کد خبر: ۱۳۶۸۴۳
۹۸۵ بازدید
۷۶ دیدگاه (۴۷ تایید شده)

چه عاملی باعث شد مردم شریف میانه مجددا به نماینده اول شهر خود اعتماد کنند

۱۴۰۳/۲/۲۴
۲۰:۰۴

مردم فرهیخته میانه در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی چرا به  آقای مهدی اسماعیلی اجازه دادند برای دومین بار بر صندلی سبز مجلس شورای اسلامی تکیه زند؟   انتخابات یک فرایند تصمیم گیری رسمی است که طی آن مردم یا بخشی از مردم برای اداره امور عمومی خود شخص یا اشخاصی را برای مقامی رسمی به مدت معلوم باحضور در پای صندوقهای اخذ رای  بر می گزینند که یکی از مشخصات این انتخابات خصلت گزینشی آن است. در همین راستابا برگزاری  دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ایران، بالاخره کاندیداهایی که محبوبیت شان از نظر سیاسی  ، اقتصادی ، فرهنگی ، علمی و عملی در میان مردم مورد مقبول واقع شده بود به عنوان منتخبین مردم انتخاب شدند. خوشبختانه در شهرمان میانه نیز  دو نفر به نامهای خانم مریم عبدالهی و آقای مهدی اسماعیلی راهی مجلس شورای اسلامی  شدند. از آنجایی که خانم مریم عبدالهی در مرحله اول انتخاب شد برای مرحله دوم دونفر از نمایندگان فعلی آقایان مهدی اسماعیلی نماینده اول و مرتضی حسینی نماینده دوم شهرمان   با هم به رقابت پرداختند. آنچه که در مرحله دوم زیاد به چشم می خورد رقابت شدید و بی امان دو کاندیدا  بود که طرفدارانشان  به تبلیغ کاندیدای محبوب خود پرداختند اما آنچه که بیش از هر چیز دیگر ، نظر  همه را به خود جلب کرده بود بعضی بد اخلاقهایی بود که بدان دامن زده شد زیرا یک عده ای هنوز انتخابات برگزار نشده به عناوین مختلف  برای زیر سوال بردن و کم اهمیت جلوه دادن تلاشهای یکی از کاندیداها بنام آقای مهدی اسماعیلی

