آذربايجان‌شرقي كانون قهرمان‌پروري در عرصه ورزش مي‌شود - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 552: آذربايجان‌شرقي كانون قهرمان‌پروري در عرصه ورزش مي‌شودبازدید کننده : 567 نفر

خبرگزاري فارس: استاندار آذربايجان شرقي گفت: همانطور كه آذربايجان شرقي كانون كار، تلاش و غيرت در كشور به شمار ميرود در آينده‌اي نزديك به كانون قهرمان‌پروري در عرصه ورزش تبديل مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي تربيت‌بدني آذربايجان‌شرقي، احمد عليرضابيگي در دوازدهمين همايش پياده‌روي همگاني كشور در تبريز، اظهار داشت: مشاركت‌هاي اجتماعي مردم استان و همدلي و همراهي آنها با برنامه‌هاي عمومي و ورزشي، مثال زدني است و از گذشته مردم اين استان به سلامتي و ورزش اهميت خاصي قايل بودند.
وي اضافه كرد: در سالي كه پشت سر گذاشتيم شاهد درخشش ورزشكاران اين استان در ميادين مختلف بين‌المللي بوديم كه نمونه بارز آن، قهرماني كرمي و عبداللهي در جام جهاني تكواندو و پايان دادن به سلطه كره جنوبي در اين رشته بود.
بيگي با اشاره به زيرساخت‌هاي مناسب استان در زمينه ورزش، افزود: با فراهم شدن زيرساخت و همچنين وجود ظرفيت‌هاي ورزشي خوب، قهرمانيهاي مكرر از ورزشكاران اين استان را شاهد خواهيم بود.
وي گفت: هم اكنون سرانه ورزشي برخي از شهرستان‌هاي استان به بيش از يك متر رسيده اما ميانگين سرانه ورزشي در استان شش دهم متر مربع است و بايد تلاش كنيم تا اين ميانگين را به بيش از يك متر در پايان برنامه پنجم توسعه برسانيم.
بيگي افزود: همانطور كه آذربايجان شرقي كانون كار، تلاش و غيرت در كشور به شمار ميرود در آينده اي نزديك به كانون قهرمان پروري در عرصه ورزش تبديل مي‌شود.
دوازدهمين همايش پياده‌روي خانوادگي و همگاني كشور گراميداشت اعياد شعبانيه و با شعار ميثاق با ولايت در مسير چهار كيلومتري جاده ائل‌گلي تبريز با حضور 400 هزار نفر برگزار شد.
سه دستگاه خودروي سواري، 312 دوچرخه و 100 بسته ورزشي جوايز در نظر گرفته شده براي اين همايش بود كه در روزهاي آتي و با انجام قرعه كشي به برندگان اهدا شد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9004240611در راه مانده : 1390/4/25 - 15:57:38
دیگران کاشتند وماخوردیم وبردیم
ماهم بکاریم وآیندگان بخورند وببرند!


احد اصغري : 1390/4/27 - 12:02:05
كاشته بودند بلد نبوديم بخوريم جو گير شديم كوفتمان شد


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s