باند دوم محور سراب-بستان آباد كلنگ زني شد - صدای میانه
منبع : ایسنا

متن شماره 286: باند دوم محور سراب-بستان آباد كلنگ زني شدبازدید کننده : 505 نفر

مدير كل ساخت و توسعه منطقه 5 از كلنگ زني محور سراب-بستان آباد در استان آذربايجان شرقي خبر داد و گفت: امروز با حضور مديرعامل شركت ساخت و توسعه،معاونت ساخت و توسعه راهها و جمعي از مسئولان استاني كلنگ قطعه اول از باند دوم محور سراب-بستان آباد به زمين زده شد  .   

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی،  محمد صادق وجدي ضمن اعلام اين خبر افزود: محور سراب-بستان آباد به طول 65 كيلومتر است كه امروز عمليات اجرايي قطعه اول آن به طول 25 كيلومتر آغاز شده است  .

وي تاكيد كرد: قرارداد عمليات اجرايي قطعه اول اين محور 24 ماهه است كه در صورت تامين اعتبار تا پايان سال 91 به پايان مي رسد .

مدير كل منطقه 5 خاطر نشان كرد: اين محور يكي از مسيرهاي پرتردد و پر حادثه كشور است كه با احداث آن ارتباط ميان استانهاي شمالي را با مناطق شمال غربي كشور تسهيل مي شود.

وجدي احداث محور سراب-بستان آباد را به جهت بالابردن سرعت تردد،افزايش سطح ايمني مسافرت و كاهش قابل توجه سوانح رانندگي و تصادفات به ويژه برخوردهاي رخ به رخ وسايل نقليه عنوان كرد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s