كشف 2.4 ميليون نخ سيگار قاچاق در ميانه - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 392: كشف 2.4 ميليون نخ سيگار قاچاق در ميانهبازدید کننده : 540 نفر

خبرگزاري فارس: فرمانده انتظامي شهرستان ميانه از كشف دو ميليون و 468 هزار نخ سيگار در اين شهرستان خبر داد.فريدون حيدري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ميانه اظهار داشت: در راستاي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و مبارزه با قاچاق كالا طي يك عمليات غافلگيرانه پليسي مقدار قابل توجه‌اي سيگار خارجي قاچاق و تنباكوي غيرمجاز كشف و ضبط شد.
حيدري افزود: برابر گزارش‌هاي مردمي مبني بر نگهداري و قاچاق سيگارهاي خارجي واقع در يكي از محلات، عوامل پليس آگاهي شهرستان پس از انجام يكسري كارهاي اطلاعاتي با اخذ دستور مقام قضايي به محل فوق اعزام و در بازرسي از محل دپو، دو ميليون و 468 هزار و 400 نخ سيگار خارجي قاچاق و 18 هزار بسته تنباكوي غيرمجاز كشف و ضبط كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان ميانه تصريح كرد: در اين راستا دو نفر به هويت (پ-ا) و (م-ا) دستگير و پس از تكميل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شدند.
حيدري همچنين اظهار داشت: سارق 13 خودرو حين ارتكاب چهاردهمين سرقت خود با هوشياري مأموران نيروي انتظامي شهرستان دستگير شد.
حيدري افزود: در پي وقوع سرقت خودرو در شهرستان ميانه، عوامل نيروي انتظامي شهرستان با هوشياري و تلاش شبانه‌روزي موفق به دستگيري سارق سابقه‌دار 35 ساله ساكن تهران شدند.
وي در ادامه گفت: اين سارق، سرقت خودرو در ميانه را از اول اسفند سال جاري آغاز كرده بود كه حين ارتكاب چهاردهمين سرقت خودرو دستگير و تحويل مقامات قضايي شد.
حيدري تصريح كرد: اين خودرو‌ها به همراه ابزار‌آلات درون خودرو به صاحبان آن تحويل مي‌شود.سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/17 - 20:16:45
ای ول سبزپوشان میانه ای بابا یک زمانی گلوگاه میانه مشهور بود آنجا فیلم می ساختند دلمون تنگ شده بود برای آن دوران آفرین بر تمام افسران و سربازان ناجا


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s