کد خبر: ۱۳۳۹۷۵
۳۳۳ بازدید
۲۹ دیدگاه (۵ تایید شده)

با پیگیری های انجام شده؛

بالگرد اورژانس بزودی در میانه مستقر می شود

 

- در ادامه پیگیری‌های نمایندگان مردم شریف میانه برای استقرار بالگرد اورژانس در شهرستان میانه، سیدمرتضی حسینی طی نامه‌ای به سردار طلایی نیک معاون امور مجلس وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح(به شماره ۲۱۴۷۱۶۸ مورخ ۱۴۰۲/۶/۲۰) ضمن تشریح وضعیت جغرافیایی منطقه ، خواستار مساعدت هوانیروز ارتش‌ جمهوری اسلامی در زمینه اختصاص یک فروند بالگرد و برقراری اورژانس هوایی به منظور انتقال بیماران و مصدومان از نقاط صعب‌العبور به مراکز درمانی گردید.

- متعاقب این نامه و پس از هماهنگی‌های لازم توسط معاون امور مجلس ارتش، سیدمرتضی حسینی نماینده مردم شریف میانه در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۸ با امیر سرتیپ قربانی فرمانده هوانیروز در محل دفتر ایشان دیدار و گفتگو کرد.

- در پایان این دیدار صمیمانه ، امیر قربانی با بذل عنایت و درک شرایط منطقه، به امیر خاکسار مشاور ویژه خویش دستور داد در راس یک هیات فنی به میانه سفر کند و از نزدیک وضعیت محل و نیز آشیانه جدیدالاحداث و پیرامون آن را مورد ارزیابی قرار دهد و مقدمات استقرار بالگرد را فراهم نماید. که خوشبختانه هیات مزبور صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۸/۱۷ در معیت سید مرتضی حسینی وارد شهرستان میانه شد و به مشاهده محل و ارزیابی‌های لازم پرداخت. 

- در پایان ، طی جلسه‌ای با حضور حسینی و قشلاقی سرپرست فرمانداری و نیز هیات ویژه هوانیروز و همچنین مسئولان نظامی، انتظامی ، رئیس شبکه بهداشت، رئیس اورژانس استان و فرمانده پایگاه هوانیروز تبریز ، مقرر گردید ضمن تهیه و نصب برخی لوازم مورد نیاز و رفع نواقصات جزئی ، بالگرد در کوتاهترین زمان ممکن توسط هوانیروز تامین و در میانه مستقر شود.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۸/۲۲ ۲۳:۳۴

هلی کوپتر اش خوب باشد و سالم . از این قراضه ها ندن. یکهو بیفته.

۰۲/۸/۲۲ ۱۱:۵۰

سلام علیکم
با توجه به تعداد روستاها ووسعت شهرستان این کار خیلی ضروری وواجب بود این پیگیری جنابعالی را قدر میدانیم وتشکر مینمایم موفق باشید

۰۲/۸/۲۲ ۱۰:۲۱

بنام خدا
خدا قوت...

۰۲/۸/۲۲ ۰۹:۲۲

سلام
جناب حسینی نماینده شهرم
خدا قوت
ای دلاور خستگی ناپذیر خدا قوت مرد اخلاص نماینده ای از جنس مردم که فرقی بین خود ودیگران ومردم عادی نمی گذاری فقط برای مردم میانه وحومه در تلاشی
خداوند همراه شما

۰۲/۸/۲۲ ۰۱:۵۰

سلام
جناب حسینی نماینده محبوب مردمی واخلاق مدار
قدردان محبتها وزحمتها وتلاش جنابعالی هستیم
خدا وند کمکت کند ما هم پشتیبان شما هستیم
همین هلیکوپتر یکی مشکلات بود ممنونیم
شهروند میانه ای

اخبار روز