نهایت بی احترامی و تهمت ها را نثار وی و طرفدارانش کردند و یا عده ای به منظور هواداری از کاندیدای خود با رنگ عوض کردن به نوشتن متن ها و مقالاتی مانند بررسی میدانی کردیم و یابا قسم جلاله خوردن مبنی بر اینکه کاندیدای مورد حمایت ما انتخاب شده و یا قدم به قدم ظفر نزدیک است  ویا چیدن شدن بساط  ریاکاری و دروغگویی نزدیک است ویا با پیروزی   کاندیدای مورد حمایت ما  جواب قاطع  به ریاکاران و نان به نرخ روز خوران خواهیم داد سعی کردند به جای ایجاد وحدت بین مردم جهت انتخاب نماینده اصلح، با  تبلیغات مسموم جامعه را بسوی کاندیدای مورد حمایت خود سوق دهند که مردم با فرهنگ میانه تلاشهای عبث آنان را نقش بر آب کردند و نتیجه برعکس شد چرا که اینگونه افراد اندک ناآگاه به مسائل سیاسی از  بیداری ، هوشمندی، بینش آگاهنه و تشخیص مردم شریف میانه نسبت به  عملکرد نماینده پیروز آقای مهدی اسماعیلی  ،،، بیگانه بودند و دیدیم مردم شریف میانه  تشخیص دادند که آقای مهدی اسماعیلی بار دیگر  لیاقت تکیه زدن بر صندلی سبز مجلس شورای اسلامی را دارد. و همانطوریکه بارها متذکر شدم مردم با فرهنگ و با شعور شهرمان حرف آخر زده و فقط به عملکرد آقای مهدی اسماعیلی رای دادند. حال این سوال مطرح است  پاسخ  عده ای اندک  که در این  چهار سال بر علیه آقای مهدی اسماعیلی مطلب ، خبر و مقاله نوشته و سعی کردند عملکرد وی را وارونه جلوه دهند  چه خواهد بود ؟  اگر ایشان کار مثبتی انجام نداده است چگونه مردم با بینش سیاسی خود، آگاهانه مجددا به وی اعتماد کرده و به عنوان نماینده خویش انتخاب کردند؟ آیا اندک منافع طلبانی که  با نامهای جعلی مانند فرهنگی و خبرنگار  که بویی از فرهنگ و ادب نبردند و بدترین توهینها را نثار این نماینده خستگی نا پذیر کردند  باز هم حاضرند به خاطر خوش خدمتی به یاوه گویی های خود ادامه داده و زحمات این منتخب مردم را زیر سوال ببرند ؟ بشکند قلمهای مسمومی که  به خاطر انتخاب مجدد آقای مهدی اسماعیلی  بار دیگر  حیثت خود را زیر پا گذاشته و همچنان با ادامه کینه و عناد خودشان  عملکرد  مثبت نماینده خستگی ناپذیر شهرمان  را زیر سوال ببرند   .  تنها پاسخی که می توان به اینگونه افراد  فاقد سواد سیاسی و رسانه ای داد این است که   هنوز مردم فهیم و با فرهنگ میانه را نشناخته و فکر می کنند با تهمت و افترا و شایعه سازی و رنگ عوض کردن می توانند عقاید خود را بر مردم غیور و فهیم شهرمان  تحمیل کرده و آنان را که در صحنه های انتخاباتی  حاضر شدند تا نماینده اصلح و محبوب خود را انتخاب کنند   محروم نمایند . غافل از اینکه  مردم شریف میانه با حضور در پای صندوقهای اخذ رای و انتخاب مجدد نماینده محبوب خود آقای مهدی اسماعیلی  پاسخ محکم و دندان شکنی به این عده قلیل دادند؟ بنابرین کسانی که در این انتخابات شرکت نکرده و یا بر عکس، در پای صندوقهای رای حاضر شده و لی کاندیدای مورد نظر شان رای نیاورد باید بپذیرند  هر دو منتخب مردم میانه هستند و باید به رای مردم احترام گذاشته و یقین داشته باشند انتخابات به پایان رسیده است.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کلیه دست اندرکاران انتخابات   امیدواریم هردو نماینده در چهار سال آینده به مطالبات مردم میانه پاسخگو بوده  و با وحدت و یکپارچکی هرچه تمامتر بتوانند در رفع مشکلات شهرمان قدمهای مثبتی بردارند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۳/۲/۲۸ ۱۷:۳۲

راستی یه موقع هم از داخل هلی کوپتر گزارش تظاهرات می داد اون موقع حتی یکبار هم نگفت من میانه ای هستم الان معلوم نیست چه نفعی براش داره این همه به نفع یکی تبلیغ میکنه اسم میانه هم از دهنش نمی افته وای چشمم.

۰۳/۲/۲۸ ۰۹:۵۲

راستی وقتی نمی توانی کت را با جلیقه تشخیص دهی باید چشمت درآید.البته نگران نباش خدا راشکر متخصص چشم در کشور زیاد داریم به چند تاش مراجعه کنی بد نیست.

۰۳/۲/۲۸ ۰۶:۱۵

چهل سال پیش یه میکروفون با یک جلیقه چهار جیبی داده اند به اجمدزاده عکسی هم با پرز دکوییار گرفته با همان ها شهرت بازی میکند بابا اوتور یره گوزوموزی چخاتدون.

۰۳/۲/۲۷ ۰۰:۳۰

منظور؟

۰۳/۲/۲۶ ۲۲:۰۵

اگر شما صادره از میانه باشید کدملی شما ۱۵۳ میباشد.
اگر ۱۵۳ نیست پس چیه؟ و کدملی شما متعلق به کدام شهرستانه؟

۰۳/۲/۲۶ ۱۲:۲۳

دادا یه کم صبر و حوصله که سحر نزدیک هست با هوچی کری و سر خوشی الکی ره به جای نمیرسد و بار کج به سر منزل مقصد نمیرسد حق پای دار میرود بالای دار نمیرود

