کد خبر: ۲۹۹۳
۴۵۹ بازدید
۱۵ دیدگاه (۱۵ تایید شده)

چطور مي توان نماينده شاخص شد؟

۱۳۸۹/۱۲/۹
۱۵:۵۸

تازه متوجه شدم راز سرشناس شدن و معروفيت چيه؟ كافيه كاري بكني كه ديگران نمي كنند. مهم نيست مثبت باشه يا منفي. غلط باشه يا درست. فقط مانند بقيه نباش.

مهندس محمدرضا حاجي اصغري

بله كارهاي غيرعادي و خلاف عرف ديپلماتيك كه اين نماينده مي كند بايد هم سرشناس و مشهور باشد. بشنويد از آبروريزي كه همين نماينده سرشناس براي ميانه به يادگار گذاشت:
حدود دو هفته پيش راديو داشت مستقيماً جلسه علني مجلس را پخش مي كرد. وقتي فهميدم وزير نيرو آقاي نامجو در حال توضيح يك سئوال به نماينده مردم ميانه است ابتدا به خودم باليدم ولي بشنويد از ادامه داستان خنده دار!
وزير چندين دقيقه نسبت به اين سئوال توضيح داد (سئوال و جواب فعلاً مهم نيست). وزير وقت كم آورد و دو سه دقيقه قرض گرفت تا بتواند اين نماينده ما را مجاب كند. توضيحات تمام شد. وزير كه از قبل اين نماينده را شناخته بود در انتهاي صحبتش گفت: در پايان صحبتم از آقاي حاجي اصغري هم تشكر مي كنم اما در جلسات مكرري كه با ايشان داشتيم موفق نشديم ايشان را قانع كنيم اميدوارم نمايندگان عزيز از اين توضيحات قانع شوند (نقل به مضمون).
رئيس مجلس از آقاي حاجي اصغري خواست قانع شدن يا نشدن خودشان از توضيحات وزير نيرو را اعلام كنند. آقاي حاجي اصغري بعد از كلي بيراهه رفتن و بحث هاي طولاني گفت: از همه عزيزان خواهش مي كنم در اين فضاي روحاني و معنوي! هرجوري كه تشخيص مي دهند عمل كنند.
رئيس مجلس كه گيج شده بود گفت: آقاي حاجي اصغري بالاخره شما از پاسخ وزير قانع شديد؟ يا اگر قانع نشديد راي بگيريم؟
آقاي حاجي اصغري رئيس مجلس را بدتر از قبل گيج كرد و گفت:
بخاطر روزگاري كه در آن واقع شده ايم! و تمام دوستان هم اينجا جمع هستند!! و اينها مي خواهند راي بدهند!!! وقتي نمي خواهند راي بدهند!!!! ما هم اصراري براي راي گيري نداريم !!!! ولي قانع كننده نبود !!!!!
رئيس مجلس كه لابد چشمهاش از حدقه بيرون بود (اگر از طريق تلويزيون مي ديدم شايد بهتر بود) كاملاً هنگ كرد. آخه اصراري بر راي گيري نيست يعني اينكه قانع شدم. ولي آخرش باز هم گفت: ولي قانع نشدم!
رئيس مجلس كه براي نخستين بار اينگونه در مقابل يك نماينده سرشناس گيج شده بود درحاليكه تلاش مي كرد حواسش را در مقابل اين نماينده سرشناس جمع كند، ملتمسانه براي چندمين بار پرسيد:
آقاي حاجي اصغري! آيا شما آقاي حاجي اصغري قانع شده ايد؟ يا قانع نشده ايد؟ اگر قانع شده ايد كه هيچ اگر قانع نشده ايد بگوييد تا راي گيري صورت بگيرد.
آقاي حاجي اصغري شاهكار خود را در تاريخ مجلس نشان داد و گفت: راي گيري نكنيد!
بالاخره افراد زيرديپلمي مانند من و رئيس مجلس متوجه نشدم آقاي حاجي اصغري قانع شد يا نه؟!

دوباره بريم تو بحر اين بنر و كارهاي غيرعرفي ايشون:

