تغییرات جدید در سایت - صدای میانه
منبع : شورای راهبردی صدای میانه

متن شماره 1: تغییرات جدید در سایتبازدید کننده : 592 نفر

با سلام خدمت تمام همشهریان و تبریک عید سعید قربان خدمت تمامی میانه ایهای عزیز، تغییرات زیر در صدای میانه داده شد:

قسمت درج مطالب در صفحه اصلی به دو ستون چپ و راست تقسیم شد: ستون سمت راست ویژه مطالب مردمی و به عبارتی مطالب آزاد است که تعداد آنها نسبت به مطالب رسمی و خبری کمتر است. ستون سمت چپ ویژه درج اخبار رسمی خبرگزاری ها یا روابط عمومی ادارات و نهادها می باشد.

این تقسیم بندی به دو علت بود: اولاً حجم اخبار رسمی زیاد بود و مطالب آزاد مردمی را در عرض چند روز از صفحه اصلی خارج می کرد، ثانیاً بعضی از مخاطبین خرده می گیرند که صدای میانه دولتی یا اداری شده است. با این کار این مخاطبین محترم می توانند به سمت چپ صفحه اصلی کاری نداشته باشند.

ضمن اینکه با اختصاص یک ستون ویژه به مطالب آزاد مردمی دیگر نیازی به داشتن باکس "ده مقاله آخر" وجود نداشت و آنرا حذف کردیم. ستون پربازدیدترین ها به زیر منوها منتقل شد و دیگر جای اضافی برای درج تبلیغات و آگهی نیز وجود ندارد که پیشاپیش از علاقمندان به درج آگهی عذرخواهی می کنیم.

از مخاطبین محترم درخواست می شود پیشنهاد خود را برای هرچه بهتر و پربارتر شدن سایت به ما ارسال کنند.et aci : 1388/9/8 - 14:50:18
ممنون بخاطر تغييراتي كه داده ايد اميددارم روز به روز
شاهد موفقيت جنابعالي وهمكارانتان در اداره اين سايت و هرچه متنوع كردن آن باشيم .


محسن قهرمانی : 1388/9/9 - 12:43:43
با سلام
ضمن تشکر ، با اینکه ایجاد چنین امکانی عالی است ولی باعث شده که فونت ها بسیار کوچک باشند.


صادق واعظی : 1388/9/9 - 15:26:53
با سلام وعرض ادب وخسته نباشید به خاطر کار عظیم و خطیری که به عهده گرفته اید. تغییرات انجام یافته با عث ویو بهتر مطالب شده است. به امید بهروزی تان


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s