نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس فارغ از تفكرات سياسي، كار مي كنند - صدای میانه
منبع : ایرنا

متن شماره 244: نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس فارغ از تفكرات سياسي، كار مي كنندبازدید کننده : 452 نفر

 
تبريز - رييس مجمع نمايندگان آذربايجان شرقي گفت: نمايندگان اين استان در مجلس فارغ از هرگونه تفكرات سياسي خود، در انديشه كار و تلاش براي توسعه استان هستند.
يوسف نجفي روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا، افزود: تركيب نمايندگان استان در دوره هشتم مجلس به گونه اي است كه تمامي اين افراد اولويت اصلي و غايي خود را بر مبناي توسعه همه جانبه و موزون استان قرار داده اند.
وي اظهار داشت: تاكنون هر 19 نماينده استان در مجلس براي پيگيري مسايل و مشكلات استان از هيچ تلاشي فروگذاري نكرده و همدوش با مديران و مسوولان دستگاه هاي اجرايي، مسايل را در ابعاد ملي و استاني تعقيب كرده اند.
نجفي، برگزاري جلسات مختلف و متنوع با رياست جمهوري اسلامي ايران، وزرا، معاونان وزرا و رييسان سازمان هاي مختلف با حضور مسوولان ارشد و مياني استاني را از جمله فعاليت هاي نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس شوراي اسلامي بيان كرد.
وي، هدف اصلي و مهم نمايندگان آذربايجان شرقي در مجلس، تبديل شدن اين استان به استاني نمونه در تمامي جهات بيان كرد و اظهار داشت: در رسيدن به اين هدف آرماني، وحدت، همدلي و هماهنگي خوب و مناسبي بين نمايندگان و مسوولان اجرايي وجود دارد.
نماينده مردم مراغه و عجبشير در خانه ملت افزود: بر اين اساس تلاش داريم در توزيع عادلانه ثروت و قدرت سهم آذربايجان شرقي را بر اساس شاخص هاي مختلف خود اخذ كنيم.
نجفي با اشاره به ظرفيت ها و غناي فرهنگي، اقتصادي و تجاري استان، گفت: آذربايجان همواره با توجه به همين پتانسيل هاي خود در گذشته مورد توجه قرار نگرفته كه تلاش مي كنيم اين كاستي ها را به نوعي جبران كنيم.مسعود : 1389/9/17 - 19:41:14
چطور شده مگه رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی مهندس حاجی اصغری نبود ؟
.........................
صدای میانه: آقای مهندس حاجی اصغری دبیر مجمع هستند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s