۰۳/۲/۲۶ ۰۸:۰۹

فعلاً که نتایج انتخابات میانه تأیید نشده
جوجه رو آخر پاییر می شمارند

۰۳/۲/۲۵ ۲۲:۱۹

برادر عزیز یکمقدار مطالعه کرده بعد جمعیت میانه را افزایش دهید در شهری که طبق قانون 135 هزار نفر واجد شرایط برای رای دادن هستند شما بر اساس کدام آمار رسمی کشور مدعی هستید جمعیت میانه 700 هزار نفر ند مگر از 700 هزار جمعیت 135 هزار نفر می توانند رای دهند؟

۰۳/۲/۲۵ ۲۲:۱۳

ممکن بفرمایید شما طبق قانون و یا وکالت قانونی  به خود اجازه می دهید   از طرف مردم میانه حرف بزنید لطفا حد خود را بدانید که شما یکنفر بیش نیستید .

۰۳/۲/۲۵ ۲۲:۰۱

بزرگوار یا با قانون آشنا نیستید یا می خواهید عقیده خود را بر دیگران تحمیل کنید آنچه که اشاره اکردید الان می توان باز نشست شد و این مصوبه از سال 1403 قابل اجرا نیست بلکه مربوط به برنامه هفتم است و از سال 1405 قابل اجراست و اختیاری هم نیست.و دیگر اینکه اول به مصوبه مجلس توجه کرده بعد اظهار  نظر کنید کمبودبودجه صندوق بازنشستگی هم طبق مصوبه مجلس با افزایش یک در صد ارزش افزوده تامین شده است که آقای اسماعیلی به آنهم رای منفی داد پس بحران بودجه صندوق توجیهی بیش نیست.

۰۳/۲/۲۵ ۲۱:۵۷

منتظر اوامر جنابعالی بودم،،،اول ادبیات رسانه ای را تعریف کنید بعد در این زمینه اظهار نظر نمایید.

۰۳/۲/۲۵ ۲۱:۰۲

چه ربطی داره وقتی شماخبرنگار بودی من بدنیا نیامده بودم ؟
شما خبرنگاربودی چه گلی سر ما زدی؟ به غیراینکه باعث تنش و ناراحتی بین طرفداران دوکاندیدا شدی . کار دیگه بلدی؟
پیشنهاد میکنم منبعد در ادبیات رسانه ای دقت کنید کمی انشاء یاد بگیری . از بکاربردن جملات تنش زا بپرهیزی وخیرخواه همه باشی تا شمارا بخوان قبول کنند.

۰۳/۲/۲۵ ۱۲:۴۴

می
کد خبر ۹۴۹۲۲۹
‍‍‍ پ پ ‍‍‍
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - ۱۶-۱۲-۱۴۰۲
‌گزارش خطا در خبر
با قانون جدید می‌توان زودتر از موعد بازنشسته شد؟
با قانون جدید می‌توان زودتر از موعد بازنشسته شد؟
معاون فنی و امور بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی گفت: اجرای افزایش سن بازنشستگی از اول فروردین سال ۱۴۰۳ است، اما قانونگذار شرطی در این قانون قید کرده است مبنی بر اینکه هر فرد براساس قوانین قبلی می‌تواند با رعایت قانون بازنشسته شود.

سخنگوی شورای نگهبان ۲۴ دی ماه امسال از موافقت این شورا با افزایش سن بازنشستگی خبر داد، مصوبه مجلس برای افزایش سن بازنشستگی و سنوات خدمت بیمه‌پردازان همانطور که انتظار می‌رفت، مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت؛ موافقان وضعیت بحرانی صندوق‌های بازنشستگی را عامل اصلی این تصمیم می‌دانستند و مخالفان این اقدام را همسو با اسناد بالادستی در حوزه رفاه و تامین اجتماعی نمی‌دانستند.

