کد خبر: ۸۷۷۶
۱۲۱۳ بازدید
۵ دیدگاه (۴ تایید شده)

مردم به حرکت اقتصادی دولت بی اعتمادند

۱۳۹۱/۱۲/۹
۱۹:۳۶

 

 

عضو کمیسیون اقتصادی مطرح کرد:

مردم به حرکت اقتصادی دولت بی اعتمادند


یکی از دلایل عدم استقبال مردم از سکه، عدم اعتماد به مسئولین است و می توان گفت که چون اواخر دولت دهم است، مردم اعتماد چندانی به حرکت اقتصادی دولت دهم ندارد و سوءمدیریت هایی که در راستای این جریانات از مسئولین دیدند ضریب اطمینان و اعتماد مردم را پایین آورده است.

به گزارش سرویس اقتصادی اول نیوز، به نظر می‌رسد که بر عکس دوره‌های گذشته که استقبال زیادی از پیش فروش سکه صورت گرفته بود و مردم حتی از شب‌ قبل پشت درهای بانک ملی صف می‌کشیدند، در این دوره استقبال زیادی صورت نگرفته است.

محمد علی مددی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه عدم استقبال مردم از پیش فروش سکه ها به عوامل متعددی برمی گردد، به خبرنگار اول نیوز گفت: یکی از دلایل، عدم اعتماد به مسئولین است.

مددی اظهار داشت: در اواخر دولت دهم، مردم اعتماد چندانی به حرکت اقتصادی دولت ندارند و سوءمدیریت هایی که در راستای این جریانات از مسئولین دیده اند ضریب اطمینان و اعتماد مردم را پایین آورده است.

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: به همین جهت می توانیم بگوییم که عملکرد غیرشفاف مسئولین اجرایی و سیستم بانکی، ضریب اطمینان مردم را پایین آورده است و زمانی هم که مردم نسبت به یک جریان سیاسی، اجتماعی و اقتصادی، ضریب اطمینانشان بالا نباشد از آن استقبال نمی کنند.

وی در پایان گفت:بین مردم شایع است که نمی شود روی تصمیم های اقتصادی دولت دهم نمی توان حساب باز کرد. به همین جهت استقبال ضعیف خواهد شد و دولت در این راستا نمی تواند به اهدافش دسترسی پیدا کند.

منبع :

http://www.awalnews.ir/prtgnx9x.ak9tt4prra.html

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۲/۱۰ ۱۴:۳۹
[quote name="بهزاد ح"]دکتر مددی حرفاش کاملا درسته تو وضعیت اقتصادی امروز که سکه که چه عرض کنم چوب کبریت هم در عرض یک روز قیمتش ده برابر میشه نمیشه سرمایه گذاری بلند مدت اونم با دولت انجام داد ! دروغ میگم ؟[/quote]
از نظر اقتصادی و جو روانی صد در صد تو شرایط عدم اطمینان هستیم !
۹۱/۱۲/۱۰ ۰۷:۳۰
چی شده آقای دوهتور
نود روز مانده از عمر 3000 روزه دولت اینها را متوجه شده ای ؟!!!!!!!!
۹۱/۱۲/۱۰ ۰۶:۲۹
دکتر مددی حرفاش کاملا درسته تو وضعیت اقتصادی امروز که سکه که چه عرض کنم چوب کبریت هم در عرض یک روز قیمتش ده برابر میشه نمیشه سرمایه گذاری بلند مدت اونم با دولت انجام داد ! دروغ میگم ؟
۹۱/۱۲/۹ ۲۱:۲۷
آقای محترم مگر دوره قبل شب وروز برای احمدی نژاد کار نمیکردید دور قبل مگر حامی خاتمی نبودید؟!دور قبل آن مگر رفسنجانی را تبلیغ نکردید؟ با رئیس ستاد زحمتکشتان آقای ب نع چگونه رفتار کردید؟ در مورد تعویض برخی مدیران نالایق غیر بومی و وعده هایتان جه جوابی دارید؟

اخبار روز