مهندس محمدرضا حاجي اصغري

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

امکان درج دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

۸۹/۱۲/۱۲ ۱۸:۰۵
کامنتها مسموم است. آقای حاجی اصغری نماینده انقلابی و مؤمنی هستند و برای میانه زحمت زیادی کشیده اند.
۸۹/۱۲/۱۰ ۲۲:۵۹
اگر ملک ز باغ رعیت خورد سیبی به در برند غلامان او درخت از بیییییییییخ! وقتی نماینده یک سال زودتر از موعد انتخابات رو شروع کنه باید هم حاج مددی الآن راه روستاها رو طی کنه و نائبی بخواد رقیب اصلیشو حذف کنه!
۸۹/۱۲/۱۰ ۱۸:۰۰
برادران:بزرگی به عقل است نه به سال! تا مرد سخن نگفته باشد-عیب وهنرش نهفته باشد!(سعدی)
۸۹/۱۲/۱۰ ۱۵:۲۷
با این توهینی که نویسنده ی خبر به آقای پدرام نائبی کرده اند شخصیت خود را نشان داده اند. آقای پدرام نائبی حرف درستی میزند شما دارید حرف خودتان را از زبان رادیو می زنید.
۸۹/۱۲/۱۰ ۱۱:۱۰
نظردهندگان گرامی سایت میانه با سلام و احترام لطفا منشور حضور در سایت میانه VOM را مطالعه فرمائید.
۸۹/۱۲/۱۰ ۱۰:۵۴
هرروز مشروح مصوبات مجلس ازرادیو پخش می شود یک طرف نمایندگان مجلس وطرف دیگر دولت وسایر دستگاهها است یادم نمی آید صدای میانه خودراطرفداردولت وشخص وزیر نیرو بداند حالا چرااین سوژه رانوشته برای افکار عمومی ! مردم خودشان پیگیرهستند نیازی به نوشتن ندارد لابد که منظوری داشتند ازاین نوشتنها! بس است به فکر مشکلات اساسی تر باشید . ............................... صداي ميانه: اخبار و مطالب درج شده توسط صداي ميانه با همين نام صداي ميانه درج مي شود. اين مطلب بصورت ارسالي توسط كاربران سايت مي باشدو چون مستند مي باشد، تأييد شده است.
۸۹/۱۲/۱۰ ۰۷:۵۸
شخصیت آقای نائبی از طریق مدیریت نظرات و مطالب مشخصه هر نظری بر خلاف نظر ایشان در سایت صدای مییانه درج شود حذف یا ویرایش می شود. لطفا نظرات و مطالب این سایت را با نظرات و مطالب درج شده در سایتهاي ديگر قیاس فرمائید تا آزادی بیان و عقیده مشخص شود. (مطمئنا این نظر بنده نیز حذف خواهد شد) ........................... صداي ميانه: مجدداً تكرار مي كنيم كه صداي ميانه له و عليه كسي نيست و مطالب و كامنتهاي قانوني را تأييد مي كند حتي اگر عليه آقاي نائبي باشد و چون هويت رسمي داشته و دهها سازمان در آن عضو هستند نمي تواند هر مطلب صحيح يا كذب را تأييدكند. نظرات تخريب كننده حاوي تهمت و ناسزاهاي مكرر شما با آي.پي ثابت 109.225.149.234 ولي نامهاي جعلي كاظمي، ميانجي ، دو نقطه، آگاه، همشهري و ... (كه قطعاً هيچيك هويت واقعي شما نيست!) همگي موجود است و مي توانيم تأييد كنيم تا شخصيتهاي محترم اين سايت به عمق ادبيات و كين و عناد دو فرد ثابتي كه دائماً سايت را آزار مي دهند پي ببرند. شما براي درج مطالب آزاد و كامنتهاي دلخواه از سايتهاي ديگر استفاده كنيد يا وبلاگي بي نام مانند هزاران وبلاگ ديگر راه اندازي كنيد. صداي ميانه يك سايت داراي هويت رسمي زيرنظر قوانين مطبوعاتي وزارت ارشاد مي باشد.
۸۹/۱۲/۹ ۲۳:۴۷
آقاي پدرام كوچولو! قبلاً هم چند بار بهت متلك انداختند كه به اندازه سواد و تجربه ات حرف بزن و خودت را بزرگنمايي نكن. وقتي هم يك متن را كامل نخوانده اي اظهار فضل نكن. من در هيچ كجاي متن كلمه "افتضاح" به كار نبرده ام كه به نماينده مان اهانت كنم. در مورد عكس العمل رئيس مجلس هم دقيقاً‌گفته ام: "رئيس مجلس كه لابد چشمهاش از حدقه بيرون بود (اگر از طريق تلويزيون مي ديدم شايد بهتر بود) كاملاً هنگ كرد" اگر حداقل سواد اكابر يا معادل با اكابر (پنجم ابتدايي) را هم داشته باشيد متوجه مي شويد كه معناي "لابد" اين است كه برداشت شخصي خودم هست و قطعي نيست. در ادامه هم گفته ام : اگر تلويزيون داشتم ... . پس چرا الكي شلوغ مي كني و فقط مي خواهي خودنمايي و بزرگنمايي كني؟ برو مثل همين برادر بزرگت هزارتا كتاب بخون تا بتوني حرف بزني.
