راه اندازی کانون زبان در میانه - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 41: راه اندازی کانون زبان در میانهبازدید کننده : 945 نفر

مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان آذربايجان شرقي:
كانون‌هاي زبان در آذربايجان شرقي راه‌اندازي مي‌شود

خبرگزاري فارس: مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان آذربايجان شرقي گفت: در شهرستان‌هاي ميانه، مراغه، مرند و جلفا شعبه‌هاي جديد كانون زبان راه‌اندازي مي‌شود.

حسين سليمي‌باهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبريز اظهار داشت: از اين پس كودكان و نوجوانان اين شهرستان‌ها مي‌توانند از امكانات بيشتر كانون بهره ببرند به طوري كه آنها با مراجعه به كانون‌هاي فوق خواهند توانست در كلاس‌هاي زبان انگليسي شركت كنند.
وي با بيان اينكه اين شعب جديد در پي درخواست‌هاي مكرر اهالي و اعضاي كانون ايجاد خواهد شد، گفت: در همين راستا كانون زبان ايران از طريق آزمون اقدام به جذب مدرس زبان انگليسي در اين شهرها خواهد كرد.
مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان آذربايجان شرقي تصريح كرد: زبان انگليسي به عنوان يكي از مهم‌ترين ابزارهاي ارتباطي براي استفاده از منابع و مآخذ علمي و پژوهشي و همچنين بهره‌گيري از فناوري‌هاي پيشرفته، از اساسي‌ترين نيازها براي زندگي در جهان امروز است.
وي در ادامه به سخنان امام راحل در خصوص آموزش زبان انگليسي اشاره كرد و افزود: بنا به گفته رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران كه فرمودند؛ «پيشتر احتياج به زبان‌هاي خارجي نبود، امروز احتياج است و جزو برنامه تبليغات مدارس بايد باشد. زبان‌هاي زنده دنيا آنهايي كه در همه دنيا شايع‌تر است»، بايد در اين امر تلاش كرد.
مدير كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان آذربايجان شرقي اضافه كرد: با افزايش روند توسعه و آموزش، علوم جديد همگي به زبان انگليسي صورت مي‌گيرند و عدم آشنايي با اين زبان برابر با عدم زندگي در دنياي مدرن امروزي است.
وي خاطرنشان كرد: زبان انگليسي از زبان‌هاي زنده و بين‌المللي دنياست كه پرطرفدارترين زبان مكالمه‌اي دنيا به شمار مي‌رود.
سليمي‌باهر افزود: ايجاد شعب كانون زبان در ديگر شهرستان‌هاي استان آذربايجان شرقي از مهم‌ترين اولويت‌هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان براي تامين رضايت شهروندان و رفاه حال آنان است.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s