هاشمی: ايفاي نقش اول توسط مردم سبب موفقيت در جهاد اقتصادي است - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 407: هاشمی: ايفاي نقش اول توسط مردم سبب موفقيت در جهاد اقتصادي است بازدید کننده : 565 نفر

ميانه ،تبريز- نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت:ايفاي نقش اول توسط مردم به طور قطع سبب موفقيت در جهاد اقتصادي است.


به گزارش ايرنا ،سيد حسين هاشمي روز دوشنبه در حاشيه كارگروه اقتصادي شهرستان ميانه با بيان اينكه ايفاي نقش اول توسط مردم علت اصلي پيروزي ايران در جنگ تحميلي بود،افزود:اگر مانند جنگ در جهاد اقتصادي هم نقش اول را به مردم بسپاريم به طور يقين موفقيت حاصل شده و در اين جهاد عظيم كه به مراتب پيچيده تر از جنگ نظامي است، سر بلند خواهيم بود.
وي گفت: سال جهاد اقتصادي از منظر عملكرد و اتمام برنامه پنج ساله چهارم و شروع برنامه پنج ساله بعدي ،موضوع اعمال تحريم ها و محدوديت ها توسط دشمن و قانون هدفمند سازي يارانه ها قابل تعمق و توجه ويژه است.
هاشمي عمل به جهاد اقتصادي را مستلزم ايجاد آگاهي لازم و وحدت عنوان كرد و افزود: وحدت عامل تمام موفقيت ها و تفرقه عامل تمامي اختلافات بوده و تاكيد ائمه و احاديث نيز بر صدق اين گفته متفق القول هستند.
وي همچنين با اشاره به فرماشات مقام معظم رهبري، صنعت و توليد را پيش قراول اقتصاد جامعه عنوان كرد و گفت: كشوري موفق است كه اقتصاد آن بر پايه صنعت استوار باشد و بايد با تلاش مضاعف در صدد رشد بيشتر صنعت و اقتصاد كشور باشيم .
هاشمي خواست و اراده مردم و مسئولين در رسيدن به هدف توسعه اقتصادي را ضروري خواند و اظهار اميدواري كرد كه با وحدت و همدلي موجود در شهرستان ميانه نيز بتوانيم به فرمايش مقام معظم رهبري جامع عمل پوشانده و به پيشرفت منطقه كمك كنيم.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s