روابط عمومی فرمانداری میانه ؛ برترین روابط عمومی فرمانداری های استان - صدای میانه
منبع : روابط عمومی و امور بین الملل استانداری

متن شماره 287: روابط عمومی فرمانداری میانه ؛ برترین روابط عمومی فرمانداری های استانبازدید کننده : 712 نفر

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان شرقي ضمن تشكر از زحمات عموم مسئولين روابط عمومي فرمانداريها، روابط عمومی فرمانداری‌های میانه، کلیبر و هشترود را  به عنوان روابط عمومی‌های برتر و فعال در سطح فرمانداری‌های استان معرفی کرد.

 

بابک محمدزاده گفت : دولت نگاه خاصی به بحث اطلاع ‌رسانی دارد و در اين راستا  سياستهاي خوبي نيز در سطوح بالاي دولت  اتخاذ شده كه بايد از اين ظرفيتهاي جديد در تقويت روابط عمومي ها استفاده حداكثري شود. 
وي در نشست مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان با اشاره به رویکرد اصلي دولت دكتر احمدي نژاد در توجه به مناطق خرد و محروم افزود: به علت گستردگی فعالیت‌ها، اهمیت روابط عمومی فرمانداری‌ها در انعکاس مطلوب عملکرد دولت در مناطق مختلف شهری و روستایی بیش از پیش مشخص می‌شود.
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی ضمن اشاره به  سنگين بودن كار روابط عمومي ها كه با امكانات كم جوابگوي انتظارات بالا و متعددي هستند، خواستار عنايت بيشتر مسئولان به زحمات و تنگناهاي مديران روابط عمومي شد.

محمدزاده در ادامه، کار روابط عمومی را مجموعه‌ای از خلاقیت و پشتكار توصیف کرد و گفت: ارتقای سطح روابط عمومی‌ها تنها وابسته به امکانات سخت‌افزاری نیست بلکه فعالان این حوزه باید روحیه پیشرفت نیز داشته باشند.
وي با اشاره به توجه بالاي استاندار آذربایجان شرقی به بحث اطلاع‌رسانی گفت: شخص استاندار با توجه به علاقمندي و تسلط  به حوزه رسانه و اطلاع رساني تاكيد بجايي بر ارتقای فعالیت‌های اطلاع‌رسانی از طريق تقويت روابط عمومي ها دارند و بنابراین فضا برای شکوفایی ظرفیت‌های روابط عمومی‌ها آماده است.
محمدزاده افزود: به تبع این توجه و علاقه‌مندی، انتظار بيشتري از مديران روابط عمومی بخصوص در سطوح فرمانداري ها وجود دارد و باید به نحو شایسته‌ای به این انتظار پاسخ داد.
رئیس روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان شرقی همچنین بر تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها در سطح شهرستان‌های استان تاکید کرد و گفت: تشکیل این شورا با محوریت روابط عمومی فرمانداری در سطح شهرستان‌ها، موجب هم‌فکری و استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های روابط عمومی دستگاه‌های مختلف اجرایی است.
وی همچنین آموزش‌های تخصصی، تجهیزات سخت‌افزاری و تعریف ساختار روابط عمومی را از مهم‌ترین نیازهای روابط عمومی فرمانداری‌ها ذکر کرد و بر اتخاذ تمهیدات ویژه برای حل این مشکلات تاکید کرد.
محمدزاده علمداري همچنین از برگزاری نشست فصلی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های آذربایجان شرقی در 26 دی امسال خبر داد.
در ادامه این نشست، مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان هريك به بیان نقطه نظرات و مشکلات خود پرداختند.

.....................................................................

صدای میانه : صدای میانه ضمن تبریک این موفقیت به روابط عمومی فعال و پویای فرمانداری میانه، از جناب آقای زرین به عنوان فعالترین عضو صدای میانه با حدود 300 مطلب تقدیر و تشکر می کند.محمدصادق نائبی(msnaebi )1389/10/15 - 10:34:00
خیلی خوشحالم که به هرحال قدر کسی که کار می کند را می دانند. روابط عمومی فرمانداری میانه جزو پرکارترین و پاسخگوترین روابط عمومی های کشور است. درج 300 مطلب در یک وبسایت غیردولتی و پاسخ دادن به تک تک سئوالات مرتبط را نمی توان در هیچ جای کشور دید. بنده چند ماه پیش از فرماندار وقت مهندس یزدانی بابت این موضوع درخواست کردم که از روابط عمومی فرمانداری تجلیل شود تا آنهایی که تعهدی در اطلاع رسانی و پاسخگوئی به مردم احساس نمی کنند به خود آیند ولی عمر ایشان کفاف نداد. اگر به اخبار درج شده توسط روابط عمومی فرمانداری میانه دقت کنید بسیاری از آنها در روزهای تعطیل و حتی ساعتهای آخر شب است که نشان می دهد ایشان در خارج از محل کار نیز به عشق وظیفه خود کار می کنند. ما نیز باید قدردان چنین افراد خاص و اندکی باشیم.


