اختصاص 1ميليارد و 800 ميليون ريال اعتبار براي بهداشت و درمان ميانه - صدای میانه
منبع : ایسنا

متن شماره 53: اختصاص 1ميليارد و 800 ميليون ريال اعتبار براي بهداشت و درمان ميانهبازدید کننده : 470 نفر

 

رييس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ميانه با اشاره به افزايش اعتبار بخش بهداشت و درمان شهرستان ميانه در سال جاري از اختصاص  اين اعتبار به  بخش عمراني بهداشت و درمان شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)منطقه آذربايجان شرقي، دكتر يعقوب شيوياري  با مقايسه اعتبار يك ميليارد و هفتصد و هفتاد ميليون ريالي در سال 88 نسبت به سال جاري از اختصاص اعتبارات سال جاري به بخش عمراني بهداشت و درمان شهرستان خبر داد.

وي، با ارائه گزارشي از عملكرد بهداشت و درمان شهرستان به بهره برداري از پانسيون پزشكان در اواخر سال گذشته كه از مصوبات سفر اول هيئت دولت به شهرستان ميانه بود اشاره كرده و افزود: 6  پانسيون 6 واحدي بعدي هم در دست اجراست كه در صورت تخصيص اعتبارات تا پايان سال جاري به بهره برداري خواهد رسيد، همچنين مركز بهداشت و درمان تركمانچاي نيز با 70 درصد پيشرفت فيزيكي با تخصيص اعتبار دو ميلياردو دويست ميليون ريالي در طي سال گذشته و امسال به زودي به بهره برداري خواهد رسيد.

وي در ادامه مركز بهداشت و درمان روستاي گوندوغدي با 95 درصد پيشرفت فيزيكي را از ديگر پروژه هاي در دست اقدام خواند و گفت : اين مركز نيز به زودي به بهره برداري خواهد رسيد، همچنين در سال جاري 4 واحد پايگاه فوريتهاي پزشكي در دست اقدام است كه مركز آغكند به بهره برداري رسيده و نيرو مستقر شده  و مراكز ترك، قافلانكوه و جاده ميانه، مياندوآب نيز با تخصيص اعتبارات در سال جاري به بهره برداري خواهند رسيد.

دكتر شيوياري در پايان  وجود بيمارستان امام خميني ميانه را به لحاظ وجود جمعيت زياد و اينكه در جاده ترانزيت قرار گرفته را  مورد نياز شديد مردم خوانده و براي بازسازي آن كمك و همت مسئولين استاني و شهرستاني و تخصيص 30 ميليارد ريالي براي بازسازي آن را خواستار شد.حسيني : 1389/4/29 - 10:33:45
با سلام
جناب آقاي دكتر شيوياري عزيز
از نظر اينجانب مبلغ 180 ميليون تومان براي انجام امورات بهداشتي و درماني شهر ميانه به مثابه قطره اي از دريا ميباشد. و جاي تامل بسيار ميباشد كه جنابعالي و مجموعه شبكه بهداشت و درمان ميانه با مبلغ مذكور چگونه خواهيد توانست به داد و حل مشكلات بهداشتي و درماني شهرمان برسيد. خداوند پشت و پناهتان باشد.


اسداله طالبي نيا : 1389/5/2 - 00:08:14
دوست عزيز جناب آقاي دكتر شيوياري:
از زحمات حضرتعالي وكليه عزيزان شبكه بهداشت در انجام امور بهداشتي ودرماني شهرمان سپاسگزارم و توفيق روزافزون برايتان از خداوند منان خواستارم.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s