مسعود هاشم زاده در جام جايزه بزرگ باكو كشتي مي‌گيرد - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 405: مسعود هاشم زاده در جام جايزه بزرگ باكو كشتي مي‌گيرد بازدید کننده : 603 نفر

خبرگزاري فارس: با وجود مخالفت فدراسيون كشتي مسعود هاشم‌زاده، كشتي‌گير آذربايجان شرقي در باكو مشغول تمرين بوده و خود را براي جام آزاد آذربايجان آماده مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي تربيت‌بدني آذربايجان شرقي، اين در حالي است كه مربي تيم ملي فرنگي مخالف حضور وي در تيم ملي بوده و اعلام كرد فدراسيون موافقتي مبني بر حضور هاشم زاده در تيم ملي آذربايجان نداشته است.
پس از حضور سامان طهماسبي در تركيب تيم ملي آذربايجان در مسابقات قهرماني اروپا در سال‌جاري، مسعود هاشم‌زاده و قاسم رضايي نيز براي حضور در جايزه بزرگ باكو، عازم آذربايجان شدند.
مربي تيم ملي فرنگي در خصوص حضور اين كشتي‌گيران در آذربايجان گفت: اين افراد با اطلاع فدراسيون و با هزينه شخصي براي شركت در جام آزاد آذربايجان عازم اين كشور شدند.
جمشيد خيرآبادي تاكيد كرد: البته فدراسيون موافقتي مبني بر حضور آنها در تيم ملي آذربايجان نداشته اما طبق قوانين فيلا كشتي‌گيران پس از دو سال به صورت خودكار مي‌توانند از كشور ديگري در مسابقات بين‌المللي شركت كنند.
علت مخالفت حضور اين كشتي‌گيران در تيم ملي مشخص نبوده اما مسعود هاشم‌زاده و قاسم رضايي در باكو مشغول تمرين هستند و شايد آنها به علت اينكه به اردوي تيم ملي دعوت نشدند، تشخيص دادند در جام آزاد آذربايجان شركت كنند.
هاشم‌زاده كشتي‌گير ايران در المپيك آتن و پكن بود كه در آتن چهارم شد.
سامان طهماسبي، فرنگي كار وزن 84 كيلو و دارنده دو مدال برنز جهان، سال 88 با طي مراحل قانوني فيلا عضو تيم ملي كشتي آذربايجان شد.
محمدرضا آذرشكيب، قاسم رضايي و بشير باباجان‌زاده هم كشتي‌گيران كشورمان بودند كه سال گذشته در رقابت‌هاي قهرماني آذربايجان شركت كرده بودند.
رضايي در سال 2007 مدال برنز جهان را كسب كرد و در المپيك پكن هم ملي‌پوش ايران بود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s