سناریوی جدید در شورای شهر کلید خورد. شیویاری باید برود - صدای میانه
منبع : قادر حسن زاده

متن شماره 615: سناریوی جدید در شورای شهر کلید خورد. شیویاری باید برود بازدید کننده : 1665 نفر

دوره حاضر شورای شهر میانه از بدو تولد تا کنون آبستن حوادثی بوده که با در کنار هم قرار دادن این حاشیه ها و رفتارهای خارج از عرف اعضای آن می توان به این نتیجه رسید که نباید به این شورا دل بست و از آن انتظاری غیر از دعوا و لج و لجبازی داشت. پس از ناکامی های پی در پی در انتخاب شهردار و مسائل اخیر شورای شهر که منجر به استیضاح ناموفق شهردار شد، شنیده ها حاکی از آن است که برخی از اعضای موافق استیضاح اخیر حرکت هایی را برای تغییر هیات رئیسه شورای شهر میانه آغاز کرده اند که با شعار ناکارآمدی رئیس جدید این شورا کلید خورده است.

به نظر می رسد اختلافات اعضای شورای شهر بیش از پیش علنی شده و مشخص نبودن تکلیف عضو مستعفی شورا نیز بر این اختلافات افزوده است.چرا که هنوز به استعفای آریامنش در شورا رسیدگی نشده است.

یکی از اعضای شورای شهر در این خصوص به خبرنگار قافلان گفته: عدم تفاهم اعضاء با رئیس جدید و هماهنگ نبودن ایشان با سایر اعضاء یکی از دلایل اساسی این تصمیم است. امیدواریم مسئولین رده بالای شهرستان با درایت وارد میدان شده و تکلیف این شورا را یکطرفه کنند تا هم مردم خیالشان راحت شود و هم دعواهای زرگری خاتمه پیدا کند. باشد که در انتخاب های آتی خود قبیله ای رای ندهیم و اختیار شهرمان را به دست انسانهای دلسوزی بسپاریم که غم نان نداشته و برای رفاه و آبادانی شهرمان صادقانه خدمت کنند.

 منبع خبر: سايت قافلان نيوز متعلق به هفته نامه قافلان

لينك خبر: http://www.gaflannews.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=243:1390-06-02-14-48-00&catid=8استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s