حاجی اصغری:ايران اسلامي بعنوان قطب نجات بخش جهان اسلام مايه اميدملتهاي منطقه است - صدای میانه
منبع : خبرگزاري ايسنا

متن شماره 385: حاجی اصغری:ايران اسلامي بعنوان قطب نجات بخش جهان اسلام مايه اميدملتهاي منطقه استبازدید کننده : 1843 نفر

خبرگزاري ایسنا : مهندس حاجی اصغری گفت: ايران اسلامي به عنوان قطب نجات‌بخش جهان اسلام مايه اميد ملت‌هاي منطقه است.

به گزارش خبرگزاري ایسنا ، سید محمد رضا حاجی اصغری در نشست مشترك با برخی مسئولان شهر میانه بر ضرروت تعميق وحدت ميان مردم و مسئولان براي نيل به قلل موفقيت و كمال تاكيد كرد.

وي گفت: ايمان مردم در كنار هماهنگي Ùˆ همكاري مسئولان باعث شد تا سياه دلي برخي افراد Ùˆ گروه‌هاي سياسي هيچ‌گونه آثار منفي در شهر نداشته باشد Ùˆ با همدلي Ùˆ همراهي در همه صحنه‌هاي انقلاب حضور جدي داشتند.

حاجی اصغری يادآور شد: ايران اسلامي به عنوان قطب نجات‌بخش جهان اسلام مايه اميد ملت‌هاي منطقه است.درراه مانده : 1390/1/9 - 02:58:45
آقای حاجی جان!آیا شما به غیر از ملتهای منطقه وجهان مسئولیتی هم در قبال خانواده ها ومادران وپدران پیر شهدای شهرمان دارید؟ در باره ی مادر پیر شهید گمنام (یحیی) که اندکی مانده بود زیر آوار خانه ی قدیمی اش زنده به گور شود اطلاعی دارید؟یا مشغول کارهای پارلمانی وکمیسیونی خود هستید!؟


مهدی موسوی : 1390/1/9 - 12:37:32
صدای میانه مزخرف ترین سایت دنیاست از آدمای ترسویی که جرات بیان نظرات مخالفشون رو ندارند متنفرم .
..........................
صداي ميانه: آقاي شهاب نونهال! لطفاً با اسم واقعي خودتان كامنت بگذاريد!!!


شهاب نونهال(4334 )1390/1/9 - 12:44:04
چرا جوسازی می کنید آقای حاج اصغری به عنوان نماینده مجلس در مورد تحولات منطقه اعلام نظر کرده چرا مسایل رو اینطور بیان می کنید و تعجب می کنم صدای میانه کوچکترین انتقاد رو از بعضی ها برنمیتابه و نظراتشون رو نشون نمی ده ولی هر فحش و بی ادبی را نسبت به نماینده فهیم و محبوب شهرمون آقای حاج اصغری تایید میشه خدا نکنه شما صدای میانه ای ها روز ی قدرت رو در دست بگیرید که هیچ کس بجز طرفدارانتون حق نفس کشیدن هم نخواهند داشت این همون ازادی اندیشه در مکتب صدای میانه هست واقعا براتون متاسفم


در راه مانده : 1390/1/9 - 12:55:02
ماه نور فشاند ...عو عو کند-هرکسی بر طینت خود می تند.


در راه مانده : 1390/1/9 - 13:19:57
رنگ رخسار خبر می دهد از سر درون!دهن مبارکتون کف کرده از بس ناراحت شدین ،مواظب باشین .


در راه مانده : 1390/1/9 - 13:24:55
من هم با نظر شهاب در مورد فحش و بی ادبی و...در کامنت موسوی موافقم.اصلا کار خوبی نیست.نمی دانم چرا حرفا ولحن کلام همه ی این طرفدارای جوان یه جور هستن؟


شهاب نونهال(4334 )1390/1/9 - 13:35:50
من ان قدر شهامت دارم که با اسم و فامیل واقعیه خودم پیام ارسال بکنم و مثل (در راه مانده ) اسامی مجعول نمی گذارم در ضمن شما چه بخواهید و چه نخواهید مهندس حاج اصغری چهره محبوب و نماینده اول شهر ما هستند و طرفداران واقعی ایشان به دلیل نبود آزادی اندیشه در سایت صدای میانه عضو نمی شوند و بیشتر در سایت میانالی اعلام نظر می کنند.


