پیشنهاد نماینده میانه به رئیس جمهور: معرفی میانه به عنوان پایتخت ورزشی کشور - صدای میانه
منبع : صدای میانه

متن شماره 21: پیشنهاد نماینده میانه به رئیس جمهور: معرفی میانه به عنوان پایتخت ورزشی کشوربازدید کننده : 517 نفر

تبريز- نماينده مردم شهرستان ميانه در مجلس شوراي اسلامي گفت: معرفي ميانه به عنوان پايتخت ورزشي قهرماني کشور به رييس جمهور پيشنهاد شد.
به گزارش ايرنا، "سيدمحمد رضا حاج اصغري" روز چهارشنبه در کارگروه ورزش اين شهرستان افزود: چهار ماه پيش در ديداري که با رييس جمهور داشتم ، اين پيشنهاد را مطرح کردم و پيگير آن هستم.
وي از تربيت بدني استان نيز خواست تا شاخص ها و آمارهاي دقيقي در خصوص شهرستان ميانه و مدال هاي آن تهيه کند تا اين موضوع در مجلس مطرح و قابل دفاع باشد.
حاج اصغري گفت: ميانه و آذربايجان شرقي وزنه سنگيني در ورزش کشور محسوب مي شوند و براي اينکه ورزش استان دوباره احيا شود ، بايد ورزش ميانه مورد توجه قرار گيرد.
وي خاطر نشان کرد: اگر خواهان اين هستيم که ميانه پايتخت ورزش قهرماني کشور معرفي شود بايد زيرساخت هاي آن تعريف و تدوين شود.
حاج اصغري همچنين بر تکميل پروژه هاي نيمه تمام اين شهرستان تاکيد کرد و گفت: نمايندگان مجلس نيز به نوبه خود پيگير تکميل اين پروژه ها و توسعه فضاها و امکان ورزشي شهرستان خواهند بود.
کارگروه ورزش شهرستان ميانه با حضور نماينده مجلس، مدير کل تربيت بدنيف فرماندار و جمعي از روساي هيات ورزشي در ميانه تشکيل شد.
 
 طاهر نائبی(mayana )1389/3/21 - 09:45:59
لطفا ً نمایندگان محترم پیگیر مسئله تغییر نام ((میانه))
به((میانا)) نیز باشند،که دلایل وشواهد تاریخی هم وجود دارد.
پیگیر مسئله لقب ((دارالقضات)) دادن به میانه نیز باشند.
چطور می تونیم پایتخت ورزشی باشیم در حالی که هنوز هم ، همان ورزشگاه تختی 5هزار نفری رو داریم. سنگ بزرگ نشانه نزدن است.
چطور می تونیم پایتخت باشیم در حالی که نام شهرمون رو 3 سالی هست که از تور آذربایجان حذف کردند ،چرا نمایندگان محترم اون موقع اعتراض نکردند؟


علی : 1389/3/22 - 08:03:20
من پیشنهاد می‌کنم میانه به دلیل آمار بالای مهاجرت یک عنوان مناسب مانند مهاجرفرست‌ترین - بزرگترین تولید کننده مهاجرت یا امثال آن براش انتخاب و از آن استفاده بشه نه پایتخت ورزشی کشور.


: 1389/3/22 - 11:37:35
آقای صادقیان، جناب حاج اصغری این نظرات رو می‌بینه یا نه؟


... : 1389/3/23 - 09:30:45
آقای طاهر نایبی
اگه همه دست به دست هم بدهیم ، می توانیم سنگ بزرگ را برداریم . به جای ارسال این امواج منفی می بایستی از ایده های خوب و آینده ساز نماینده محترم شهر حمایت کنیم.


طاهر نائبی(mayana )1389/3/24 - 00:11:37
...ی گرامی بنده امواج منفی نمی دهم متاسفانه نمی توانم آن چیزی که حقیقت است را کتمان کنم. چند تا سوال پرسیدم که نمایندگان محترم فعلی وقبلی بهتر در جریان هستند و باید پاسخگو باشند.


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s