معرفی قهرمان میانه در سایت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد - سالار یگانه
منبع : سایت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد

متن شماره 1: معرفی قهرمان میانه در سایت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزادبازدید کننده : 760 نفر

آدم فضایی به زمین می‌آید  
 
 

تا قبل از آنکه يوسف کرمي مدال طلاي جهان را به گردن بياندازد، هادي ساعي تنها اميد تيم ملي تکواندوي ايران بود. اما حضور يوسف کرمي دل همه را به قهرماني تيم تکواندو گرم کرد؛ 25 مدال طلاي بين‌المللي، يک نقره انتخابي المپيک و دو مدال برنز المپيک آتن و قهرماني جهان در اسپانيا، دستاورد يوسف کرمي در اين سال‌هاست.

او متولد 19 اسفند 1361 است و اهل شهرستان ميانه. توانايي‌اش در تکواندو باعث شده تا القاب بسياري بگيرد؛ نروژي‌ها به او مي‌گويند تانک و فرانسوي‌ها اسمش را آدم فضايي گذاشته‌اند. کره‌اي‌ها امپراتور صدايش مي‌کنند و آلماني‌ها به اعجوبه مي‌شناسندش. با اين همه خودش دوست دارد يوسف کرمي باشد و همين اسمش در يادها باقي بماند.

او توانست اسمش را در تاريخ تکواندو براي کسب طلاي نوجوانان جهان ثبت کند و افتخاراتي چون طلاي آسيا و اقيانوسيه، جام جهاني، قهرماني جهان، ارتش‌هاي جهان، المپيک پليس‌هاي جهان و ستارگان جهان را به دست آورد.

فرزند هفتم خانواده است و يک برادر کوچک‌تر از خودش هم دارد. به فوتبال علاقه دارد و طرفدار چلسي و بارسلوناست. از ميان بازيگران به پرويز پرستويي و امين حيايي علاقه‌مند است و خواننده محبوبش شهرام ناظري است. اگر بخواهيم غذاهاي مطلوبش را ليست کنيم حتما اسم بادمجان، آبگوشت و قورمه‌سبزي ديده مي‌شود.مهدی دانایی : 1389/3/19 - 17:21:43
خدایی دمش گرم
ما که وقتی به شهرهای دیگه میریم ، به همه خودمونو همشهری یوسف معرفی می کنیم.
انشاءا... طلای المپیک هم میگیره چون توانشو داره .
آدم فضایی دوست داریییییییییم


طاهر نائبی(mayana )1389/3/20 - 00:07:07
شناسنامه شهر ما، عین القضات میانجی و افضل الدین خونجی و حبیب ساهر و ... هستند،خوب است این بزرگان را هم فراموش نکنیم.


میانجی : 1389/3/20 - 07:45:05
تا آنجایی که ماذ شنیده ایم کرمی اهل کرج استه نه میانه!


یک دوست : 1389/3/20 - 08:55:44
و طاهر نایبی


ـــ : 1389/3/22 - 12:12:48
ایشان پارسال در تبلیغاتی که برای فرزند آذربایجان و داماد لرستان طراحی شده بود، با حضور خاتمی و رهنورد اومد و رسما حمایت خود را از فرزند آذربایجان اعلام کرد. با این حال، من آرزو دارم شما به خاطر این موضوع، ازش تقدیر نکرده باشین، انشاءالله . . .


مهدی دانایی : 1389/3/22 - 18:05:02
قابل توجه آقای میانجی
یوسف کرمی در هر مصاحبه و برنامه ای (اعم تلویزیون و روزنامه و.... ) خودش را بچه میانه معرفی می کند . من نمی دانم چرا تعداد انگشت شماری از همشهریان دوست دارند با خبرهای کذب و غیر موثق ، آقای کرمی را کرجی معرفی نمایند .
هر زمان توانستید مدرکی در این رابطه پیدا کنید ، لطفاً به ما هم ارایه کنید .
شما با این حرفها فقط یوسف کرمی و امثال ایشان را دلسرد می کنید .


سعید : 1389/3/23 - 19:17:36
آقا جون همه افراد سرشناس مملکت از یه کاندیدای حمایت کردند حالا چه فرقی میکنه یوسف کرمی از کی حمایت کرده این آقا از معرفی یوسف کرمی به عنوان قهرمان میانه ای صحبت می کنه ، اونوقت یکی میگه ایشان کرجی هست ، یکی دیگه میگه از موسوی حمایت کرد ، قرار نیست که همه به دلخواه شما رفتار کنند ؟؟؟
یوسف کرمی هر کی که هست افتخار میانه و آذربایجان و ایران هست . همین کارهارو میکنیم و به همدیگر حسادت میکنیم که الان میانه خیلی عقب تر از شهرهای همردیف خودش هست.


سالار یگانه : 1389/9/15 - 22:32:01
سلام سالار یگانه هستم از سراب من دیوانه ی تکواندو هستم متشکرم.


میر مختا راسدی : 1390/2/7 - 21:19:47
اینقده حاشیه درست نکنید .هر که نداند ما که میدانیم او اهل میانه است و بارها هم خودش را میانه ای معرفی کرده و بهش افتخار میکنیم


استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است.
درج مطالب نویسندگان به منزله تأیید آن نیست. 0s