افتخارات تكواندو در گوانگجو، نتيجه مديريت اصولي در ورزش كشور بود - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 275: افتخارات تكواندو در گوانگجو، نتيجه مديريت اصولي در ورزش كشور بود بازدید کننده : 448 نفر

تبريز- رييس فدراسيون تكواندو، افتخارات ملي پوشان اين رشته در بازي هاي آسيايي گوانگجو را نتيجه مديريت اصولي در ورزشي كشور عنوان كرد.
'محمد پولادگر' عصر روز دوشنبه درمجمع عمومي و انتخاباتي هيات تكواندو آذربايجان شرقي، افزود: حفظ قهرمانان و قهرمان پروري در تكواندو، رمز موفقيت اين رشته بوده است.
وي با تمجيد از تكواندوكاران ملي پوش كه در بازيهاي آسيايي سه طلا، دو نقره و چهار برنز براي كشور كسب كردند، گفت: عملكرد تكواندو هم در بخش مردان و هم زنان فراتر از انتظار بود چرا كه در بخش مردان انتظار دو طلا، يك نقره و يك برنز و در بخش زنان هم به دنبال يك نقره و دو برنز بوديم.
پولادگر بيان داشت: با همت ورزشكاران فراتر از انتظار ظاهر شديم و در بخش زنان براي اولين بار به مدال نقره دست يافتيم.
وي از تكواندوي آذربايجان شرقي به عنوان تكواندوي خفته كشور ياد كرد و گفت: اعتقاد دارم شان و منزلت تكواندوي استان بالاتر از وضعيت فعلي است و بايد بيدار شود و وجود قهرماناني همچون كرمي، عبدالهي، نوايي و معمارزاده گواه اين مدعاست.
پولادگر افزود: رييس جديد هيات تكواندو بايد بر قهرمان پروري و نگه داشتن قهرمانان تكواندو در استان برنامه ريزي كند چرا كه بيشتر قهرمانان اين استان، در بيرون از استان شكوفا شده اند.
در مجمع عمومي و انتخاباتي هيات تكواندو آذربايجان شرقي، 'كاظم طوفان بخش' با كسب 13 راي از 18 راي ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئيس هيات انتخاب شد.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s