مهدي لطفي(kaghazkonan )1389/10/15 - 11:34:59
بنده نیز این موفقیت را به آقای زرین و روابط عمومی فرمانداری میانه تبریک می گویم و از زحمات آقای زرین کمال تشکر و قدردانی را دارم


روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میانه(nobahkt )1389/10/15 - 11:52:00
ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون از زحمات وپیگیرهای مسئول محترم روابط عمومی فرمانداری شهرستان میانه درعرصه ی خبرواطلاع رسانی تقدیر وتشکر می شود.


ا.مختاری(meeanaji )1389/10/15 - 12:39:34

تقدیم به آقای زرینروشنی 1389/10/15 - 14:35:43
واقعاً حقش هست. مبارکه


روابط عمومي آموزش و پرورش منطقه ميانه(km1349 )1389/10/15 - 14:36:50
كسب رتبه برتر استاني توسط روابط عمومی محترم فرمانداري میانه رابه عموم همشهريان محترم و برادر ارجمند جناب آقاي زرين تبريك عرض مي نمايم. واميدوارم هميشه موفق و سربلند باشند.


طاهر نائبی(mayana )1389/10/15 - 15:57:10
روابط عمومی فرمانداری میانه و آقای زرین نه تنها برترین ،بلکه با حوصله ترین ،روابط عمومی است.
تبریک عرض می کنم.


سعيد صادقيان(saied16 )1389/10/15 - 15:58:35
ضمن تبریک به آقای زرین، موفقیت و سلامتی ایشان را از درگاه احدیت آرزومندم.


سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه(hamlonagl )1389/10/15 - 19:56:36
بدینوسیله کسب عنوان برترین روابط عمومی فرمانداری های استان توسط روابط عمومی محترم فرمانداری شهرستان میانه که حاصل تلاشهای بی وقفه فرمانداری محترم به ویژه جناب آقای زرین (مسئول محترم روابط عمومی فرمانداری) می باشد را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمائیم.


: 1389/10/15 - 22:13:47
مدیریت راوبط عمومی فرمانداری بی نظیر است و ارتباط شایسته ای با ارباب رجوع ، مخاطبانش و جامعه دارد. بی شک هر سازمانی با کمبود خبر و ضعف تبلیغات مواجه می شود نقش کم رنگ روابط عمی هویداست .
برادر زرین دوستت داریم و ضمن عرض تبریک امیدواریم در پهناورترین شهرستان استان حضورت همیشه و همواره منشاء خیر و برکت باشد.


احدی : 1389/10/16 - 00:08:34
واقعا زحمات آقای زرین و مدیریت روابط عمومی فرمانداری میانه قابل تقدیر است این موفقیت را به آقای زرین تبریک می گویم؛ امیدوارم روابط عمومی فرمانداری الگویی برای دیگر ادارات باشد


دکتر شیویاری : 1389/10/16 - 00:11:04
ضمن تشکر از فرماندار محترم شهرستان میانه و کلیه پرسنل پرتلاش و زحمتکش فرمانداری میانه ,کسب این موفقیت را تبریک عرض نموده و برا ی کلیه عزیزان بویژه برادر گرامی جناب آقای زرین موفقیت و سلامتی مسئلت می نمائیم.


همکار فرمانداری : 1389/10/30 - 08:34:39
ضمن تبریکات واسعه به برادر گرامی آقای زرین جادارد با تبریک ویژه به فرماندار شایسته و مجرب قبلی برادر بزرگوار، مهندس یزدانی ،در انتخاب بجای ایشان به این مسولیت قدرشناسی مردم میانه را از دوره مسولیت کوتاهشان ابراز داشته باشیم.(من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s