حاج اصغری:فرهنگ جهادي از آموزه هاي بنيادين اسلام است - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 27: حاج اصغری:فرهنگ جهادي از آموزه هاي بنيادين اسلام استبازدید کننده : 606 نفر

 
ميانه ، تبريز - نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت: پايه و اساس فرهنگ جهادي از بدو اسلام بنيان نهاده شده است.

به گزارش ايرنا ، محمدرضا حاج اصغري روز شنبه در جمع خانواده هاي شهداي جهاد و بازنشستگان و کارکنان جهاد کشاورزي شهرستان ميانه با اشاره به اينکه فرهنگ جهادي را پيامبر اسلام در يکهزار و 400 سال پيش بنيان نهاد ، افزود: اگر کار جهادي باشد ، ديگر نيازي به شرح وظايف و ياد آوري نيست.
وي اظهار داشت: در طول هشت سال دفاع مقدس ، شاهد بوديم که چگونه جهادگران ما کار خود را با وضو آغاز مي کردند و امروز به برکت ايثار و فداکاري هاي اين عزيزان است که با اقتدار و سربلندي در مقابل جهانيان ايستاده ايم .
نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي انقلاب و سال هاي دفاع مقدس گفت: شهداي جهاد کساني بودند که در پشت سنگرها با دشمن نمي جنگيدند ، بلکه بدون سنگر در مقابل دشمنان مي ايستادند و از خاک کشور و ارزش هاي اسلام و انقلاب دفاع مي کردند .
وي اضافه کرد: ما بايد در سنگر علم و توليد که جهاد کشاورزي در بخش توليد نقش اساسي دارد ، تلاش کنيم تا بتوانيم با رساندن توليدات داخلي به ميزان قابل قبول علاوه بر مصرف داخل کشور در بازار هاي جهاني نيز حضور داشته باشيم .
همچنين در اين مراسم مدير جهاد کشاورزي شهرستان ميانه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا بويژه شهداي جهاد شهرستان گفت : ماسعي داريم از منابع و امکانات بالفعل و بالقوه شهرستان در راستاي توليد محصولات بيشتر جهت دست يابي به اهداف سازمان استفاده کنيم .
نادر زارع تالي با اشاره به آفت زنگ گندم که بر اثر بارندگي هاي بيشتر بوجود آمده بود ، اضافه کرد: در سطح شهرستان توانستيم با اين آفت مقابله کنيم که اين امر در سايه حمايت هاي دولت و همکاري مسئولين استاني بود .
در پايان اين مراسم از خانواده هاي شهداي جهاد سازندگي ميانه و همچنين بازنشستگان مديريت شهرستان با اهداي هدايا و لوح تقدير تجليل به عمل آمد .استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s