تذکرنمایندگان میانه به مسئولان - صدای میانه
منبع : خبرگزاری مجلس شورای اسلامی

متن شماره 276: تذکرنمایندگان میانه به مسئولانبازدید کننده : 555 نفر

سرويس  صحن  -  7 دی 1389 ساعت 14:15

 

تذكر كتبی نمایندگان به مسئولان 2

ادامه تذكرهای كتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی كشور و رئیس جمهوری که از سوی "امیدوار رضایی میرقائد" عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد ،بدین شرح است .

تذكر فدائی نماینده سنقر و کلیایی به وزیر نیرو به دلیل بررسی علت قطع مكرر برق روستاهای حوزه انتخابیه.
تذكر امین شعبانی نماینده مردم سنندج، دیوان دره و كامیاران به وزیر كشور برای تسریع در ارتقاء دهستان حسین آباد به بخش و ایجاد بخشداری در حسین آباد؛ این نماینده تذكر به وزیر نیرو برای رسیدگی به وضعیت نابسامان فاضلاب روستاهای حوزه انتخابیه داد.

تذكر شعبانی به وزیر راه و ترابری برای تسریع در احداث كنارگذر سنندج، ایوان دره و كامیاران و ایجاد حوزه راه سازی در استان كردستان و نیز تذكری به وزیر كشور برای تسریع در رسیدگی وضعیت نابسامان ارائه خدمات رفاهی به روستاهای الحاق شده به شهر سنندج داد.

تذكر رمضان شجاعی كیاسری نماینده مردم ساری به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشكی درارتباط با تاسیس اورژانس 115 در جاده گوهرباران و نیز تذكری به وزیر نفت برای تسریع در عملیات طرح های گازرسانی در بخش های میان رود، مركزی، دودانگه و چهاردانگه، همچنین تذكری به وزیر راه و ترابری جهت تسریع در تامین اعتبار طرح های كمربندی شمالی، جاده های گوهرباران، ساری دودانگه به چهاردانگه.

تذكر صمد مرعشی نماینده مردم رودبار به وزیر مسكن و شهرسازی جهت ارائه توضیح درخصوص عدم اجرای طرح های هادی توسط بنیاد مسكن، مرعشی به وزیر كشور ارتباط باضرورت استقرار جایگاه هوایی بالگرد برای جلوگیری از آتش در مركز استان گیلان.

تذكرات كاظم فرهمند نماینده مردم بافق، مهریز، ابركوه به وزیر جهاد كشاورزی به جهت تامین سوخت مورد نیاز گلخانه دارانی و مجتمع های دامداری، به وزیر امور اقتصادی برای تامین و پرداخت قسمتی از یارانه سوخت كشاورزان و به وزیر راه و ترابری احداث و ساخت جاده یزد به ویژه درمنطقه ابركوه.

تذكرات فتح الله حسینی نماینده پاوه، جوانمرد و كلات باباجائی به وزیر نفت برای تسریع در گاز رسانی به شهر پاوه از مصوبات سفرهای استانی هیات وزیران به استان كرمانشاه ووزیر راه و ترابری برای برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی ماهان به كرمانشاه.

تذكر مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر كار و امور اجتماعی درخصوص تسریع در عملیات اجرایی ساخت سالن های ورزشی خانه كارگر لنگرود با وجود گذشت 12 سال از شروع طرح.

تذكر هادی قوامی، رهبری، موسوی، حمیدرضا فوادگر، احمد مهدوی ابهر، ترابی، كاظم دلخوش، آقازاده، آرین منش، اسماعیل كوثری، محمدی، طاهرپور،‌علی مطهری، عزیزاكبریان، عباس رجایی، محمدرضا حاجی اصغری، حمیدسعادت و حسین حسینی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رئیس جمهور برای اجرای طرح تحول اقتصادی در سایر بخش ها.

تذكر رضا رحمانی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسكو به وزیر جهاد كشاورزی بای تسریع ایجاد پایلوت پایوتكنولوژی صنایع غذایی در پژوهشكده شمال غرب.