به گزارش ایرنا، در ایران سن بازنشستگی نیازمند اصلاحاتی بود تا صندوق‌ها از وضعیت ناترازی و چالش خارج شوند که البته به گفته کارشناسان، این تغییر باید در بستر زمان با شیب آرام و منطقی پیش برود تا بیمه پرداز و اعضای صندوق‌های بازنشستگی متحمل سختی نشوند.
کانال عصر ایران در تلگرام

در چنین شرایطی مجلس در لایحه برنامه هفتم توسعه و به منظور کاهش ناترازی صندوق‌های بازنشستگی، سن بازنشستگی را برای گروه‌های مختلف افزایش داد و در همین راستا بند الحاقی بند خ ماده ۲۹ لایحه را به تصویب رساندند که در صورت تایید شورای نگهبان، قابلیت اجرایی پیدا می‌کند.

در جلسه علنی روز ۲۸ آبان ماه مجلس شورای اسلامی، بند الحاقی بند «خ» ماده ۲۹ با موافقت دولت و کمیسیون برنامه به رأی گذاشته شد و به تصویب رسید که به شرح زیر است:

تا 70% تخفیف کتاب زبان ویژه نمایشگاه کتاب از سایت «زبانمهر»

۱- بیمه پردازانی که ۲۸ تا ۳۰ سال سابقه خدمت دارند به سنوات اشتغال آن‌ها برای بازنشستگی اضافه نمی‌گردد.

۲- بیمه پردازانی که ۲۵ تا ۲۸ سال سابقه خدمت دارند به سنوات اشتغال آنان به ازای هر سال تا زمان بازنشستگی دو ماه اضافه می‌گردد.

۳- بیمه پردازانی که ۲۰ تا ۲۵ سال سابقه خدمت دارند به سنوات اشتغال آنان به ازای هر سال تا زمان بازنشستگی سه ماه اضافه می‌گردد.

۴- بیمه پردازانی که مطابق قوانین ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه خدمت دارند به سنوات اشتغال آنان به ازای هر سال تا زمان بازنشستگی چهارماه اضافه می‌گردد.

۵ - بیمه پردازانی که مطابق قوانین تا ۱۰ سال سابقه خدمت دارند به سنوات اشتغال آنان به ازای هر سال تا زمان بازنشستگی پنج ماه اضافه می‌گردد.

تبصره ۱- اجرای تمام یا بخشی از احکام فوق الذکر مشروط بر آن است که سن بیمه شده در زمان بازنشستگی برای مردان از ۶۲ سال و برای زنان از ۵۵ سال بیشتر نباشد.

تبصره ۲ - اصلاحات فوق در قوانین صندوق‌های بازنشستگی به استثنای صندوق‌هایی که حداقل سن بازنشستگی بیمه شدگان آن‌ها از ارقام مذکور در تبصره (۱) بیشتر است به صورت دائمی اعمال می‌گردد.

تبصره۳ - ایثارگران و مشمولان قوانین سخت و زیان آور مشمول قوانین خاص خود هستند.

تبصره ۴ - اشخاص موضوع این حکم با رضایت خود و موافقت دستگاه‌های ذی ربط می‌توانند بدون نیاز زمان‌های مذکور در بند‌های (۲) الی (۵) تا سقف سن موضوع تبصره (۱) حسب مورد به خدمت ادامه دهند. خدمت مازاد بر اساس قوانین و مقررات مربوطه امکان پذیر است.

تبصره۵ - چنانچه دستگاه‌ها به خدمات برخی از کارکنان نیاز نداشته باشند حسب مورد می‌توانند بدون لحاظ زمان‌های مذکور با پیشنهاد بالاترین مقام دستگاه و موافقت معاون اول رئیس جمهور بر اساس قوانین مربوط نسبت به صدور احکام بازنشستگی آنان اقدام کنند.

تبصره ۶- افرادی که با تقاضای خود مایل به بازنشستگی زودتر از موعد فوق الذکر باشند، بازنشستگی آن‌ها مطابق قوانین مربوطه و بدون رعایت بند‌های (۱) تا (۵) بلامانع است و حقوق بازنشستگی آنان مطابق احکام این سند برقرار خواهد شد.

