پس از عدم پاسخگوئی به اعضای شورا؛ عدم پاسخگوئی شهردار به مسئولین شهر - صدای میانه
منبع : صدای میانه

متن شماره 24: پس از عدم پاسخگوئی به اعضای شورا؛ عدم پاسخگوئی شهردار به مسئولین شهربازدید کننده : 696 نفر

خبرها حاکی است دیروز جلسه توجیهی بین شهردار میانه و مسئولین شهرستان از جمله معاون فرمانداری (در غیاب فرماندار)، فرمانده نیروی انتظامی و ... برگزار گردید تا شهردار میانه نسبت به نداشتن برنامه در مورد مسائل کلان شهر خصوصاً ساخت و سازهای غیرمجاز، سد معبر، دفع زباله بهداشتی، تردد کامیون ها از داخل شهر و ... پاسخگو باشد که نهایتاً شهردار میانه اعتراف می کنند که نه برنامه ای برای این امور دارد و نه توانائی انجام این امور را دارد!

لازم به توضیح است شهردار میانه در دو ماهه نخست سال باید یک ششم اعتبار سالانه شهرداری (6.5 میلیارد تومان اعتبار سال 1389) را جذب می نمود (دو ماه از دوازده ماه)، درحالیکه در همین مدت 30% عقب مانده است و اگر وضع بدتر از این نشود تا انتهای سال باید شاهد دو میلیارد تومان کسری بودجه شهرداری باشیم که این رقم برای شهرداری بسیار سنگین و ضربه زننده است.

متأسفانه شهردار جدید میانه با سستی در ارائه برنامه های زیربنائی و انجام طرح های کوچک و زودبازده فقط در صدد جلب رضایت عمومی است و طرح های بزرگ و کوچک دیگران را نیز به نام خود مصادره می کند که نمونه ای از آنها را در همین سایت می بینید. برای نمونه تابلوهای شهر توسط سازمان حمل و نقل نصب شده است که از شهرداری مستقل است، یا بلوار ورودی شهر که در زمان شهردارهای سابق شروع شده است هم اکنون از ذیحساب استانداری و با کمک اداره راه و ترابری اجرا می شود.ا.مختاری(meeanaji )1389/3/24 - 01:37:15
حالا کم کاری های شورای محترم شهر و عدم انتخاب شهر دار در فرصت مناسب فراموش شد و همه کاسه کوزه ها سر شهردار شکست! شهردار فعلی چند ماه هست که سر کار آمده؟ چند ماه را بدون شهردار گذراندیم؟ اگر شهردار برنامه نداشت و یا ارائه نکرده بود پس اعضای محترم شورای شهر به چه چیزی رای دادند؟ و چگونه ایشان را شهردار کردند؟ مگر نه اینکه هنگام انتخاب می خواستند افراد داوطلب سمت شهرداری برنامه هایشان را ارائه کنند و دفاع کنند؟ چطور شهردار منتخب بدون برنامه از کار درآمده اند؟
..............................
صدای میانه : بازخواست شهردار توسط مسئولین شهر بخاطر نداشتن برنامه برای پیشبرد شهر نافی عملکرد ضعیف و احساسی شورای شهر نیست. شهردار کنونی حتی اگر امروز کار خود را شروع کند باید برنامه چهارساله برای آبادانی شهر داشته باشد. محض یادآوری خبری با لینک زیر را دوباره می آوریم که خود شما به سایت فرستاده بودید و در آن به یک انتخاب سفارشی اشاره کرده بودید. این خبر در آرشیو شما موجود است:
www.vom.ir/meeanaji/13


همشهري : 1389/3/24 - 10:13:15
جناب أقاي مهندس قره داغي لطفاً مطالب مذكور را با دقت مطالعه فرماييد.


™قافلانتی(Qaflanti )1389/3/24 - 12:57:25
به قول خودتون: "دلسرد نکنید"!!!
.....................................................
صدای میانه: ما گفتیم در مورد همه کس و همه چیز بنای ناسازگاری و ساز مخالف نزنید نه اینکه رسانه عمومی تبدیل شود به بولتن خبری برای تعریف و تمجید از مسئول. آنوقت فرق بین مسئول کاری و مسئول بی برنامه چگونه مشخص خواهد شد؟ انتقاد باید مبتنی بر اعداد و ارقام و ادله باشد وگرنه خیلی آسان است در دنیای مجازی دست به تخریب دیگران بزنیم. باید بدانیم اگر خدای ناکرده به دیگری اتهام ببندیم در دنیا و آخرت باید پاسخگوی ایشان باشیم و اگر در مقابل مسئول بی برنامه سکوت کنیم در دنیا و آخرت در مقابل مردم باید پاسخگو باشیم.


