کد خبر: ۱۵۱۶
۲۱۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تذکر حاج اصغری به وزیر بازرگانی

۱۳۸۹/۱/۲۴
۱۶:۲۸
سرويس  مجلس  -  24 فروردین 1389 ساعت 13:48

 

تذكرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی

"سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی جلسه علنی روز سه شنبه نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذكرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکرات میرخلیلی نماینده‌ میناب به وزیر راه ‌و ترابری در خصوص  بازگشایی و بهسازی‌ راه‌های زیركوه بخش گافر شهرستان بشاگرد؛ به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص  ایجاد و توسعه‌ بازارچه‌های مشترك مرزی با كشورهای حوزه‌ی جنوبی خلیج‌فارس؛ به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص  احداث و راه‌اندازی مركز تحقیقات كشاورزی شهرستان جاسك و به وزیر كشور در خصوص  لزوم تاسیس شهرداری در كوهستك و گروك شهرستان سیریك.

- تذکر نوروزی نماینده رباط‌ كریم به وزیر راه ‌و ترابری در خصوص  اعلام علت توقف یك ساله عملیات زیرگذر راه‌آهن شهر رباط‌ كریم.

- تذکر حیدری نماینده سقز‌وبانه به وزیر راه ‌و ترابری در خصوص  اعلام علت عدم اجرای مصوبه سفر دوم دولت به كردستان در خصوص 2500 كیلومتر آسفالت راه روستایی.

- تذکر یوسف‌نژاد و ادیانی‌راد نمایندگان ساری و قائم‌شهر به وزیر راه ‌و ترابری در خصوص  تامین اعتبار برای جاده روستایی آریم، كنگلو و امافت.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده‌ ساری به وزیر نیرو در خصوص  تامین اعتبار برای مجتمع آب‌رسانی میان دورود ساری و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  رعایت ماده‌ 2 قانون ساختار نظام جامع تامین اجتماعی در مورد بیمه‌ تكمیلی فرهنگیان و هم‌چنین بررسی علت عدم پذیرش دانشجو در مقطع كاردانی و كارشناسی ناپیوسته برای آموزشكده‌های فنی و حرفه‌ای.

- تذکر سنایی نماینده نهاوند به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  پرداخت معوقه فرهنگیان مربوط به مناطق محروم كشور به‌خصوص نهاوند و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  پیگیری انتقال چند بانك دولت از خیابان اصلی شهر نهاوند برای كاهش بارترافیك.

- تذکر تامینی نماینده رشت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  رسیدگی به مشكلات مالی سازمان آموزش و پرورش استان گیلان.

- تذکر تجری نماینده قصر شیرین به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  پرداخت حق مناطق محروم به شهرهای گیلانغرب، قصر شیرین و سرپل ذهاب.

- تذکر قنبری نماینده ایلام به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  برقراری مجدد مزایای مربوط به محرومیت تسهیلات زندگی و مناطق كمتر توسعه‌یافته برای فرهنگیان استان ایلام.

- تذکرات محمدی نماینده اردبیل به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  پرداخت حقوق و مزایای مناطق محروم و روستاییان و معلمان سراسر كشور؛ به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص  جلوگری از برخورد غیر‌مسوولانه‌ی منابع طبیعی استان با مردم روستاهای شهرستان نمین؛ به وزیر كشور در خصوص  رسیدگی به علت برخورد با كشاورزان روستاهای آریا‌تپه و خانوپاق سفلای شهرستان نمین و جلوگیری از عزل و انتقال مدیران موفق بومی به سایر استان‌ها و مناطق و انتصاب مدیران غیربومی مركز‌نشین و هم‌چنین تعیین تكلیف شهرداری كوراییم برابر قوانین با انتصاب شهردار جدید و به رییس‌جمهور در خصوص  دستور رسیدگی به نحوه‌ مدیرت پروازی استاندار اردبیل.

- تذکر مطهری نماینده تهران به رییس‌جمهور در خصوص  اعلام علت افتتاح بزرگراه قزوین _ رشت با توجه به عدم ساخت 11 كیلومتر قسمت مهم آن و عدم روشنایی برخی از تونل‌ها و نبود علائم رانندگی به‌طور كامل.

- تذکر طاهرخانی نماینده تاكستان به رییس‌جمهور در خصوص  دستور استمهال وام‌های باغداران خسارت ‌دیده موضوع مصوبه‌ی هیات دولت و به وزیر نیرو تامین برق شهرك صنعتی خرمدشت شهرستان تاكستان.

- تذکر حاجی‌اصغری نماینده میانه به وزیر بازرگانی در خصوص  ضرورت حمایت از تولید‌كنندگان كشاورزی داخلی به خصوص مرغداران.

- تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر صنایع در خصوص  راه‌اندازی و احیاء مجدد شركت چینی‌سازی البرز و پرداخت حقوق و مطالبات معوقه ده ماهه آنها.

- تذکر امینی نماینده كرمانشاه به وزیر جهاد كشاورزی در خصوص  رسیدگی به تعیین خسارت وارده به كشاورزان و باغداران كرمانشاه.

- تذکر پاپری نماینده دشتستان به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  رسیدگی به علت عدم احداث درمانگاه شهرستان دشتستان.

 

- تذکر فدایی نماینده سنقر كلیایی به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  پیگیری و اجرای درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان سنقر كلیایی.

- تذکر بشیری نماینده پاكدشت به وزیر نفت در خصوص  تسریع در بهره‌برداری از جایگاه سوخت CNG حصار امیر قوهه شهرك انقلاب پاكدشت.

- تذکر سپه نماینده پارس‌آباد به وزیر نیرو در خصوص  تعیین تكلیف مدیریت آب آشامیدنی روستای خلیفه‌لو.

- تذکر فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب به وزیر نیرو در خصوص  لزوم استفاده از نیروهای بومی در نیروگاه سیكل تركیبی اسلام‌آباد غرب.

- تذکر كوچكی‌نژاد نماینده رشت به وزرای كشور و بازرگانی در خصوص  تعیین تكلیف اتحادیه‌ موسسات توریستی و آژانس‌های داخلی و خارج شهری.

- تذکرات نصیر‌پور نماینده سراب به وزیر صنایع در خصوص  عدم اجرای تعهدات و ارائه‌ آمار به‌ صورت صحیح توسط شركت ایران خودرو و به وزیر علوم در خصوص  استقرار دانشكده‌ی كشاورزی و علوم دامی در سراب در اجرای مصوبه‌ی هیات دولت.

- تذکرات كواكبیان نماینده سمنان به رییس‌جمهور در خصوص  دستور برنامه‌ریزی برای 87 درصد كشور كه به میزان كافی میوه و سبزی مصرف نمی‌كنند؛ به وزیر بازرگانی در خصوص  اعلام علت توزیع چادرهای مسافرتی منقوش به پرچم رژیم صهیونیستی و اعلام علت واردات مستقیم 312 نوع كالای آمریكایی و به وزرای امور خارجه و دادگستری در خصوص  ضرورت تضمین شكایت رسمی علیه آمریكا نسبت به تهدیدات هسته‌ای ایران.

- تذکر قره‌خانی نماینده علی‌آباد كتول در خصوص  نامناسب بودن وضعیت خدمات درمانی بیمارستان‌های استان گلستان.

- تذکر فرهمند نماینده مهریز به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  استفاده از مربیان بهداشت، پیش‌دبستانی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی با سابقه‌ در استخدام‌های سال جاری.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

اخبار روز