نشست مشترک بخشدار مرکزی و دهیاران با روسای ادارات - صدای میانه
منبع : پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری میانه

متن شماره 91: نشست مشترک بخشدار مرکزی Ùˆ دهیاران با روسای ادارات بازدید کننده : 590 نفر

این نشست که در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد عبدالهی بخشدار مرکزی ماه مبارک رمضان را مقدمه ای برای تصفیه نفس و دوری از گناهان و آمرزش انسان دانستند وآرزوی توفیق استفاده ازاین ماه پر خیر و برکت برای همه مسلمانان شدند.

 

 

 در این نشست حاصلی معاون بازرگانی میانه با اشاره به تصمیم دولت در احیاء صنایع دستی بویژه فرشبافی و اعطای تسهیلات به دارندگان کارت قالیبافی خواستار اطلاع رسانی در خصوص استفاده از این تسهیلات شدند.

حجتی معاون اداره پست با اشاره به نقش پست در انجام خدمات صدور شناسنامه ،کارت ملی ، دفترچه درمانی و توزیع برگه های سهام عدالت در بین روستاییان به تشریح فعالیتهای پست در شهرستان پرداختند.

در ادامه این نشست لطفی ریس پست بانک شهرستان میانه با ذکر وظایف پست بانک دهیاران را بازوی اجرایی این بانک در روستاها دانسته Ùˆ خدمات بانکی این اداره را در روستاها مهم Ùˆ ارزشمند ذکر نمودندو خواستار ادامه همکاری با دهیارا Ù† در روستاها شدند.   


دهیاران روستاههای بخش مرکزی نیز در این نشست به نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته واز بخشدا ر مرکزی در تشیکل چنین نشستهایی تقدیر و تشکر نمودند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s