داود : 1389/3/24 - 21:18:24
به نظر می رسد شورا وظیفه اصلی خود هنگام انتخاب مناسب شهردار را با این حرکت زیر سئوال می برد.
این سئوال را باید همشهریان عزیز از شورا باید داشته باشند که چرا در انتخاب شهردار بی کفایتی نشان میدهید ؟
حال که یک همشهری میانه ای به عنوان شهردار انتخاب شده چرا بجای حمایت از ایشان به تخریب این نهاد می پردازید؟
شهرداران قبلی چه کار زیر بنایی انجام داده اند که الان به فکر آن افتاده اید و آیا تغییر چهره شهر را شماها نمی بینید؟
چرا بلوار ورودی شهر در زمان شهرداران قبلی تکمیل نشد تا شهردار فعلی بخواهد آن پروژه را تصاحب نماید؟
به نظر می رسد این همشهریان عزیز هستند که از شورای محترم سئوال نمایند که چرا در انتخاب شهرداران دقت لازم را نداشته و چرا شخص مورد انتخاب خود را بجای حمایت مورد تخریب قرار می دهید؟
به امید آبادانی بیشتر شهرمان میانه
.................................
صدای میانه : همشهری عزیز آقا داود! این صحیح نیست که بگوییم شهرداران قبلی کار نکرده اند از این به بعد هم نباید انتظار کار داشته باشیم. این خبر تلخ مانند چوب دو سر است هم به حال شورای شهر باید افسوس خورد هم به این انتخاب احساساتی و ناچاری.شهروند : 1389/3/25 - 06:04:40
شهردار کارهایش را بدرستی انجام نمی دهد و ما کاملا از ایشان ناراضی هستیم.


سلیمانی : 1389/3/25 - 06:05:34
شهردار با احساسات مردم بازی می کند. فعلاً کار و بارش ریختن آسفالت روی آسفالته.


شهروند : 1389/3/25 - 19:43:53
شهردار با این عوام فریبیش به ما اهانت می کند.


امیر : 1389/3/27 - 18:44:31
یکی ازمشکلات میانه از قدیم ایام ورودی شهر میباشد شهردار جدیددراین مدت اندک برای ورودی تبریز کاراصولی وخداپسندانه انجام داده اند.وورودی تهران راشروع کرده اند .درحالی 3 نفر از اعضای شورا از اول ساز مخالف میزنند.اقایانی 10 شورا بودید چه کار اساسی برای میانه انجام داده اید بیلان کار بدهید .عوام فریبی تاکی.شهردار غیر بومی قبلی دران مدت یک کار اصولی انجام نداد .اقای شهردار همکاران زحمتکش خداقوت.
..........................
صدای میانه : در این مطلب قید شده که بلوارهای ورودی شهر جزو پروژه های شهرداری نمی باشد و از ذیحساب استانداری و با کمک اداره راه و ترابری و سپس اداره برق اجرا می شود.


شهروند : 1389/3/29 - 00:02:37
حاج اقا میعاد تشکر تشکر
........................................
صدای میانه : شهروند محترم! شما هفت پیام تشکر از شهردار نوشته بودید با ادبیاتهای مختلف که به تلخیص و نمایندگی همین یک پیام را درج می کنیم!


شهروند : 1389/3/30 - 22:45:36
اقای شهردار را برای اینکه بتوانند از میز حراست شهرداری جدایش بکنن شهردارش کردن نه بخاطر صلاح شهرمان


سوال؟ : 1389/3/31 - 20:00:56
با عرض سلام
لطفا بگوئید سازمان حمل ونقل وابسته به کجاست؟!
اگر وابسته به راه و ترابری است که این اداره مسئولیتی در مورد خیابان های داخل شهر و نصب تابلوها ندارد!
ضمنا من نمی خواهم از شهرداری حمایت کنم ولی می دانم که شورای میانه نه تنها برای میانه مفید نبوده بلکه با سیاسی کاری , کم کاری و ... ضررهای زیادی به میانه زده است.
آیا می توان امور شهر و شهرداری و توسعه شهر را طی دو یا چند ماه انجام داد؟!!!
طولانی ترین دوره ای که شهرداران میانه طی این شورا درک کرده اند چند ماه است؟!
یک شورا چند بار باید در مورد انتخاب شهردار اشتباه کند؟!!!
و بسیاری سوالات دیگر که در ذهن شهروندان میانه ای جولان می دهد.