تذكر مجید نصیرپور سراب به رئیس جمور براب تسریع در احداث مجموعه ورزشی شهر سراب همچنین نرخ اعلامی در مورد گاز مصرفی خانوارهای استان آذربایجان شرقی خصوصاً شهرستان سراب باتوجه به سررسیدن بودن منططقه و محرومیت اهالی منطقه.

تذكر امیدوار رضایی نماینده مسجد سلیمان، هفتگل به وزیر نیرو برای تسریع در مصوبات دولت در تامین آب آشامیدنی و رفع مشكل حاد آب مسجد سلیمان و هفتگل.

تذكر مصطفی مطورزاده نماینده مردم خرمشهر به ریاست جمهور برای صدور دستور رسیدگی به حقوق معوقه كاركنان شركت كشتی سازان.

تذكر علی حسینی نماینده مردم نیشابور و فیروزه به ریاست جمهور برای ضرورت صدور مجوز كمیسیون ماده 32 جهت ساخت بیمارستان نیشابور و فیروزه واحداث ساختمان دانشگاه نیشابور. تذكر وكیل سپهر اجیرلو نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار به وزیر كشور درخصوص تغییر نام شهر تازكسن به مغان شهر همچنین تسریع در ارتقا دهستان اسلام آباد به بخشداری.

تذكر كرمی نماینده كرمان به وزیر راه و ترابری علت تاخیر در رسیدن مسافران قطار كرمان به تهران كه معمولاً بین 2 تا 3 ساعت است پست و رفع مشكل آنی.

تذکر مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود به وزیر آموزش و پرورش درخصوص نظارت بیشتر بر مدیریت استان ها

تذکر صمد مرعشی نماینده مردم رودبار به وزیر راه و ترابری برای ضرورت شناسایی حادثه خیز جاده ای در شهرستان رودبار و نصب امکانات ایمنی

همچنین به وزیر نفت در راستای عدم اتمام پروژه گازرسانی روستای علی آباد بالا و علی آباد پایین و به وزارت جهادکشاورزی به دلیل عدم اجرای پروژه آبرسانی به شهرستان رودبار

تذکر قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان به وزیر آموزش و پرورش درخصوص تعرض در تکمیل مدارس مقاوم سازی شده و عدم توسعه فضای آموزشی شهرستان بوکان همچنین به وزیر نیر به دلیل تعلل در شروع فاز اجرایی سد سیمینه، وزیر راه و ترابری برای تعلل در عملیات اجرایی باند بوکان ـ میاندوآب و همچنین به وزیر بازرگانی تعلل در اتمام سیلو 70 هزار تنی بوکان و توقف عملیات آن

تذکر علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری به وزیر نیرو به دلیل تامین اعتبار برای پروژه های آبرسانی شهرستان های ساری، به وزیر آموزش و پرورش جهت جلوگیری از فروش مدارس مخروبه در حوزه انتخابیه و به وزیر نیرو تامین اعتبار برای شبکه های فرسوده برق در شهرستان ساری

تذکر محمدرضا حاجی اصغری نماینده مردم میانه به وزیر بازرگانی به دلیل افزایش امنیت و ساماندهی بازار تاریخی میانه و تعلل آن

تذکر فرهاد دلقپوش نماینده آستارا به وزیر کشور عدم رسدگی و جبران خسارات سیل رودخانه مرزی و جاری در شهرستان آستارا به دلیل بارندگی در ماه های ابتدایی سال که 60 میلیارد ریال خسارت وارد کرده است و به وزیر نیرو برای رسیدگی جدی به وضعیت نامطلوب آب شرب روستاهای آستارا

تذکر رحمانی، سازدار حاجی اصغری، نصیرپور، ارسلان، هاشمی، اعزازی، پزشکیان و مطهری به وزیر جهادکشاورزی.منتقد : 1389/10/8 - 02:01:59
خدارو شکر پشت تریبون میزارن که برن


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s