حاجی اصغری : جهاد اقتصادي تكليف همگاني است - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 406: حاجی اصغری : جهاد اقتصادي تكليف همگاني است بازدید کننده : 578 نفر

ميانه،تبريز- نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت:جهاد اقتصادي تكليف همگاني است و تحقق كامل آن نياز به پشتيباني عمومي دارد.


به گزارش ايرنا ،محمد رضا حاجي اصغري روز دوشنبه در نشست كارگروه اقتصادي ميانه با بيان اينكه عموم افراد جامعه بايد در ابعاد گسترده به جهاد اقتصادي بپردازند ،افزود: جهاد اقتصادي همچون جنگ نظامي به افراد پشت جبهه و پشتيباني نياز دارد كه عموم افراد را شامل مي شود.
وي تبيين ابعاد اقتصادي و ارايه راهكار مناسب در جهت تحقق هر چه بيشتر جهاد اقتصادي را نيز وظيفه خطير و تكليف همگاني عنوان كرد.
حاجي اصغري در ادامه سخنانش توجه به صنعت و كشاورزي و منابع آبي و حفظ و استفاده از منابع غني شهرستان ميانه را موجب توسعه اقتصادي اين شهرستان خواند و بر استفاده از فرصت بدست آمده براي توسعه اقتصادي منطقه تاكيد كرد.
وي افزود: بايد منابع را در اختيار سرمايه گذاران قرار دهيم تا با سرمايه گذاري مناسب خود زمينه هاي توليد و اشتغالزايي در شهرستان را فراهم كنند.اصغري : 1390/1/23 - 09:22:34
چرا اين نماينده ها سر يك ميز هر دو جنگ رو مثال زدند


در راه مانده : 1390/1/23 - 09:59:15
چرا كه در جنگ توجه همه به دشمن است وفرصتي براي بررسي اشكال وايرادهاي خودمان وجود نبوده وبهترين بهانه است براي توجيه قصورها وتقصيرها!مثل همان عروسي كه رقص بلد نبود ومي گفت اشكال اززمين است كه كج است!نه از من.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s