امام جمعه میانه:تلاش کنیم تا بی حجابی در جامعه اسلامی ما ارزش نشود. - صدای میانه
منبع : پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری میانه

متن شماره 294: امام جمعه میانه:تلاش کنیم تا بی حجابی در جامعه اسلامی ما ارزش نشود. بازدید کننده : 475 نفر

خطیب جمعه میانه با اشاره به 17 دی سالروز اجرای توطئه استعماری کشف حجاب به دستوررضاشاه در سال 1314 هجری شمسی گفت: این کاردر آن زمان با غیرت ملت ایران عملی نشد اما چگونه است که امروز خودمان به سمت بی حجابی می رویم.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حامدی تاکید کرد که بایستی با همت جمعی مجلس ، دولت ، دستگاه قضایی در کنار خواست و اراده ملی و مردمی تلاش کنیم تا بی حجابی ارزش نشده و حجاب بی ارزش نشود.
وی در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت سالروز قیام خونین مردم قم در19 دی سال 1356 با بیان فرمایش امام جمعه قم که از 9 دی تا 19 دی را دهه  بصیرت نامیدند گفت: 9 دی 88 روز خنثی سازی یک فتنه بزرگ بود البته با بصیرت و آگاهی مردم همیشه حاضر در تمامی صحنه ها و درایت مقام معظم رهبری، و اکنون که در برهه حساس هدفمند کردن یارانه ها و توطئه چینی افزون دشمنان قرار داریم نیاز است تا به بصرت خود افزوده و دولت را در اجرای کامل این طرح همراهی کنیم.
وی در ادامه به عملکرد مطلوب دولت در بحث آردو نان اشاره کرده از متولیان آردو نان خواست تا با تهیه آرد باکیفیت و پخت نان مطلوب به ماندگاری خود در صحنه رقابت کمک کنند زیرا مردم خواهان نان با کیفیت هستند.
امام جمعه میانه همچنین خواهان رسیدگی  مسئولین ذیربط و همکاری مردم درپاکسازی ورودی های شهر از نخاله و آشغال شدو افزود: ورودیهای هر شهر نشانگر فرهنگ شهر است و افراد متخلف باید بدانند که با آنها برخورد جدی صورت خواهد گرفت تا شهر را به وضعیت مطلوب و در خور شان مردم برسانیم.
وی در پایان با دعوت مردم به تقوی و پرهیزگاری ، به حضور شیطان در مواقع عصبانیت ، قضاوت بین دو نفر و بودن در کنار نامحرم تاکید کرده از مردم خواست تا در این مواقع به عقل و منطق رجوع کرده و رضای خدا را در نظز بگیرند تا ازشر شیطان و وسوسه های شیطانی در امان بمانند.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s