اخباری از دانشگاه آزاد میانه: چاپ سه مقاله از اعضای هیات علمی واحد میانه در مجلات ISI - صدای میانه
منبع : m-iau.ac.ir

متن شماره 545: اخباری از دانشگاه آزاد میانه: چاپ سه مقاله از اعضای هیات علمی واحد میانه در مجلات ISIبازدید کننده : 1165 نفر

انتشار نوزدهمین شماره مجله علمی ـ پژوهشی دانش نوین کشاورزی پایدار واحد میانه

نوزدهمین شماره از نشریه دانش نوین کشاورزی پایدار دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با تیراژ هزار جلد به چاپ رسید. در این شماره از نشریه، موضوعاتی نظیر تأثیر تاریخ¬های مختلف کاشت بر عملکرد ارقام مختلف گیاه دارویی کتان، بررسی تأثیر تنش خشکی بر صفات فیزیولوژیکی جو بدون پوشینه در منطقه اقلید فارس، تأثیر روش خاک ورزی و مدیریت بقایای گندم بر برخی خصوصیات خاک و عملکرد ذرت دانه ای در کرمان، بررسی رشد و عملکرد خیار و بامیه در روش کشت مخلوط و تأثیر ارتفاع برداشت گیاه اصلی بر صفات راتونینگ ارقام مختلف برنج و ... ارائه شده است. مدیر مسئول این نشریه دکتر شهرام شاهرخی، سردبیر آن دکتر سید یعقوب صادقیان مطهر و مدیر داخلی آن دکتر علی فرامرزی است. گفتنی است این نشریه دارای مجوز درجه علمی ـ پژوهشی از دفتر گسترش تولید علم دانشگاه آزاد اسلامی و به صورت فصلنامه می باشد، که در پایگاههای اطلاع رسانی بین المللی CABI     و ملی ISC, SID     و Magiran     نمایه گردیده است.

پذیرش و چاپ مقالات سه نفر از اعضای هیات علمی واحد میانه در مجلات ISI     :

    1- مقاله دکتر مهرداد اکبرزاده تحت عنوان

«Determing land use/land cover change in Arsbaran region North West of Iran    »

در مجله «Journal of food Agriculture & Environment » کشور فنلاند

2- مقاله دکتر کمال بخشی تحت عنوان

«Exchange and correlation effect of hydrogen chemisorption on nano… »

در مجله « Journal computational and theoretical nanoscience » کشور آمریکا

3- مقاله آقای دکتر جعفر اسد پور تحت عنوان

«Computing some topological indices of nano structures »

در مجله «Digest journal of nanomaterials and biostructures » کشور یونان

تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی، تحولی بزرگ و جدید علمی را در ایران اسلامی رقم زده است.

فرهیختگان: دکتر علیرضا حسین پور سنبلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در دومین اجلاس شورای اطلاع رسانی و روابط عمومیهای منطقه 13 گفت:دانشگاه آزاد اسلامی، سراسر میهن عزیزمان را به دارالفنون و علوم معرفت مبدل نموده است و در حقیقت تأسیس این دانشگاه، تحول بزرگ جدید علمی را در ایران رقم زده است.و شما باید به این امر خطیر و مهم، نگهبان باشید و در تبیین آن بکوشید.

وی در ادامه روابط عمومیها را سفیران سخت کوش وتلاشگر آموزش عالی دانست و اظهار داشت: شما مدیران روابط عمومی، سفیران و سخت کوشترین مجموعه آموزش عالی در جهان اسلام هستید که بزرگترین مؤسسه را در بین کشورهای در حال توسعه نمایندگی می نمایید و این عمل نیکویی است.

سپس دکتر جلیل اجلی معاونت آموزشی واحد میانه و دارای مقاله برتر کشور تحت عنوان " چالش های موجود در روابط عمومی " سخنانی را در مورد بی اعتقادی به پژوهش و تحقیق در مدیریت سازمانها، ناآشنایی و نداشتن تخصص کافی مدیران روابط عمومی در زمینه دانش روابط عمومی و ارتیاطات اجتماعی، نامشخص بودن جایگاه و تشکیلات روابط عمومی در مجموعه سازمانی، نداشتن نیروی انسانی متخصص و پژوهشگران که بتوانند موضوعات مورد توجه مخاطبان را مطالعه و مسائل مربوط به سازمان را آسیب شناسی کنند و تخصیص ندادن و نبودن بودجه و اعتبارات لازم و کافی برای انجام طرحهای پژوهشی بیان نمود.

همچنین مهندس هراتیان، سردبیر نشریه منطقه 13 توضیحاتی را در مورد سامانه پیام کوتاه رئیس منطقه، بحث منشور اخلاقی روابط عمومی، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر سرورالدین رئیس منطقه 13 ارائه کرد.

در ادمه بعد از ارائه گزارش عملکرد، توسط مدیران روابط عمومی واحد های دانشگاهی، دبیر شورای اطلاع رسانی منطقه 13، عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی را از نظر اطلاع رسانی مظلوم دانست و خاطر نشان کرد: ذهن روابط عمومی باید مثل منشور بوده و از نویسندگی، موسیقی و رشتههای دیگر آگاهی داشته و با شعور، باهوش، بافکر، هنرمند و در مطالعه و تحقیق پیشرو باشد.

مهندس عیدی از تشکیل ستاد سی امین سال تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه خبر داد و افزود: طبق بخشنامه سازمان مرکزی، چهار نفر از رؤسای واحدهای دانشگاهی منطقه از جمله دکتر حسینپورسنبلی از واحد میانه، دکتر ملکی از تبریز، دکتر رحمانی از اسکو و دکتر ایرانی از واحد بناب بعنوان اعضای ستاد به ریاست دکتر منظوری تعییین شده اند.

 وی در ادامه تأکید کرد: روابط عمومی ها باید با خبرگزاریهای مختلف کشور در ارتباط باشند تا اطلاع رسانی بهتری در مورد مجموعه خودشان انجام گیرد. و با از بین بردن ذهنیتها و شبهات غلط در شکوفا شدن روابط عمومیها بکوشیم.

ابقای آقای محرمی و ریاست داودی :( au13.ac.ir)

بنا بر تازه ترین تغییرات و تمدیدهای اعلام شده در سایت منطقه ی 13 دانشگاه آزاد اسلامی آقای علی محرمی به عنوان معاون اداری و مالی واحد میانه به مدت یک سال دیگر ابقا شد .

آقای محرمی بعد از آقای ولی نژاد ابتدا به عنوان سرپرست در این سمت ،سپس بطور رسمی معاون اداری و مالی واحد میانه انتخاب گشت .ایشان بعنوان استاد دانشگاه در گروه حسابداری با درجه ی علمی مربی مشغول تدریس هستند .

همانطور که پیشتر در صدای میانه اعلام شد آقای دکتر داودی نیز به مدت یک سال به ریاست واحد کلیبر منصوب شده اند . حسین خ : 1390/4/18 - 07:49:06
عنوان خبر با محتوای آن نمی خواند


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s