میانجی : 1389/4/11 - 11:02:11
و بسیاری سوالات دیگر که در ذهن شهروندان میانه ای جولان می دهد.

ولی مردم میانه حالی و حوصله ای برای پیگیری آن ندارند چون بی خیالند و از حق و حقوق خود بی خبر


علی دانشجو : 1389/4/14 - 00:51:51
به نام خدا اگر بخواهم نوشته ام خطاب به مردم میانه باشد ولی چون روی سخنم با برخی بزرگانی است که بصیرت و تقوایی کوچکی دارند میگوم به نام پول به نام آپارتمان 10 20 و... طبقه به نام شهرت به نام مفت خوری به نام دست اندازی به حقوق دیگران به نام رشوه که به اعتقاد بعضی ها تطمئن القلوب است و ستار العیوب روی سخنم با کسانی بود که خدا را با تمام اینها معامله کرده اند اینها را به تمام فاسدانی گفتم که فکر میکنند که سر خدا را می توانند کلاه بگذارند
ولی در ارتباط با مساله ی ذکر شده در بالا این موضوع بی لیاقتی شهردار که در بالا به اندازه کافی از خجالتش در آمدید یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟ و یا چرا و به نفع که ؟؟؟؟؟؟؟؟مردم؟؟؟؟؟
نه و به نظر من شورای شهر
شورایی که زمین و ساختمان آن هم غصبی است ،بله ساختمانی که با زخمات فراوان و حتی کمک خود مردم یک کانون پرورش فکری برای کودکان و نوجوانان ساخته شد و توسط شورای مسلمان شهرمان به اعتقاد خودشان بهبود کاربری داده شد کانونی که می تواست بهترین حرکت و اقدام فرهنگی برای قسمتی از شهر (شهرک امام) که به فساد و فحشا شهرت دارد باشد و مسئولین عزیز می خواستند کلا آن ناحیه را تخریب و به جای آن فضای سبز ایجاد کنند حالا خاری در چشم آنهاست همچون نوجوان 12-13 ساله ای که زمانی به کتابهای کانون شماره میزد و از ایجاد آن خوشحال بود و آن را متعلق به خود می دانست و حالا با سیگاری بر گوشه لب تابلوی شورا را نگاهی می کند وزیر لب نظرش را راجع به آن میگوید و رد می شود حال باید از شورای شهر پرسید کتاب بهتر است یا سیگار ویا بهتر بگویم کانون بهتر است یا شورا و آینده آن ن.جوان چه قرار بود بشود و با وضع موجود چه خواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هم وقتی به این تابلو نگاه می کنم 3 اشکال کلی در آن می بینم 1 . شورائیت آن است نشان از دخالت و مشاورت مردم در تصمیمات آن دارد که در اینجا ندارد و مشاهده می شود چقدر به نفع مردم بوده است 2 . اسلامیت آن که علارغم مکان حلال آن اقدامات اسلامی و مسمر ثمر آنها روز به بازداشت ها و رسفایی ها بر مردم میانه مشخص میشود و انتظار می رود مردم به نحو احسن از تلاش های آنها تقدیر و تشکر بفرمایند 3 .کلمه شهریتان میانه که به نظر اگر آن عبارت را به " شورای شهر شهرستان شورای شهر" بهتر است در هر حال شورای شهر که میخواسته شهردار جدید ... خودش باشد و از آن سوراری بگیرد به اعتقاد خودش یک عدد گلابی را منصوب نموده است ولی اگر هم بعدا ... شده می تواند نتیجه عدم توافقات برای خدمات اسلامی از نوع بالا باشد که حالا علیه شهردار قطع نامه صادر می کنند ...
به هر حال آنچه خواندید فقط نظر یک دانشجو و رهگذر در مورده تابلوی شورای اسلامی شهر شهرستان میانه بود و استفاده دیگری ندارد و فردا روزی خر ما را نگیرید و نشان می دهد مردم نسبت به تابلوی مذکور چه نظری دارند و تابلو شورای شهر چقدر باید تلاش و همت زیادتری داشته باشد تا این نظر را به نظری مثبت تبدیل کند که خدا کمک کند تا اینگونه شود و خدا نکند وضعیت طوری شود که آن رهگذر در عوض تشکر سنگی به سمت تابلو پرت کند خدا کند یکی از گوشه های تابلو این نوشته را بخواند و تلاش خدایی تری داشته باشد و از کسانی که این مطلب را خواندند میخواهم این نظر به مسئولین شهر انتقال دهند وسلام


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 1s