سعید صادقیان ؛ به عنوان مدیر جدید سایت وی.او.ام انتخاب شد - صدای میانه
منبع : صدای میانه

متن شماره 22: سعید صادقیان ؛ به عنوان مدیر جدید سایت وی.او.ام انتخاب شدبازدید کننده : 1174 نفر

سعید صادقیان از طرف مخاطبان سایت وی.او.ام به عنوان مدیرمسئول جدید سایت برای یک سال آینده انتخاب شد.

ساعت 24 روز جمعه 21 خردادماه با پایان زمان مقرر رای گیری، آقای صادقیان با 86 رای حائز بیشترین رای مخاطبان شده و به عنوان مدیرمسئول جدید سایت صدای میانه برای یک سال آینده انتخاب شد.

در این رای گیری آقای سعید صادقیان با 86 رای ، آقای مهدی لطفی با 75 رای، خانم المیرا ناصری با 16 رای و آقای اسماعیل انصاری با 9 رای به ترتیب در رتبه های اول تا چهارم این رای گیری قرار گرفتند.

مدیر مسئول جدید سایت از ابتدای تیرماه رسماً به عنوان مدیرمسئول وی.او.ام آغاز به کار خواهد کرد و در این مدت ضمن آشنایی با روند مدیریت سایت از طریق مدیرمسئول فعلی آقای مهندس نائبی و مدیرفنی سایت آقای مهندس عزیزی ، شخصی را به عنوان سردبیر سایت معرفی خواهد کرد.

مدیرمسئول سایت موظف است سال بعد در ماه خرداد همین روند انتخاب مدیرمسئول سال بعد را تکرار کنند و اطلاع رسانی کامل و دقیق در این ارتباط داشته باشند.سعيد صادقيان(saied16 )1389/3/22 - 00:48:42
جناب آقای سعید صادقیان!
انتخاب جنابعالی به عنوان مدیرمسئول جدید سایت صدای میانه را تبریک می گویم. این انتخاب بخاطر حضور چندین ساله شما در دنیای اطلاع رسانی مجازی میانه و رضایت اکثریت مخاطبان از شما می باشد. امید زیادی دارم که مدیریت شما بر این سایت موفقیت آمیز خواهد بود. بنده نیز هر کمکی از دستم برآید به شما خواهم داشت.


مجید سلیمانی فرد(majid4045 )1389/3/22 - 09:46:02
جناب آقای صادقیان
بنده نیز به نوبه خودم این انتخابو تبریک می گویم و آرزوی موفقیت دارم.


no name(azizi )1389/3/22 - 10:43:32
من هم به نوبه خودم انتخاب شما را به عنوان مدیر مسئول سایت، تبریک می گویم.


قادر حسن زاده : 1389/3/22 - 10:47:58
تبریک می گم آقای صادقیان.موفق باشید


طاهر نائبی(mayana )1389/3/22 - 10:54:43
آقای صادقیان ، انتخاب شما را به عنوان مدیر مسئول انتخابی vom تبریک می گویم ، امیدوارم که موفق باشید.


محسن قهرمانی (میانالینک) : 1389/3/22 - 11:43:12
با سلام
بنده هم به نوبه ی خود انتخاب جناب آقای صادقیان را به مدیر مسئولی سایت صدای میانه تبریک عرض می نمایم.لازم است که از جناب آقای مهندس نائبی هم که در طول این مدت با تمام مشغله هایی که داشتند این سایت را فعال نگه داشتند تشکر نماییم.
انشاالله با حضور آقای صادقیان که به نظر من توجه به جنبه های رسمی اخبار و بدون حاشیه بودن ایشان یکی از ویژگی های مثبتشان است صدای میانه هرچه بهتر و بیشتر فعال تر و حرفه ای تر شود.


همشهری : 1389/3/22 - 11:56:46
جناب آقای صادقیان انتخاب بجا و شایسته شما را تبریک گفته و موفقیت های روزافزون برایتان آرزومندم.
امیدوارم با مدیریت خوبتان مسائل و مشکلات شهرستانمان را به گوش مسئولان محترم و مردم برسانید و با ایجاد یک رابطه دوطرفه بین مسئولان و مردم شهرمان روز به روز شاهد پیشرفت شهر عزیزمان باشیم.


مهدي قره داغي : 1389/3/22 - 18:54:04
جناب آقاي صادقيان
انتخاب شايسته شما را نيز بنده تبريك مي گويم و آرزوي موفقيت در اين راه خطير را براي شما دارم


دکتر اسماعیل انصاری(ansari )1389/3/22 - 19:40:24
همشهری عزیز آقای صادقیان اینجانب ضمن تبریک انتخاب شما به عنوان مدیر سایت برای شما و سایت عزیزمان آرزوی روزهای طلایی دارم. موفق باشید.


مهدی لطفی : 1389/3/22 - 20:44:07
من هم به نوبه خود انتخاب آقای صادقیان را به عنوان مدیر مسئول سایت صدای میانه تبریک می گویم


المیـرا ناصری(Elmira )1389/3/22 - 22:28:39
آقای صادقیان تبریک می گویم انتخاب شما را. امیدوارم مسیر هموار و روانی داشته باشید و با مدیریت خوب سایت را زنده نگه دارید. یادم هست وقتی مهندس نائبی دات کام را بخاطر وارد نکردن در مسائل انتخابات کنار گذاشت مدیر جدید آن ادعا کرد که سایت را بهتر از پیش خواهد کرد ولی همان ماه اول سایت از هفته نامه به دو هفته نامه سپس ماهنامه تبدیل شد بعد بدون خداحافظی یا بستن بدون تغییر چند ماهی تحمل کرد تا اینکه رسما بسته شد. امیدوارم با تجربه خوبی که دارید مانع از این کار شوید و صدای میانه را بهتر از پیش بکنید. یادمان باشد که با آمدن صدای میانه تقریباً تمام وبلاگ ها و سایتهای بانام و بی نام بسته شد و اعتبار خبری و تحلیلی مسائل میانه رسمیت پیدا کرد.