درراه مانده : 1390/1/9 - 14:26:41
این شهاب نونهال در شناسایی چهره های محبوب سایتها وشهرش مشکل دارد وفکر می کند می تواند از طرف همه ی اعضای سایت ویا مردم میانه اظهار نظر بفرماید!در واقع این مطلبی است که در مورد اکثر طرفداران وهواداران ودوستان حاجی صدق می کند. بنظرم با این هواداری ها کارش به جایی نمی رسد این دوره!


شهروند میانه ای : 1390/1/9 - 16:46:52
شما نظر دهید : چه کسانی امسال در میانه برنده ماراتُن نفس گیر انتخابات مجلس نهم خواهند بود؟
(اسامی به ترتیب حروف الفبا درج گردیده ):
*آقایان :
* مهدی احمدی (دبیر بازنشسته)
* احمدی آزاد (دبیر بازنشسته)
*صادق به مرام (دبیر متوسطه )
*سید رضا حاج اصغری (نماینده)
* سیّد بهلول حسینی (معاون وزیر جهاد کشاورزی)
حافظ شورچی(کارمند بانک کشاورزی)
*محمد عارفی (دانشگاهی)
* فردین فرمند(دانشگاهی)
*محمد علی مددی(دبیر بازنشسته)
*احمد مسلمی(دبیر متوسطه )
*منصور میرزایی (پاسدار بازنشسته)
*حجت الاسلام نورمحمدی(روحانی)
*صادق نائبی (نویسنده)
*سیدّ حسن هاشمی(پزشک)


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/1/11 - 17:15:58
مهدي موسوی (به اصطلاح ):صدای میانه مزخرف ترین سایت دنیاست از آدمای ترسویی که جرات بیان نظرات مخالفشون رو ندارند متنفرم .
..........................
صداي ميانه: آقاي شهاب نونهال! لطفاً با اسم واقعي خودتان كامنت بگذاريد!!!(نه بااسم مهدي موسوی)
________________
شهاب نونهال :من ان قدر شهامت دارم که با اسم و فامیل واقعیه خودم پیام ارسال بکنم
_________________
پدرام نائبی:خدایا شکر که نمردیم و معنی شهامت و شجاعت رو هم فهمیدیم.


شهاب نونهال(4334 )1390/1/11 - 18:11:47
علی موسوی (به اصطلاح ):صدای میانه مزخرف ترین سایت دنیاست از آدمای ترسویی که جرات بیان نظرات مخالفشون رو ندارند متنفرم .
..........................
صداي ميانه: آقاي شهاب نونهال! لطفاً با اسم واقعي خودتان كامنت بگذاريد!!!(نه بااسم علی موسوی)
________________
شهاب نونهال :من ان قدر شهامت دارم که با اسم و فامیل واقعیه خودم پیام ارسال بکنم
_________________
پدرام نائبی:خدایا شکر که نمردیم و معنی شهامت و شجاعت رو هم فهمیدیم.
.................................................................
با عرض سلام خدمت جناب پدرام خان نایبی عرض کنم اولا علی موسوی نبود و مهدی موسوی بود دوما من در این مورد به مسولان صدای میانه توضیح دادم که این یک سوتفاهم بوده سوما هم شما و افرادی نظیر شما که برای چاپلوسی و خودشیرینی حاضرید هر کاری بکنید با معنا و مفهوم شهامت و شجاعت بیگانه اید و من بعید می دانم معنیش را بفهمید.


