راه اندازی هيات ورزش هاي نابينايان و كم بينايان شهرستان ميانه - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 301: راه اندازی هيات ورزش هاي نابينايان و كم بينايان شهرستان ميانه بازدید کننده : 441 نفر

هيات ورزشي نابينايان در پنج شهرستان آذربايجان شرقي راه اندازي مي شود
تبريز- رييس هيات نابينايان و كم بينايان آذربايجان شرقي از راه اندازي پنج هيات در شهرستان هاي استان تا پايان بهمن ماه سالجاري خبر داد.
'خسرو سليمي نيا' روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: در همين راستا و به مناسبت گراميداشت ايام مبارك دهه فجر، فردا هيات ورزش هاي نابينايان و كم بينايان شهرستان ميانه راه اندازي و شروع به فعاليت مي كند.
وي خاطر نشان كرد: پس از راه اندازي هيات ميانه، هيات هاي شهرستان مرند ، مراغه ، اهر و سراب نيز تا پايان بهمن ماه سالجاري راه اندازي خواهد شد و با مساعدت تربيت بدني استان، اين هيات ها تجهيز مي شوند.
سليمي نيا خواستار حمايت رييسان ادارات تربيت بدني شهرستان ها از ورزش هاي نابينايان و كم بينايان شد و گفت: در حال حاضر ورزش نابينايان و كم بينايان استان در تبريز در هشت رشته ورزشي در بخش مردان و چهار رشته در بخش بانوان فعال است و براي توسعه رشته هاي اين هيات، نياز به حمايت و مساعدت مسوولين شهرستان ها و ادارات تربيت بدني داريم تا بتوانيم در همه شهرستانها، 12 رشته ورزشي را فعال كنيم.
رييس هيات ورزش هاي نابينايان و كم بينايان آذربايجان شرقي آمادگي هيات براي ايجاد دفتر هيات در ديگر شهرستان ها را اعلام كرد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s