یوسف کرمی: ورزش‌هاي ميليوني جور تيم ميلياردي را در گوانگ ژو كشيدند - صدای میانه
منبع : خبرگزاری فارس

متن شماره 207: یوسف کرمی: ورزش‌هاي ميليوني جور تيم ميلياردي را در گوانگ ژو كشيدندبازدید کننده : 490 نفر

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي تكواندوي كشورمان گفت: ورزشكاران رشته‌هاي رزمي كه در طول سال درآمد آنها تنها چند ميليون تومان است جور تيم ميلياردي را در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو كشيدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي تربيت‌بدني آذربايجان شرقي، يوسف كرمي طلايه‌دار ورزش آذربايجان شرقي خاطرنشان كرد: بسيار خوشحالم كه تيم ملي تكواندو و چند ورزش رزمي ديگر در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌ژو بار ديگر توانايي‌هاي خود را به خوبي نشان دادند.
وي افزود: رزمي‌كاران همچون گذشته بار مدال‌آوري ورزش ايران را به دوش كشيدند و نشان دادند بايد توجه بيشتري به آنان شود.
كرمي عنوان كرد: اميدوارم اين رشته‌هاي ورزشي با اتمام اين بازي‌ها به فراموشي سپرده نشوند و مسئولان نيز تنها در آستانه المپيك و بازي‌هاي آسيايي به فكر تيم‌هاي مدال‌آور نباشند.
وي درباره درخشش تيم تكواندو در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌ژو خاطرنشان كرد: پيش از اعزام بارها اعلام كردم كه تكواندو در گوانگ ژو بيش از يك مدال طلا خواهد گرفت و از اينكه توانستيم سبب شادماني مردم ايران شويم به تيم ملي افتخار مي‌كنم.
كرمي كه دومين مدال طلاي پياپي بازي‌هاي آسيايي را كسب كرد، اظهار داشت: در چند مسابقه اخير مشكلات داوري موجب شد تا مدال طلا را از دست بدهم، اما در ديدار نهايي بازي‌هاي آسيايي بسيار آماده بودم و حريف كره جنوبي را با اقتدار شكست دادم.
وي، سطح فني بازي‌هاي آسيايي را بالا ارزيابي كرد و گفت: براي گرفتن مدال طلا در اين مسابقات، كشورهاي مختلف دست به هر كاري مي‌زدند اما تيم ايران توانست با قدرت همه را از پيش روي بردارد.
كرمي درباره شكست چند ملي پوش ايران در گوانگ ژو گفت: حسين تاجيك با ناداوري در اين مسابقات شكست خورد اما رضا نادريان و فرزاد عبدالهي بايد قدر خود را بيشتر بدانند چرا كه حضور در بازي‌هاي آسيايي يا المپيك هميشگي نيست.
اين ورزشكار متعهد آذربايجاني، حضور رئيس سازمان تربيت بدني در اردوهاي تيم‌هاي ورزشي را عاملي براي موفقيت ورزش ايران دانست و گفت: اين بازديدها و وعده پرداخت پاداش‌ها سبب افزايش روحيه و انگيزه نفرات شد و حالا اميدوارم پاداش ورزشكاران ارائه شود.استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s