علمدار غريب(mohsengodsi22 )1389/3/23 - 08:59:36
من هم براي آقاي صادقيان آرزوي موفقيت وپيروزي دارم.


محمد علی رستمی : 1389/3/23 - 10:53:28
جناب آقای صادقیان

این انتخاب بر شما و دوستداران سایت میانه مبارک باذ
امیدوارم با همکاری و همفکری دوستان در رونق و اعتلای فرهنگی شهر عزیزمان موفق و موید باشید
آقای نایبی تلاش زیادی در معرفی و جا افتادن سایت داشتند برای ایشان نیز آرزوی موفقیت دارم و با توجه به شناختی که از ایشان دارم او نیز حتماً در کنار شما خواهند بود


عسگرعلیائی کلیان(یاشیل) : 1389/3/23 - 20:04:03
جناب آقای سعید صادقیان

اینجانب انتخاب شما را به عنوان مدیر مسئول سایت صدای میانه از طرف مخاطبان تبریک گفته و مواردی را حضورتان معروض می دارم.
1- با توجه به خصوصیاتی که از شما سراغ دارم و آن این که مثبت اندیشی بیش از اندازه و رسمی شماست.لذا سعی کنید واقع بینانه تر به مسائل بنگرید و اصل و حاشیه را توام و در کنار هم به منظور گسترش دامنه مخاطبان سایت مد نظر داشته باشید.
2-از تجربیات آقایان مهندس نایبی، مهندس عزیزی و آقای مختاری و سایر دوستان در اداره سایت استفاده نمائید.
3-با توجه به آرای بالای جناب مهدی لطفی سعی کنید از ایشان به عنوان سردبیر استفاده نمائید.در غیر این صورت از آقای مختاری و مهندس عزیزی برای این مهم بهره جوئید.
4-اخبار را از حالت صرفا خبری به اخبار تحلیلی ارتقا دهید.گرچه مهندس نائبی در این کار انصافا از توانائی خوبی برخوردار بودند.
5-کاش می شد یاد و خاطره میانا دات کام دوباره زنده می شد.واقعا حرف اول را می زد و سایت صدای میانه با میانا دات کام فاصله ی بسیاری دارد.
6-با سایت ها و وبلاگهای فعال میانا لینک ارتباط صمیمانه ای داشته باشید.گرچه آقای نایبی در این زمینه موفقیتی نداشت.
با تشکر فروان
مدیر مسئول وبلاگهای"آلقیش" و "اوزاق یوللار" یاشیل


ا.مختاری(meeanaji )1389/3/24 - 01:29:22
سلام علیکم
آقای علیائی ، از لطفی که بیش از شایستگی ام هست، نسبت به بنده دارید متشکرم. بنده مشغله هایی داشته و دارم و به همین دلیل در ابتدای تاسیس این وب سایت نیز نتوانستم در شورای سایت حضور داشته باشم. نمی دانم آیا انتخاب سردبیر از طرف مدیر سایت اجباری هست یا خیر و آیا می شود یک نفر همزمان هر دو کار را انجام دهد یا خیر؟بنده بنابر شناختی که از همشهریان حاضر در وب پیدا کرده ام پیشنهاد می کنم آقای صادقیان در صورت نیاز از خانم ناصری یا آقایان لطفی یا طاهر نائبی برای همکاری بیشتر دعوت کنند چون همشهریان ذکر شده از اعضای فعال وب سایت صدای میانه هستند. آقای مهندس عزیزی هم که در وب سایت مسئولیت دارند و مدیر فنی هستند. البته جناب آقای صادقیان هر طور صلاح بدانند و با هر عضوی بهتر بتوانند کار کنند دعوت به همکاری می کنند و امیدوارم این پیشنهادها را دخالت در کارشان محسوب ننمایند. ارزوی موفقیت برای همه ی دوستان حاضر در وب سایت داریم.


عبادی- عضو شورا : 1389/3/24 - 09:41:23
صدای میانه صدای روشنگری است ، آرزوی موفقیت و تندرستی برای آقای صادقیان و آقای نایبی دارم و امیدوارم با به چالش کشیدن مشکلات شهر و پیگیری آنها شاهد رشد و شکوفایی شهر عزیزمان باشیم.


زهرا خاتمی(khza )1389/3/25 - 15:04:53
ضمن تبریک به آقای صادقیان از آقای نائبی هم باید تشکر کرد که چنین حرکت عظیمی را برای چندمین بار آغاز کردند. امیدواریم دوباره بلای دات کام بر سر وی او ام نیاد!


افشین صادقیان : 1389/9/6 - 23:36:06
سلام جناب اقای سعید صادقیان .پسر عموی محترم من هم به نوبه خود انتخاب شما را به عنوان مدیر جدید سایت تبریک میگویم امیدوارم موفق باشی.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s