۰۳/۲/۲۵ ۱۲:۳۵

سلام جناب احمد زاده لطف میکنید دستمزد مقالات که مینویسد اعلام بفرمایید تا مردم میانه قیمت شما خبر نگار رو بدونند

۰۳/۲/۲۵ ۰۹:۴۸

اقای اسماعیلی چه منتخب یک درصد چه منتخب ۱۵درصد چه منتخب ۱۰۰درصد میانه باشند به هرحال ایشان درحال حاضر نماینده میانه هستند بهتر است اختلافات کنار گذاشته شود و باید توسط کل میانه حمایت شوند رمز پیروزی و موفقیت شهر در همین است.

۰۳/۲/۲۵ ۰۹:۴۰

کد ملی ۱۵۲ و ۱۵۳ تو کشور بیش از ۷۰۰هزار نفر هست.

۰۳/۲/۲۵ ۰۹:۰۷

آقای اسماعیلی دکترای مدیریت خوانده ولی هنوز مدرک نگرفته  ، بلکه در حال دفاع است . جهت اطلاع.

۰۳/۲/۲۵ ۰۹:۰۳

من تقاضا می کنم یک سری به قانون مطبوعات زده و مطالعه کنید بعد بنده را به بی قانونی متهم کنید کسی که با نام جعلی کامنت می گذارد اگر مطلبی عاری از حقیقت و یا تهمت و افترا و یا مطلبی بدون دلیل و مدرک بنویسد ومن تایید کنم از کجا میشه فهمید چه کسی نوشته است؟ مسئولیت تایید کامنت بانویسنده مطلب است اینرا بدانید.

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۵۸

بله درج مطالب ازاده به من و شما چه ربط داره ما تعیین تگلیف کنیم هر کسی دیدگاه خودشو دارد در صورت توهین و غیره هم خود گوینده مسوول گفته های خودشه نه من شما و باید جواب گو باشد تو من این وسط چکاره ایم حال پیدا کنید پرتغال فروش رو

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۵۷

شما طبق کدام مدرک جمعیت میانه را ۷۰۰ هزار نفر اعلام می کنید؟از نوشته تان معلومه اینو خودتان ننوشتید.

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۵۵

اسماعیلی مدرک دکترا نداره تاریخ خونده افسوس که این مزرعه را اب گرفته دهقان مصیبت زده را خواب گرفته

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۵۲

اگر شما جای بنده بودید آیا نظرات همراه با تهمت های بدون  سند و مدرک ویا توهین ها را منتشر می کردید؟

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۴۸

از  نوشته تان معلومه وقتی بنده خبرنگار بودم شما هنوز به دنیا نیامده بودید.

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۴۲

آقای احمدزاده متاسفانه میانه شده یه روستای بزرگ شما که اینجا نیستی اگه واقعا دلسوز میانه بودید با همین قلم خطیرتان بر رای مردم تاثیر میگذاشتید نباید خودمان را گول بزنیم میانه واقعا از دست رفته کجا آب شرب درست شده این چند مدت به لطف بارشهای اخیر طعم آب عوض شده یک ماه بعد همان وضعیت سابق است،رای بازنشستگی کجا رسید همش که برعکس شد شهر بابت کنکور از منطقه 3 تبدیل به منطقه 2 شده که واقعا بدبختیه نه موهبت این یعنی میانه پس رفت داشته که نزدیک به 25 سال منطقه 2 بوده بعد تبدیل به 3 شده این وضعیت جاده های میانست با چراغهای فراوان امثال مهدی اسماعیلی ها و حسینی ها زیاد آمده اند و رفتند متاسفانه میانه هرروز بدتر ازدیروز

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۴۰

اگه مردی نظرات مردم را تایید کن . ترسو

۰۳/۲/۲۵ ۰۸:۳۰

به نظر بنده اگر هیات نظارت بر انتخابات درست و دقیق عمل میکرد وفقط در روز انتخابات با کت وشلوار فقط نظارگر نبودند این بد اخلاقیها و بد رفتاریها رخ نمیداد

۰۳/۲/۲۵ ۰۷:۴۴

اگر اون یکی ها هم رای منفی میدادند پنج سال در اشتغال جوانان سهم بزرگی داشت. . اداراتی تبدیل به خانه سالمندان نمی‌شد.

۰۳/۲/۲۵ ۰۷:۴۰

شاید ایشان دکترای تاریخ گرفته اند من نمی دانم ولی این را میدانم که رشته ای بنام مهندسی حقوق نداریم . داریم!!!؟؟؟. .

