عبور خودروهای سنگین از میانه ممنوع - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 270: عبور خودروهای سنگین از میانه ممنوعبازدید کننده : 538 نفر

تونل‌هاي آزادراه پيامبر اعظم بستان آباد آماده افتتاح است

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان بستان‌آباد گفت: با فعاليت‌هاي انجام گرفته در آزادراه پيامبر اعظم تونل‌هاي دوقلوي شبلي بستان آباد آماده افتتاح است.

به گزارش خبگرزاري فارس از بستان‌آباد، رجب عباسيان صبح امروز در مراسم گراميداشت روز راهدار و تجليل از راهداران شهرستان بستان‌آباد اظهار داشت: با استفاده از منابع درآمدي حاصل از قانون هدفمند كردن يارانه‌ها، مي‌توان دو برابر وضعيت موجود در كشور راه ساخت.
وي اضافه كرد: در يك سال گذشته در شهرستان بستان‌آباد به اندازه هشت سال در زمينه احداث، شن‌ريزي، آسفالت فعاليت عمراني صورت گرفته است و امروز از لحاظ راه‌هاي ايمن مناسب و استاندارد در وضعيت مطلوبي قرار داريم.
فرماندار شهرستان بستان‌آباد گفت: راه شريان حيات جامعه است و راهداران در اين زمينه نقش اصلي را دارند و راحتي و ايمني عبور و مرور سفرها نتيجه تلاش‌هاي راهداران است و اگر ما بتوانيم راه‌هاي موجود در كشور را به سطح استانداردهاي جهاني ارتقا دهيم، مي‌توانيم از درآمدهاي ترانزيت نيز برخوردار شويم.
عباسيان اظهار داشت: با فعاليت‌هاي انجام گرفته در آزاد راه پيامبر اعظم تونل‌هاي دوقلوي شبلي آماده افتتاح است و براي احداث هر يك كيلومتر راه در اين آزاد راه يك ميليارد و 400 ميليون تومان هزينه صورت گرفته است و اميدواريم با نصب دستگاه‌هاي تهويه شاهد عبور و مرور خودروها از اين تونل‌ها باشيم.
وي در بخش ديگري از سخنان خود ضمن تشكر از مردم در اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اظهار داشت: آرامش موجود در كشور ناشي از درك بالاي مردم ايران اسلامي بوده و بدخواهان نظام كه به دنبال اخلال در اجراي اين طرح بودند ناكام ماندند.
فرماندار بستان‌آباد به صرفه‌جويي‌هاي ناشي از اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها اشاره كرد و گفت: با استفاده از منابع درآمدي اين طرح مي‌توان دو برابر وضعيت موجود در كشور راه احداث كرد.
عباسيان در بخش ديگري از سخنان خود گفت: با توجه به ترافيك مسير جاده قديم بستان‌آباد ـ قره‌چمن و براي جلوگيري از تصادفات در اين محور به زودي خودروهاي سنگين و نيمه سنگين فقط از آزاد راه پيامبر اعظم (ص) عبور خواهند كرد.
وي گفت: با تلاش مسئولان شهرستان‌هاي سراب و بستان‌آباد عمليات اجرايي چهار بانده كردن اين محور از هر دو طرف آغاز شده است.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s