اتمام عمليات اجرايي بدنه سد شهريار - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 487: اتمام عمليات اجرايي بدنه سد شهريار بازدید کننده : 534 نفر

تبريز- معاون طرح و توسعه سازمان آب منطقه اي آذربايجان شرقي از اتمام عمليات اجرايي بدنه سد شهريار ميانه خبر داد.
عمليات اجرايي بدنه سد شهريار به اتمام رسيد
قاسم سلطانزاده روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، اظهار داشت: عمليات اجرايي ساخت بدنه سد شهريار كه در اسفند ماه 85 آغاز شده بود به اتمام رسيده و در صورت تامين اعتبار لازم براي اتمام عمليات پاكسازي مخزن، خريد و تملك اراضي باقي مانده مخزن و احداث راه هاي دسترسي جايگزين، آبگيري سد در سال 1392 محقق مي شود.
وي افزود: سد شهريار از نوع بتني دو قوسي بوده و با هدف تامين نياز آبي بخش كشاورزي و صنعتي در استان گيلان و كمك به سد سفيدرود و همچنين تامين نياز آبي 12 هزار هكتار از اراضي شهرستان ميانه احداث مي شود.
سلطانزاده اضافه كرد: توليد 168 گيگاوات ساعت انرژي پيك و ثانويه در سال و كنترل سيلاب و ايجاد سيلابهاي مصنوعي براي رسوب زدايي مخزن سد سفيد رود با حجم آب تنظيمي يكهزار و صد ميليون متر مكعب از مزاياي احداث اين سد مي باشد.
سد شهريار در 39 كيلومتري شمال شرق ميانه بر روي رودخانه قزل اوزن در حال احداث است.دیل آجی(dilaji )1390/3/2 - 21:39:59
معاون سازمان آب استان:
عمليات اجرايي سد شهريار به اتمام رسيده و "در صورت تامين اعتبار لازم"!! براي اتمام عمليات پاكسازي مخزن، خريد و تملك اراضي باقي مانده مخزن و احداث راه هاي دسترسي جايگزين، آبگيري سد در سال 1392 محقق مي شود.
....................................
دیل آجی: اگر اعتبار من هم تامین شود می توانم لیسانسم را تمام کنم فوقم را بخرم و در انتخابات امسال شرکت کنم و پس از ورود به مجلس بدون کنکور دکترام رو بخونم و درصورتیکه اعتبارم دوباره تامین بشه یک کاخ در وسط یک جزیره بسازم و یک کشتی بخرم و درصورت امکان هواپیمایی هم داشته باشم.
معاون جان اعتبار تامین بشه خیلی کارها میشه کرد. پس نگو تموم شده 90 درصد کار هنوز مونده!


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s