حاج اصغری:كميسيون كشاورزي به دنبال تقويت سازمان دامپزشكي است - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 25: حاج اصغری:كميسيون كشاورزي به دنبال تقويت سازمان دامپزشكي استبازدید کننده : 581 نفر

خبرگزاري فارس: عضو كميسيون كشاورزي مجلس گفت: هدف ما در كميسيون كشاورزي تقويت سازمان دامپزشكي است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي اداره كل دامپزشكي آذربايجان شرقي، محمدرضا حاج‌اصغري در جلسه بررسي مشكلات دامپزشكي شهرستان ميانه اظهار داشت: هدف ما در كميسيون كشاورزي مجلس تقويت دامپزشكي است و بر همين اساس دامپزشكي را يك اصل مي‌دانيم، چراكه تلاش‌هاي اين قشر در تامين بهداشت و سلامت جامعه همچنين تضمين توليدات دام و طيور واقعا مهم و اساسي است.
عضو هيئت رئيسه كميسيون ويژه اصل 44 افزود: بايد همه افراد جامعه اعم از مسئولان و آحاد مختلف تلاش كنند تا زمينه رشد و توسعه اقتصادي و اجتماعي كشور در ابعاد مختلف به ويژه كشاورزي فراهم شود.
حاج اصغري در ادامه با تبريك مجدد هفته جهاد كشاورزي خاطرنشان كرد: بدون ترديد تحقق آرمان‌هاي امام راحل، شهداي دفاع مقدس و منويات رهبري تنها با پيروي از فرامين مقام ولايت و تقويت روحيه جهادي ميسر مي‌شود.
وي اظهار داشت: در اين زمينه ملت ايران در طول سال‌هاي گذشته بارها اين تعلق خاطر خود را به منصه ظهور رسانده‌اند.
در ادامه جلسه مدير كل دامپزشكي ضمن تشكر از همكاري‌هاي مسئولان شهرستان به ويژه فرماندار و نماينده مردمي شهرستان گفت: با تلاش‌هاي سربازان گمنام سلامت در اين شهرستان شاهد كاهش چمشگير بيماري‌هاي مشترك به خصوص كاهش بيش از 80 درصدي بيماري تب مالت در اين شهرستان هستيم.
بهراد زنديه همچنين افزود: با تلاش‌هاي شبانه‌روزي همكاران شبكه دامپزشكي واكسيناسيون رايگان بيش از 25 هزار راس دام سنگين در فاز بيست و يكم تب برفكي انجام پذيرفته است كه اين يعني تقريبا تمام دام‌هاي سنگين شهرستان عليه اين بيماري واكسينه شده و اين بيماري در اين شهرستان مهار و تحت كنترل درآمده است.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s