کد خبر: ۸۷۸۱
۱۴۱۷ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

جناب شهردار منتظر جوابیه شما هستیم

۱۳۹۱/۱۲/۹
۲۲:۵۰

بسمه تعالی

 

 

جناب آقای خرده فروش

شهردار محترم شهر میانه

سلام علیکم :

احتراماً ، به استحضار می رساند پیاده رو خیابان 22 بهمن ( شهید حمید جعفری ) سالیان مدیدی است که توسط شرکت مخابرات کنده کاری شده و به همان شکل بدون ترمیم رها شده است ، و لذا از جنابعالی استدعا داریم  دستور فرمائید به این وضعیت نا به سامان چند ساله این پیاده رو که شایسته عملکرد مدیران نظام اسلامی در این محله شهید پرور  که شهیدان زیادی به این مرز و بوم عطا کردن  نیست . لطفاً خواهشمند است دستور فرمائید رسیدگی شود .

همچنین اهالی محترم محله خواستار جواب آقای شهردار در مورد خواسته شون هستند.

با تشکر، اهالی محل

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۲/۱۱ ۱۹:۰۶
[quote name="شهاب نونهال"]اینقدر از شهیدان مایه نگذارید برای یک درخواست آسفالت لازم نیست آمار شهدای محله را هم اعلام کنید.[/quote]
جناب آقای نونهال لازم بذکر است که بگویم ما هر چی داریم از ایثارگری و از جان گذشتگی همین شهدا هست آیا انصاف هست که خانواده های این شهدا در این محله ها که 20 سال اصلا بهش رسیدگی نمیشود زندگی کنند همین اقای شهردار که در صندلی ریاست شهرداری تکیه کرده به پاس همین شهداست.
۹۱/۱۲/۹ ۲۰:۴۱
به آقای شهردار بگویید بهار نزدیک است و در شان میانه و میانه ای نیست که هرساله با گل و لای در ورودیهای شهر به استقبال میهمانان نوروزی می رویم امید آن داریم که امسال به وضعیت اسفناک وردی و خروجی های شهر رسیدگی شود و نسبت به درخت کاری و ایجاد فضای سبز در حاشیه های کنار جاده ا ی توجه لازم به عمل آید.
۹۱/۱۲/۹ ۱۸:۲۶
اینقدر از شهیدان مایه نگذارید برای یک درخواست آسفالت لازم نیست آمار شهدای محله را هم اعلام کنید.

اخبار روز