اجرای طرح کمربند حفاظتي از مراتع ميانه توسط بسيج سازندگي - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 47: اجرای طرح کمربند حفاظتي از مراتع ميانه توسط بسيج سازندگيبازدید کننده : 577 نفر

 
تبريز - طرح کمربند حفاظتي از مراتع ميانه توسط بسيج سازندگي اجرا شد.

به گزارش چهارشنبه ايرنا به نقل از روابط عموم سپاه عاشورا، اين طرح حدود 10 هکتار از مراتع شهرستان ميانه را شامل مي شود که در روستاي صومعه سفلي از بخش ترکمن چاي توسط بسيجيان کوشا و خستگي ناپذير بسيج سازندگي حوزه ترکمن چاي با محوريت منابع طبيعي و آبخيزداري اجرا شد.
بر اساس اين گزارش، اين طرح با توافق نامه منابع طبيعي و بسيج سازندگي و همچنين با مشارکت بسيج مهندسين به مورد اجرا گذاشته شده است.حسین حقگو : 1389/4/18 - 17:25:55
سلام صدای میانه ی عزیز و دوست داشتنی ،
چرا تو باید از ایرنا نقل کنی ؟
اصلا ایراد نداره ، از ایرنا نقل کن .
بنظرم یه ذره تنبلی ،
نماینده ی رسمی « صدای میانه » رو باید می فرستادی روابط عمومی بسیج میانه ، باهاشون مصاحبه می کردی و ازشون اطلاعات می گرفتی . این می شد یه خبر تکمیلی .
در ادامه ، یک نماینده ی رسمی از « صدای میانه » می فرستادی اداره ی « جهاد کشاورزی » یا هر بخشی که مرتبط با این موضوع هست و از اونا هم مصاحبه می کردی ، عکسشون و متن مصاحبه شونو می ذاشتی رو سایت .
این خودش ، حداقل دو تا خبر تکمیلی می شد.
ضمنا علاوه بر عکس بسیج سازندگی ، عکس مصاحبه شونده ها ، و مصاحبه کننده ها و عکسی از مراتع زیبا و چشم نواز میانه رو هم می زدین .

واقعا شرمنده که انتقاد می کنم .
حتما پیش خودتون می گین ، این یارو هم که فقط بلده انتقاد کنه .
ولی بخدا نظر بدی ندارم .
چون می بینیم فعالیتتون از همه ی سایتهای دیگه ی میانه ، بهتره ، برای همین می خوام رشد بیشتری داشته باشین .
اینجوری مخاطباتون هم بیشتر می شه .
ضمنا اگه ممکنه ، توی نهادها و ادارات ، رابط رسمی داشته باشین .
یعنی یک نامه نگاری رسمی با همه ی ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی میانه و همه ی مثلا تعاونی مسکن ها ، و سایر نهادها داشته باشین ، و ازشون بخواین که اخبار و اطلاعاتی رو که دوست دارن منتشر بشه رو به شما اعلام کنن . اینطوری کلی اطلاعات تازه بدست میارین .
از نیروی انتظامی بخواین ، حوادث و سوانح و تصادفات شهر رو به شما خبر بده و اینطوری همه ی حوادث رو خواهید داشت . برای اینکه نیروی انتظامی هم ترغیب به همکاری بشه ، کلیه ی اطلاعات رو به نقل از خود نیروی انتظامی منعکس کنین ، مثل کاری که جام جم می کنه .
با همه ی بازاریا و فروشگاهها و مغازه دارا ، در ارتباط باشین و ازشون بخواین اخبار و اطلاعات شهر و بازار رو باهاتون در میون بذارن . خیلیا از این اقشار ، حال و حوصله ی اینترنت و ... رو ندارن . برای اطلاع رسانی ، یه تلفن پیامگیر بذارین . که بشه بهش ، شبانه روزی پیام رسانی کرد . این شماره رو در سطح شهر پخش کنین . برای دریافت اخبار تکمیلی ،مصاحبه ی حضوری با منبع خبر داشته باشین یا اینکه تلفنی باهاش تماس بگیرین و اخبار بیشتری بگیرین .
توی همه ی روستاها باید نماینده داشته باشین . یعنی با این کار ، شما می شین یه سایت با چیزی حدود 500 خبرنگار افتخاری . سعی کنین این افراد رو ثبت کنین و بهشون کارت خبرنگاری افتخاری بدین .
اگه مقدور بود ، یک دوره ی یه هفته ای براشون بذارین . یا یه دوره توجیهی یه روزه که توی دو ساعت ، مطالب مهمی که مدنظرتون هست در خبر رسانی ، بهشون می گین .
روی دهاتها خیلی سرمایه گذاری کنین .
پس اینجاها رو فراموش نکنین :
نهادها و ادارت و موسسات شهری
بازار ، فروشگاهها ، مجامع خصوصی ، دفاتر وکالت ، بنگاهها و ...
نیروهای جوان ( خبرنگاران افتخاری )
نمایندگان خبررسانی در روستاها ( خبرنگاران افتخاری )
منابع خبری آزاد ( هر کسی می تواند با شماره ی شما تماس گرفته و خبری را برساند )

پیروز و سربلند باشید .
..............................................................
صدای میانه: از راهنمایی های شما متشکریم انشا الله با همکاری همشهریان این امور محقق می شود


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s