۰۳/۲/۲۵ ۰۲:۲۹

مردم میانه اعتماد نکردن.
مردم میانه حداقل ۱۸۰ هزار نفر و حداکثر ۷۰۰ هزار نفر تخمین زده میشه.
ایشون حداکثر ۴ الی ۱۵ درصد رای آورده.
اگه انتخابات با افراد با کیفیت و شاخص و ذی صلاح انجام میشد،اوشون حتی اون چند درصد رو هم نمیاورد.
شما شاید با حرفاتون بعضی ها رو بتونید منحرف کنید ولی خودت هم در تنهایی خودت میدونی چه خبره.
میدونم چاپ انتشار نمیدی ولی حداقل خودت میخونی.

۰۳/۲/۲۵ ۰۱:۵۱

بفرمایید چند درصد از مردم به ایشان رای دادند؟

۰۳/۲/۲۵ ۰۱:۳۳

درود و هزاران درود بر جاوید احمدزاده خبرنگار باشرف میانه ای.کسانیکه حقیقت را وارونه جلوه میدهند دست کمی از معاویه ندارند

۰۳/۲/۲۵ ۰۱:۲۲

راستی شما خودتان چکاره هستی ؟ چه شغلی داری؟ اگه خبرنگار هستی درکدام رسانه قلم فرسایی میکنی؟ متاسف شدم برای ادبیات رسانه ای وارتباطات شما که به همه مردم توهین میکنی . شما چکاره مردم هستی که با این نوشته به شعور همه توهین میکنی؟
اگه واقعا خبرنگارهستی که بعید میدونم باشی. نگاه کن ببین کدام خبرنگار رسانه این شکلی مانند شما به همه توهین می‌کند. بهتره کمی ادب ونزاکت رارعایت کنیم.

۰۳/۲/۲۵ ۰۱:۲۰

آقای احمدزاده
لطفابفرماییدچندساله شهرخودتان میانه راسه طلاقه کردیدودورازمسائل ومشکلات میانه هستید،
بگذاریداونهایی که دربین این مردم زندگی میکنندنظربدهند،گفتم ازآب گل آلودماهی نگیرید،هردوبزگوارکه فعلانماینده این مردم هستنداختلاف رایشان کمتراز۵۰۰رایه وشمانمیتوانیدبه رای بیش از۲۲هزارنفربی احترامی بکنید،جایگاه خودرابدانید.

۰۳/۲/۲۵ ۰۰:۴۹

شعار دادن که هنر نیست . اگر معتقد به آنچه که گفتی هستی مدرک ارائه کن والا حرف مفت را راحت میشه زد.

۰۳/۲/۲۵ ۰۰:۴۱

پس شما هم لطف کنید نظر خود رابیان کنید و از طرف مردم با فرهنگ میانه دستور صادر نفرمایید. شما چکاره مردم میانه هستید که به خود اجازه می دهید از طرف آنها صحبت کرده و بگویید مردم میانه نیازی به تحلیلهای شما ندارد؟

۰۳/۲/۲۵ ۰۰:۲۴

آقای احمدزاده
شماکه هزارماشاالله سوادرسانه ای تان درحداعلامیباشدلطفاعفت کلام رادرمطالب ومقالات خودرعایت کنیدوحتمامیدانیدکه اختلاف رای دوکاندیدای محترم که هربرایم قابل احترام هستندچقدرهست،ضمناازشماخواهشی دارم که درصورت امکان بیش ازاین به اختلافات دامن نزنیدوازآب گل آلودماهی نگیریدومردم فهیم میانه نیازی به تحلیلهای کارشناسانه شماندارند،

۰۳/۲/۲۴ ۲۳:۴۸

چه ایرادی دارد به نمایندگان دکتر یا مهندس نگوییم.
آیا خودشان راضی هستند با عنوان جعلی ایشان را مخاطب قرار دهیم.
برای مثال شخصی که تاریخ خوانده را دکتر صدا کنیم و یا شخصی که حقوق خوانده مهندس خطاب کنیم.
التماس کمی تفکر

۰۳/۲/۲۴ ۲۳:۴۶

طبق آمار منتشر شده توسط صدای میانه، 139 هزار نفر واجد شرایط بودن که کمتر از یک سوم در انتخابات شرکت کردن. آقای اسماعیلی نزدیک به 23 هزار رای داشتند. در واقع بهتره بگید ایشان منتخب 15% مردم میانه هستند.

۰۳/۲/۲۴ ۲۳:۴۱

رای منفی این نماینده به افزایش سن بازنشستگی چه نتیجه ای داشت؟؟

۰۳/۲/۲۴ ۲۳:۲۶

باشه شما راست میگید ولی اختلاف نزدیک به 500 رای پاسخ محکم و دندان‌شکن محسوب نمیشه.

۰۳/۲/۲۴ ۲۳:۰۱

با آرزوی توفیق برای آقایان اسماعیلی از ایشان توقع داریم در مورد افتتاح آب شرب توسط رییس جمهور بطور شفاف به مردم توضیح دهند چون این افتتاح از قماش افتتاح های دکتر احمدی نژاد بود که سد شهریار را با دبدبه و کبکبه افتتاح کردند که ابگیری شود ولی هنوزهم از ابگیری خبری نیست .در مورد آب شرب هم چنین نمایشی اجرا شد برای اینکه سد گرمی هنوز هم آماده نشده ولی افتتاح صوری و نمایشی انجام گرفت و آقای رییسی بعد از برگشت از میانه صراحتا از تلویزیون اعلام کردند که مشکل آب شرب میانه حل شد در صورتی که چنین نبود و تنها اتفاقی که افتاد و مردم آنرا علنا لمس کردند افزایش آب بها بود که اداره ابفا از فرصت استفاده کرد و بهای آب تصفیه شده را از مردم گرفته که تا کنون هم به این روش خود ادامه میدهد درصورتیکه که از آب تصفیه شده خبری نیست بلکه کماکان آب چاه که با کلر ضدعفونی میشود بعنوان آب تصفیه شده بحساب مردم میگذارند. که انتظار میرود آقای اسماعیلی ضمن توضیح صریح در این مورد وجوهات بناحق گرفته شده از مردم را به مردم باز گردانند.

۰۳/۲/۲۴ ۲۲:۲۸

درود به دوست عزیزو همشهری گرامیم،

آقای احمدزاده عزیز، خداوکیلی خودتان درانتخابات شرکت نمودید

۰۳/۲/۲۴ ۲۲:۱۲

مهندس حسینی بر علیه مردم کشور عمل کردند و لا حمایت از افزایش سن کارگری به ۶۵ سال و کار به ۳۵ سال، رای کذایی به نفع اختلاص گران و خائنین به ملت دادند. من در عجبم آن ۲۲ هزار نفری که به این شخص رای دادند آیا نمیدانستند ایشان با رای مثبت به قانون بازنشستگی چه خیانت بزرگی بر علیه مردم سرزمینش کرده است؟

۰۳/۲/۲۴ ۲۲:۰۱

چکار کردن به اب شرب

۰۳/۲/۲۴ ۲۰:۳۱

انشاالله در عمل به مردم ثابت کنند قدر زحمات مردم را با پیشرفت میانه پاسخ دهند .

۰۳/۲/۲۴ ۲۰:۲۰

اقلیت رای دهنده از سر ناچاری به جناب اقای اسماعیلی رای دادند چون این عزیزان لیاقت ....... ‌را ندارند .

۰۳/۲/۲۴ ۲۰:۲۰

مردم فهیم میانه بار دیگر ثابت کردند در بزنگاه های حساس ، با عقل و خرد و اندیشه بهترین تصمیم را گرفته و فردی را به مجلس فرستادند که حامی حقوق شهرستان و غمخوار ملت باشند.
خدمت های دکتر اسماعیلی همواره در یاد خواهد ماند.
1- تغییر منطقه کنکور میانه از 3 به 2 که موجب افزایش و راحتی قبولی در رشته های برتر دانشگاهی گردید.
2- رای منفی به قانون افزایش سن بازنشستگی
3-دانشگاه فرهنگیان
4-اب شرب میانه

اخبار روز