاتی و پس از ورود تعدادی دانشجو اعلام شد که درهای ورودی تالار علامه امینی به دلیل ازدحام جمعیت بسته شد و علاقه مندان می توانند از سالن ویدئو کنفرانس این نشست را مشاهده کنند.

**سالن ویدئو کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران نیز پذیرای دانشجویان بود ولی متاسفانه به دلیل مشکلات فنی تنها تصویر دکتر ظریف در این سالن پخش شد.

**به رغم این نقض فنی در این سالن بسیاری از دانشجویان تنها به دلیل مشاهده تصاویر دکتر ظریف یا تشویق حضار در سالن سخنرانی با آنان همصدایی می کردند.

**مسوولان سالن ویدئو کنفرانس تلاش کردند تا این مشکل فنی برطرف شود ، تلاش ها به نتیجه رسید اما صدای دکتر ظریف به خوبی شنیده نمی شد.

**بسیاری از خبرنگاران داخلی و خارجی و همچنین عکاسان خبری نیز در پشت درهای تالار علامه امینی ماندند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز