كشف 15 تن آرد دولتي قاچاق در ميانه - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 222: كشف 15 تن آرد دولتي قاچاق در ميانه بازدید کننده : 388 نفر

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي شهرستان ميانه از دستگيري قاچاقچي حرفه‌اي و كشف بيش از 15 تن آرد دولتي قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ميانه، مجيد نارهي بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران بيان داشت: در پي اطلاع از فعاليت فردي به نام «حسين ـ ق» در زمينه قاچاق آرد دولتي، مأموران انتظامي به منظور اطمينان از خبر حاصله اقدام به اجراي عمليات كنترلي نامحسوس كردند.
وي ادامه داد: با استفاده از شگردهاي خاص پليسي اطلاع حاصل شد كه نامبرده اقدام به بارگيري كرده و توسط يك دستگاه كاميونت حامل بار مصرفي قصد ورود به شهرستان را دارد كه در اين راستا ايستگاه ايست و بازرسي صوري تشكيل شد و به محض رسيدن خودرو به محل متوقف شد.
نارهي تصريح كرد: پس از متوقف كردن خودرو و در بازرسي از آن معلوم شد كه بار مصرفي به صورت صوري بوده و بيش از 275 كيسه آرد قاچاق به طريق ماهرانه‌اي در زير بار مصرفي جاسازي شده است.
فرماندهي انتظامي شهرستان ميانه اظهار داشت: متهم با قبول اتهام وارده پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.
نارهي همچنين اظهار داشت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ميانه عامل تهيه و توزيع مواد مخدر را شناسايي و دستگير كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان ميانه افزود: گزارشات مردمي و اخبار عناصر اطلاعاتي حكايت از فعاليت گسترده شخصي به هويت «غ ـ م» كه مبادرت به تهيه و توزيع مواد مخدر در محلات شهرستان ميانه مي‌كرد، داشت.
نارهي گفت: پس از انجام تحقيقات اوليه مبني بر صحت خبر، شناسايي و دستگيري نامبرده در دستور كار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.
وي در ادامه در مورد عمليات دستگيري فرد مورد نظر اظهار داشت: با هماهنگي و دستور مقام قضايي طي يك عمليات غافلگيرانه صبح ديروز شخص مورد نظر در مخفيگاه خود دستگير شد.
فرمانده انتظامي شهرستان ميانه اظهار داشت: در بازرسي از محل اختفاي فرد دستگير شده مقدار 1.5كيلو‌گرم ترياك به همراه ترازوي توزين كشف و ضبط شد و فرد دستگير شده براي مراحل قانوني با پرونده مربوطه به مراجع قضايي معرفي شد.
نارهي در ادامه اين گفت‌وگو از دستگيري سارق حرفه‌اي كه مرتكب 11 فقره سرقت شده بود نيز خبر داد.
وي افزود: در پي اعلام شكايت مبني بر وقوع چند فقره سرقت در محلات مختلف اين شهرستان مأموران انتظامي با تشكيل اكيپ ويژه عملياتي اقدام به برررسي و تحقيق در اين زمينه كردند.
نارهي ادامه داد: با انجام عمليات كنترلي نامحسوس در مناطقي كه بيشتر سرقت‌ها در آن اتفاق افتاده بود، مأموران موفق شدند سارق حرفه‌اي به نام « عبدالله ـ ا » را در حين سرقت شناسايي و دستگير كنند.
فرمانده انتظامي شهرستان ميانه تصريح كرد: متهم به منظور انجام بازجويي‌ها به محل پليس آگاهي انتقال داده شد و در بازجويي‌ها ضمن قبول اتهام وارده به ارتكاب 11 فقره سرقت خودرو و داخل خودرو اعتراف كرد.
نارهي در ادامه خاطرنشان كرد: با بازسازي صحنه‌هاي سرقت همه موارد اعتراف شده مورد تأييد قرار گرفت و تحقيقات تكميلي به منظور شناسايي همدستان احتمالي وي در حال انجام و پرونده وي در حال رسيدگي است.سعيد انصاري(saeid )1389/9/11 - 10:55:40
سعيد انصاري :
خسته نباشيد پليس هوشيار ميانه ما به شما افتخار ميكنيم و قدر دان زحمات شبانه روزي شما هستيم


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s