: 1390/1/11 - 19:49:23
خدا وکیلی تا کی باید در میانه متاسفانه شاهد تخریب و غیبت و استهزا ، تمسخر و بهتان زنی و با میکروسکوپ دنبال نقطه ضعف برای همدیگر پیدا کردن باید باشیم .مدتها از دور اوضاع و احوال میانه را می دیدم ولی الان هم می بینم که بدبختانه جو سابق تخریب و تضعیف و بهتان گویی به همدیگر یقه برخی جوانان و دانشجویان پرشور این شهر را نیز گرفته که باید همه فکری به این وضع بکنیم بحث کار فرهنگی کردن و فرهنگ سازی هم که می شود نباید فقط یک اداره یا یک دونفر مسئول را نشانه گرفته و تمام مشکلات را بر سر آنها بیاندازیم بله آنها نیز باید همت کنند ولی اول همه باید از خودمان شروع کنیم . در این سایت بطور مثال یکی از دانشجویانمان را دیدم که بی ترمز و بی ادبانه یک نفر را در مورد انتخابات هدف و آماج حملات خود قرار داده بود که با این اوضاع و اوصاف خدا بداد مردم میانه برسد با این جوانان . ما که به نوبه خود از همه اساتید و روشنفکران و صاحب نظران شهرمان معذرت می خواهیم که اینگونه جو بی نزاکتی را متاسفانه تعدادی در میانه راه انداخته اند . آیا وقت آن فرا نرسیده که واقعا فکری به حال فرهنگ و آبادانی و توسعه و پیشرفت شهرمان بکنیم و چاره ای بیندیشیم .
به امید سربلندی و بهروزی روزافزون شما دلسوزان و علاقمندان واقعی شهر تاریخی میانه و گذر از مرحله کنونی و دستیابی به میانه ای آباد ، سرزنده ،پیشرفته و فاقد جوانان بیکار !


پدرام نائبی(Hamshahri )1390/1/12 - 16:48:56
آقای شهاب نونهال : علي حسن حسین و... چه فرقی دارد مهم نفس عمل شماست که با کلک و حقه می خواهید فکرتان را در سایت بگنجانید!
بنده هم متن توجیهی شما را خواندم.ولی شما جای ما مخاطبین باشید چگونه باور کنیم دو نفر جداگانه در یک محل یکسان(در یک کافی نت )و در زمان یکسان نظری یکسان و همسو به یک سایت مشترک می فرستند ! !
در ضمن چاپلوسی و تملق صفتی شایسته ی جنابعالی است ! آقای شجاع!مرا مورد لطف و عنایتتان قرار ندهید.


سؤز باز(sozbaz )1390/1/14 - 21:20:08
حاجی اصغری: "ايمان مردم در كنار هماهنگي و همكاري مسئولان باعث شد تا سياه دلي برخي افراد و گروه‌هاي سياسي هيچ‌گونه آثار منفي در شهر نداشته باشد"
...................
سؤزبار: منظورون کیمدی؟ اهل قلم یا اهل سیاست؟


سینا میانه(sinamiyaneh )1390/1/14 - 21:48:06
دل ها بایستی مطوف به پروردگار متعال باشد تا نظیر نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی ایران جناب آقای مهندس هاشمی نظرات مخالف را به جان خریده و هر روز با همت بیشتر مشکلات عموم مردم را رفع نماید.
عزیز برادر نماینده منتخب مردم میانه جناب آقای مهندس سید رضا حاجی اصغری کسی در شهر میانه به دنبال سیاه نمایی و یا خدای ناکرده به دنبال تخریب شخصیت محترم جنابعالی نمی باشد. اندکی تحقیق قطعا شما برادر محترم را به این نتیجه خواهد رساند که نه تنها در میانه بلکه در کل کشور مشکلات کوچک و یا بزرگ وجود دارد ابن یادآوری کوچکی است تا نه تنها حضرتعالی بلکه دیگر نماینده محترم میانه در مجلس شورای اسلامی ایران جناب آقای مهندس هاشمی با وجود وظایف سنگین در مجلس از مقام معنوی خود که ملت بزرگ ایران آن را تفوبض نموده است برای حل مشکلات ملت خصوصا عزیزان عرش الهی یتیمان شهر میانه استفاده نمایید. نه شما به ما نیاز دارید نه ما به شما شاید حرکت کوچک شما چشمان غمگین و چشم به در این عزیزان را خوشحال نماید با آرزوی موفقیت الهی برای نمایندگان محترم میانه در سراسر ایران به خصوص جناب آقای مهندس سید رضا حاجی اصغری و همکار عزیزش جناب آقای مهندس سید حسین هاشمی


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s