چند خبر از آموزش و پرورش میانه - صدای میانه
منبع : پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش

متن شماره 32: چند خبر از آموزش و پرورش میانهبازدید کننده : 733 نفر

کسب رتبه اول استانی توسط هنرجوی هنرستان ثامن الائمه منطقه میانه در مسابقه مقاله نویسی ویژه هنرجویان رشته نقشه کشی

با توجه به اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان دانش آموزآیلار علیخانی از هنرستان ثامن الائمه منطقه میانه در زمینه مسابقه مقاله نویسی ویژه هنرجویان رشته نقشه کشی ساختمان و نقشه کشی به کمک رایانه شاخه کارودانش رتبه اول استانی را دربین مناطق و نواحی استان کسب کرد.


  انتخاب شوراهای دانش آموزی مدارس رازی و شاهد پویندگان منطقه میانه بعنوان شوراهای برتر استانی و راهیابيشان به مرحله کشوري

با توجه به ارزیابی اداره کل آموزش و پرورش استان شورای دانش آموزی هنرستان رازی و شورای دانش آموزی مدرسه راهنمایی شاهد پویندگان منطقه میانه بعنوان شورای دانش آموزی برتر استانی انتخاب و به مرحله کشوری راه یافتند . لازم بذکر است که همایش کشوری شوراهای دانش آموزی برتر استان ها در تیرماه در اردوگاه کشوری میرزا کوچک خان رامسر برگزار خواهد شد.


چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش میانه برگزار شد .

         چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش میانه با حضور سید حمید یزدانی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش میانه و حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری نماینده امام جمعه محترم شهرستان و عدالتخواه مدیر آموزش و پرورش میانه در محل اتاق جلسات آموزش و پرورش میانه برگزار شد .

در این جلسه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری نماینده امام جمعه محترم شهرستان در شورای آموزش و پرورش با اشاره به آیه ای از کلام ا... مجید فرمودند : تقوا بالاتر از ایمان است و داخل این تقوی هم رسیدگی به خلق است و هم عبادت خالق . و خداوند به ما کمک کند . که هم ایمان داشته باشیم و هم تقوا . چون تقوا تنها ایمان به خدا نیست بلکه رسیدگی به خلق خدا هم هست .

سپس سید حمید یزدانی فرماندار میانه در سخنانی بیان داشتند که : در عصر حاضر در دیگر کشورها اگر کسی علوم کامپیوتر را بلد نباشد و لو اینکه شخص فوق لیسانس هم باشد بیسواد تلقی می شود و در دنیا در بحث I.T   انسان دیجیتال جز برای تفریح بیرون نمی رود و شعار جهانی I.T   آموزش پشت مانیتور ، تجارت پشت مانیتور و اداره و کار نیز پشت مانیتور انجام می گیرد و ما با ید همه دست به دست هم بدهیم تابیسوادی را از بین ببریم و تلاشمان این باشد که سطح کیفیت آموزش را بالا ببریم و برای اینکار باید برنامه داشته باشیم بطوریکه کارهایمان ماندگار باشد .

   وی در ادامه سخنان خود یادآور شدند که : شورای آموزش و پرورش در کنار شورای تأمین و کار گروه بهداشت از مهمترین جلسات فرمانداری محسوب می شود .

در ادامه جلسه عدالتخواه مدیر آموزش و پرورش میانه ضمن گزارش فعالیتهای آموزش و پرورش میانه عنوان کردند : به لطف خداوند متعال و عنایت مسئولین محترم شهرستان و همکاریهای ارزنده مدیران محترم مدارس و کادر زحمتکش اداره ، ستاد بزرگداشت مقام معلم میانه با توجه به شاخص های اعلامی و ارزیابیهای بعمل آمده از طرف استان در بین 40 منطقه با کسب بالاترین امتیاز رتبه برتر استانی را کسب کرده است و همچنین طبق ارزیابیهای بعمل آمده از سوی استان این منطقه در بین کلیه مناطق در مسابقات اذان و انشاء نماز رتبه دوم استانی را کسب کرده است .

عدالتخواه مدیر آموزش و پرورش میانه در ادامه سخنان خود ، در خصوص ایجاد خدمات رفاهی برای همکاران شاغل در آموزش و پرورش و خانواده هایشان - صدور احکام کلیه کارکنان جذب دانش آموزان به هنرستانهای فنی و حرفه ای و کارودانش و هم چنین درمورد نحوه تأسیس  و ادامه مدارس هیئت امنایی مطالبی را ایراد نمودند .

لازم بذکر است که آقایان مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی در خصوص برنامه های کلاسهای تابستانی و آقای بوستانی رئیس نهضت سوادآموزی شهرستان در خصوص جشن شکر گزاری گزارش مبسوطی را ارائه نمودند .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s