۸۹/۱۲/۹ ۲۱:۳۵
مردم میانه متوجه شده اند که این نماینده از این جور چیزها خوشش می آید وگرنه آیا آقای هاشمی در عمرش یک چنین مشکلی را هم حل نکرده است؟ چرا براش بنر نمی زنند؟
۸۹/۱۲/۹ ۲۰:۱۳
حالا مگر این معلم شمالی چند سال برق نداشت که برای راه اندازی برق آن پای نماینده محترم و مسئول محترم برق شهر!! به این جریان کشیده شده و هزینه چاپ و نصب این بیلبورد برعهده ساکنین محل متحمل گشته است.
۸۹/۱۲/۹ ۱۸:۵۱
کار پاکان را قیاس از خود مگیر گرچه باشد در نوشتن شیر شیر! این یکی شیریست کادم می خورد وان یکی شیریست کادم میخورد! این یکی شیریست اندر بادیه وان یکی شیریست اندر بادیه!...
۸۹/۱۲/۹ ۱۸:۳۱
همانطور که حمایت های غیراصولی در بین مردم واکنش هایی ایجاد می کند، انتقاد غیراصولی نیز همان واکنش را ایجاد خواهد کرد. در مطلبتان به افتضاح دیپلماتیک نماینده یمان اشاره کردید که به نظر من در انتخاب کلمه اشتباه کرده اید. بهتر است قبل از هر نوشته ای در مورد معانی و کاربردهای عباراتی که به کار می برید نهایت دقت را داشته باشید. همان طور که خودتان اذعان کرده اید این مباحثه را از طریق رادیو دنبال نموده اید حال آنکه شما در بخشی از متن تان با توصیف صحنه ، حالت چهره ی رئیس مجلس را بیان کرده اید. اگر واقعا این صحنه رخ داده شما چگونه آن را از پشت رادیو حس کرده اید؟ و اگر رخ نداده و می خواستید کمی احساسات شخصی خود را در متن بگنجانیدپس چرا منبع خبر را رادیو اعلام کرده اید؟
۸۹/۱۲/۹ ۱۸:۲۵
جناب نائبي ديگه كم كم به شخصيت ممتازي كه داشتی شك مي كنم .
۸۹/۱۲/۹ ۱۸:۰۲
دوست آشنا! قطعاً تو آشنا هستي ولي با اين دل نگراني و اضطراب، دوست نيستي. راضي نباش به اينكه سر به كتاب داشته باشم و فقط بنويسم. خداوند در آخرت از من و تو در مورد امر به معروف و نهي از منكر هم خواهد پرسيد. عين نماز، مانند روزه، مثل خمس. اگر اين امر كردن يك نماينده به معروف و نهي كردن نماينده از منكر تخلف است پناه مي برم به خدا. شما در این سه ماه دیدید که از دل مردم سخن گفتم و مردم درد دل خود و گلایه های خویش را از این نماینده بروز دادند. حامیان احساساتی و تخریب کن ایشان را هم دیدید که از بس می دانستند حرف قابل دفاع ندارند حتی یک بار هم (تا جایی که در خاطر دارم) با نام و هویت رسمی نظر ندادند. چرا؟ و اما بعد، در مورد صندلي سبز، اين صندلي قسمت كساني است كه يا خيلي مي دانند(و می توانند) يا هيچ نمي دانند (و نمی توانند). من اين وسط معلق هستم و خود را لايق اين امانت بزرگ نمي دانم. مشكل ديگري كه در ارتباط با ميانه داريم اين است كه دو نماينده دارد و اين نعمت برايمان نقمتي شده است كه عدم همدلي و همسويي آن دو گره ايجاد مي كند و قدرت ما كمتر از تك نماينده مي شود. ميانه يا دو نماينده قدرتمند و همسو لازم دارد يا دو نماينده ضعيف و خنثي كه كاري با هم نداشته باشند و نماينده ضعيف نسبت به نماينده قوي، حسادت به خرج ندهد و پاپيچ نشود. والسلام علي من اتبّع الهدي
۸۹/۱۲/۹ ۱۶:۱۷
دوست قديمي نائبي جان با اين جنگ رواني كه از سه ماه پيش عليه رقيب بيچاره راه انداختي معلومه كه سوداي صندلي سبز به كله ات زده. يه دليل ديگه هم اينه كه يكسال قبل از انتخابات قبلي ميگفتي: تا زماني كه مهندس هاشمي هست چه نيازي به امثال منه؟ خب الآن كه رفت. چه جانشيني امينتر از تو كه اينقده بهش نزديكي؟ پس خواهشاً اينقده دروغ نگو كه نميام. برخلاف اسمت اصلاً هم با مردم صادق نيستي. اي كاش فرهنگي مي موندي و وارد اين سياست نميشدي تا اينهمه فريب كني و دروغ بگي و بخاطر مقام دنيوي ديگران را تخريب كني.

اخبار روز